Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ZeuS

* G a M e R *
Emektar
Hayırlısı olsun. Ben haftasonu indireceğim. Şu an acele etmiyorum.

bir şey soracağım benim indirme hızı 2 mbps oluyo 10 saniye sonra 0,6 kb'ta düşüyo bunu çözecek babayiğit var mı ?

Cyberpunk 2077 [v 1.03] (2020) PC | RePack from SpaceX 50.88 GB

Interface language: EN / FR / DE / IT / ES / BR / PL / AR / CZ / HU / TR / TH / KR / CN / JP +Russian
Voice language: English +Russian

Cellat_06

♥GALATASARAY♥
Herkes aynı şeyi sormuş net bir cevap yok. Bu sürüm en güncel (1.0.3) olan mıdır ? Day 1 Patch olan yani ve Türkçe dil mevcut mu ?

Arkadaşlar şu 55 GB'lık sürümde Türkçe dil varmı ya boşa indirmeyelim?
arkadaşlar codex sürümü yalnızca ingilizce diğer diller için
Cyberpunk 2077 Language Pack-CODEX indimeniz geek
Arkadaşlar peki altyazı seçnekleri dahil mi yoksa onları da mı kaldırmışlar?
şu oyunuda orjinal alın be hem türkçe altyazısıda var ben gittim sırf türkçe olduğu için aldım acımadım sonuçta adamlar senin dilini önemseyip oyuna eklemiş siz de destek olmak için satın alın mutlaka.
Umarım CODEX te oyun türkçedir aksi takdirde boşa indirmiş olacağım. Net bilgisi olan veya indirmiş olan kimse yok mu ? Türkçe mi değilmi diye bize bi bilgi versin.
@Transient Ghost Merhabalar , repack sürümlerinde malum sadece eng/rus altyazı oluyor, gelen repacklerde türkçe altyazı olmayacak diye düşünmekteyim ayriyeten türkçe altyazı tek dosya halinde upload edebilir misiniz? Repackler kırıldığında sürüme eklemek için.
"Hani sürümde türkçe yama var"
"var"
Hocam var ama hangisinde var? :D
Hangisini indireyim?
Herkes aynı şeyi sormuş net bir cevap yok. Bu sürüm en güncel (1.0.3) olan mıdır ? Day 1 Patch olan yani ve Türkçe dil mevcut mu ?
Arkadaşlar codex sürümde türkçe altyazı mevcut. Cyberpunk.2077.Language.Pack.Only-CODEX sürümündeki açıklamada 10 adet ses dosyası içerir yazıyor. Bu yüzden bu dil paketini indirmenize gerek yok!

karakuzu43

"May The Force With You." Güç seninle olsun.
Bazılarının codex sürümünde indirme hızları 4mbps gibi hızı arttırmak için napmam gerekiyor bunun bir yöntemi varmı

Cellat_06

♥GALATASARAY♥
Arkadaşlar codex sürümde türkçe yama mevcut. Cyberpunk.2077.Language.Pack.Only-CODEX sürümündeki açıklamada 10 adet ses dosyası içerir yazıyor. Bu yüzden bu dil paketini indirmenize gerek yok!
Peki 110 küsur GB olan GOG sürümünden farkı var mıdır CODEX'in ? 2 kat boyut farkı var da merak etttim. Ses dosyaları sanırım.

limoniapo

Torrent-Oyun.com
Millet RTX kartlarda bile FPS den şikayet ediyor benim 1060 duman atar herhalde bugün. :D

Arkadaşlar 107 GB'lık GOG sürümünde ki Bonus klasörü ne işe yarıyor. Çoğu rar şeklinde de kurulum sırasında onları da kuracak mı? Ben şimdi Codex sürümü indiriyorum. İnşallah pişman olmam TR var mı Codex sürümünde

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt