Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Arkadaşlar acaba bunda day one patchi var mı ve ilerde gelecek güncellemeler konusunda sıkıntı yaşar mıyız ?
Edit: Reddite okuduğuma göre day one içeriyormuş ve ileride gelecek güncellemer ile diğer codex sürümlerinde olduğu gibi uyumlu

Son düzenleme:
Arkadaşlar acaba bunda day one patchi var mı ve ilerde gelecek güncellemeler konusunda sıkıntı yaşar mıyız ?
Var hocam. Day one patch included diyor sitesinde. CODEX sürümünün GOG sürümünden farkı crack yapılması gerekmesi ve ingilizce dışında diğer dillerin ses dosyalarının bulunmaması.

Nanuk

Torrent-Oyun.com
preload sürümünü unpackliyip oynadım 1 saat sanırım patchsiz hali 1050 ti i3 7100 de 30 fps falandı arabada third person dışında çok fps drop yediğim yer olmadı

ViyanWarrior

Torrent-Oyun.com
Gözler yaşlı. Oyunun hiç çıkmayacağını bile düşündüğümüz zamanlar oldu. Şu an büyük bir sevinçle karşılıyorum.

flexus

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar peki altyazı seçnekleri dahil mi yoksa onları da mı kaldırmışlar?

şu oyunuda orjinal alın be hem türkçe altyazısıda var ben gittim sırf türkçe olduğu için aldım acımadım sonuçta adamlar senin dilini önemseyip oyuna eklemiş siz de destek olmak için satın alın mutlaka.

şu oyunuda orjinal alın be hem türkçe altyazısıda var ben gittim sırf türkçe olduğu için aldım acımadım sonuçta adamlar senin dilini önemseyip oyuna eklemiş siz de destek olmak için satın alın mutlaka.
olm para olsa alcaktımda para diye birşey kalmamış. oynayacak pc var alcak para yok valla

limoniapo

Torrent-Oyun.com
Umarım CODEX te oyun türkçedir aksi takdirde boşa indirmiş olacağım. Net bilgisi olan veya indirmiş olan kimse yok mu ? Türkçe mi değilmi diye bize bi bilgi versin.

@Transient Ghost Merhabalar , repack sürümlerinde malum sadece eng/rus altyazı oluyor, gelen repacklerde türkçe altyazı olmayacak diye düşünmekteyim ayriyeten türkçe altyazı tek dosya halinde upload edebilir misiniz? Repackler kırıldığında sürüme eklemek için.

Arkadaşalr kafamda deli sorular var. :D
  • Day one patch mevcut mu?
  • Hangi sürümde Türkçe altyazı var?
  • İndirme hızları ne durumda?
  • Optimizasyon nasıl?

@Transient Ghost

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt