Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

alpsivas

Torrent-Oyun.com
Aarkadaşlar steam'de indirme hızım 8-10 mb arası gidip geliyorken şu an cyberpunk'ı 500kb ile falan indiriyorum.Ve bu sadece cyberpunk'a özel değil diğer torrentlerde de maksimum 2mb oluyor. Nasıl düzeltebilirim?

Aarkadaşlar steam'de indirme hızım 8-10 mb arası gidip geliyorken şu an cyberpunk'ı 500kb ile falan indiriyorum.Ve bu sadece cyberpunk'a özel değil diğer torrentlerde de maksimum 2mb oluyor. Nasıl düzeltebilirim?
Torrentin üzerine gelip sağ tıkla > bant genişliği ataması > indirme sınırını ayarla > sınırsız

bahce12

Torrent-Oyun.com
Codex sürümünde TR altyazı olup olmadığı kesin değil sanırım indirip deneyen oldu mu?

igg den codex sürümünü part part indireyim dedim oradan bile çok ağır iniyor hayret :D

Beyler trackerleri kullanıyorum ama yine yükselmiyo hem yükselince de 500 kb ile 1.5 mbps arasında gidip geliyo nasıl çözeriz bunu ?

Arkadaşlarım canlarım 2 soru soracağım şu an bu crack in için de ;
1. Day 1 yaması var mı
2. Türkçe alt yazı ve arayüz mevcut mu
Sadece bu iki soru yeter bana.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Sevgili romalılar,

Bugüne kadar hangi oyun torente ilk düştüğü gün ışık hızında indi? Boşa yormayın kendinizi burada defalarca sorup ya da traker ayarlarınızı kurcalayıp. Yeterli seed yok henüz hiçbir kaynakta. İndiren sayısıda çok olunca yetmiyor işte. Yarına hızlanmaya başlar.

Day 1 patchsiz sürüm yok arkadaşlar preload lar hariç . Altyazılar fazla yer almadığı için extrem bir Rus torrenti çekmiyorsanız eksik olmaz.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt