Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Transient Ghost Oyunun 1.4 sürümünü ekledin mi hocam siteye ? Yani direk 1.4 olanı?
GOG için var hocam, Codex için de update torrent'i eklemiştim.Bir de @metodiev35 nikli arkadaşın verdiği hızlı codex torrent'i var.Onun sürümü de v1.04 galiba.Değilse bile eklenebilir.Hem link olarak, hem torrent olarak sadece update mevcut hocam.
Screenshot_1.png

maffffa

Torrent-Oyun.com
Codex sürümünü indirip kurdum güncellemeyi daha yapmadım oyunu açarken "Hadi be Cyberpunk topu dikti" hatası alıyorum çözümünü bilen varmı?

beyler bende xatab sürüm var onun 1.04 update etmek için gog 1.04 patch indirmem gerekiyor anladığım kadarıyla ancak link bozuk güncel link varsa verebilir misiniz?

GOG için var hocam, Codex için de update torrent'i eklemiştim.Bir de @metodiev35 nikli arkadaşın verdiği hızlı codex torrent'i var.Onun sürümü de v1.04 galiba.Değilse bile eklenebilir.Hem link olarak, hem torrent olarak sadece update mevcut hocam.

Ha okey. Yani millet update ile uğraşmasın diye sormuştum. Cevap için teşekkürler..:))

Bu arada :)

v1.03 ü v1.04 yapmak için codek yüklememe rağmen menüde 1.03 yazması normal mi ya da needen olmadı. Ayrıca monitörüm 1080p çözünürlüğü 1920*1080 yapınca siyahlar karıncalı yollar kum gibi gözüküyor ancak çözünürlüğü 3 binlere çıakrınca düzeliyor sebebi ya da çözümü nedir. teşekkürler

seksenyedi

Torrent-Oyun.com
Selamın aleyküm, anladığım kadarı ile fitgirl codex felan bunları kırıp sunan gruplar. fakat boyutları ve çalışma stilleri farklı sanırım beni bu konuda en baştan aydınlatır mısınız? farkları nelerdir hangisini indirmeliyim.

Selamın aleyküm, anladığım kadarı ile fitgirl codex felan bunları kırıp sunan gruplar. fakat boyutları ve çalışma stilleri farklı sanırım beni bu konuda en baştan aydınlatır mısınız? farkları nelerdir hangisini indirmeliyim.
Aleyküm selam..

Codex scene gruplardan yani oyun kıran isimlerden sadece birisi. Fitgirl ve benzeri gruplar ise; oyunları sıkıştırıp boyutlarını boyutlarını düşürerek yeniden paketleyen repack grupları. Yani birbirleri ile pek alakaları yok diyebiliriz. Yani birisi oyunu kırıyor illegal bir biçimde kamuya açık hale getiriyor oyunları, diğeri ise o kırılan oyunları vs alıp, kendi yöntemleri ile boyutunu nispeten sıkıştırıp daha da düşürerek, net hızı sıkıntısı olan veya oyun arşivi yapan insanlara biraz daha kolaylık sağlamakta..

Ve birçok repack grubu mevcut. Misal şuan aklıma gelen ve bilinen yaygın isimler; "Fitgirl. xatab, darck repack. dodi repack. qoob-name Blackbox repack vs vs gibi.

Şuan forumda oyunların isimlerinin içinde veya sonlarında yazan. Gog, Epic, Steam, Uplay, Origin vs gibi isimler ise oyunların orijinal hallerinin satıldığı platformlardır hocam..

Oyunları kıran isimlerin genel listesi ve tarihçesi ise şöyle:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_warez_groups

Son düzenleme:
v1.03 ü v1.04 yapmak için codek yüklememe rağmen menüde 1.03 yazması normal mi ya da needen olmadı. Ayrıca monitörüm 1080p çözünürlüğü 1920*1080 yapınca siyahlar karıncalı yollar kum gibi gözüküyor ancak çözünürlüğü 3 binlere çıakrınca düzeliyor sebebi ya da çözümü nedir. teşekkürler
Normal değil, çünkü 1.04 ü düzgün yüklememişsin, çok kısa bir sürede bittiyse olmamış demektir, uptade setubu ilk açtığın seferde oyunun yeri yanlış gözüküyor onu kendi kurduğun yer olarak değiştirmelisin, uptade sona kadar gelecek ve 10 15 dk kadar bekleticek.

berkayturken

Torrent-Oyun.com
merhana fitgirl 1.04 update nasıl yapılıcagını anlatan varmı 68 sayfa gezdim bulamadım oyunu actıgımda HUD geliyor geri kalan herşey simsiyah bir türlü cözemedim.

seksenyedi

Torrent-Oyun.com
Aleyküm selam..

Codex scene gruplardan yani oyun kıran isimlerden sadece birisi. Fitgirl ve benzeri gruplar ise; oyunları sıkıştırıp boyutlarını boyutlarını düşürerek yeniden paketleyen repack grupları. Yani birbirleri ile pek alakaları yok diyebiliriz. Yani birisi oyunu kırıyor illegal bir biçimde kamuya açık hale getiriyor oyunları, diğeri ise o kırılan oyunları vs alıp, kendi yöntemleri ile boyutunu nispeten sıkıştırıp daha da düşürerek, net hızı sıkıntısı olan veya oyun arşivi yapan insanlara biraz daha kolaylık sağlamakta..

Ve birçok repack grubu mevcut. Misal şuan aklıma gelen ve bilinen yaygın isimler; "Fitgirl. xatab, darck repack. dodi repack. qoob-name Blackbox repack vs vs gibi.

Şuan forumda oyunların isimlerinin içinde veya sonlarında yazan. Gog, Epic, Steam, Uplay, Origin vs gibi isimler ise oyunların orijinal hallerinin satıldığı platformlardır hocam..

Oyunları kıran isimlerin genel listesi ve tarihçesi ise şöyle:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_warez_groups
çok teşekkür ederim. gog sürümü portable mi çalışıyor onun hakkında bilgin var mı?

çok teşekkür ederim. gog sürümü portable mi çalışıyor onun hakkında bilgin var mı?
Oyun zaten free drm yani koruma yok. . Gog olur epic olur ne bileyim steam sürümü olur fark etmez hocam. Yani cracke vs gerek yok. Hatta bir arkadaşın oyunu edindi ise kendisinden rica et ve indir oyunu, direk oyna başka bir şeye ihtiyacın yok hocam..

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şuan utorrentte zar zor indirdiğim %30'luk bir kısım var. Qbittorent kurup ordan kaldığım yerden devam edebilir miyim acaba? Utorrentte hala yavaş iniyor çünkü.
Dosyanın ismini değiştirmediysen indirme konumu olarak aynı yeri gösterirsen ne kadar inmiş diye kontrol edecektir.Konum ve dosya ismi aynı olması gerekiyor.Utorrent'tekini de durdurmalısın.En son indirme bitince de durdurduğun Utorrent'teki torrent'e sağ tıklayıp ''tekrar kontrol et'' de.Aynı işlemi Qbittorrent'ten ''denetlemeye zorla'' diyerek de yapabilirsin.Eksik gedik var mı diye kontrol etmek için.

Baska bir forumda rastladim paylasmadan edemedim :)

Güzel kurgu ama 3090'da 17 fps verseydi kimse oynayamazdı ve yerin dibine sokulurdu.Bu videodan da anlaşılacağı üzere Youtube'taki her videoya inanmamamız gerekiyor(muş).Bundan prim yapmak isteyen çok insan var maalesef.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Dosyanın ismini değiştirmediysen indirme konumu olarak aynı yeri gösterirsen ne kadar inmiş diye kontrol edecektir.Konum ve dosya ismi aynı olması gerekiyor.Utorrent'tekini de durdurmalısın.En son indirme bitince de durdurduğun Utorrent'teki torrent'e sağ tıklayıp ''tekrar kontrol et'' de.Aynı işlemi Qbittorrent'ten ''denetlemeye zorla'' diyerek de yapabilirsin.Eksik gedik var mı diye kontrol etmek için.

Güzel kurgu ama 3090'da 17 fps verseydi kimse oynayamazdı ve yerin dibine sokulurdu.Bu videodan da anlaşılacağı üzere Youtube'taki her videoya inanmamamız gerekiyor(muş).Bundan prim yapmak isteyen çok insan var maalesef.
Yok hocam anlamamışsınız oradaki geyiği. 8k 60 fps olarak 17 fps demişler videoda. Tam döner tekme atarken 8k yaziyor adamin uzerinde :)

eminsolmaz

Torrent-Oyun.com
fitgirl sürümünü indirdim. ekran kartım epey eski en düşük ayarlarda bile nesneler yüklenmiyor. bu sorunu benden başka yaşayan var mı?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt