Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Abiler yazan oldu mu bilmiyorum da bir kaç kişi de oyuna girip çıkınca dil İngilizce oluyormuş.

Oyunun klasöründe steam_emu diye bir dosya var onu not defteri ile açın "Language=english" yazan yerde english yerine "turkish" yazın kaydedin girin oyuna daha İngilizce olmaz baştan girerken

Abiler yazan oldu mu bilmiyorum da bir kaç kişi de oyuna girip çıkınca dil İngilizce oluyormuş.

Oyunun klasöründe steam_emu diye bir dosya var onu not defteri ile açın "Language=english" yazan yerde english yerine "turkish" yazın kaydedin girin oyuna daha İngilizce olmaz baştan girerken
Eyvallah dostum aynı sorunu yaşıyordum.

limoniapo

Torrent-Oyun.com
Oyunu indirmek için kararsız olanlara yazıyorum. CODEX sürümü indirdim, 1.03 sürüm Türkçe, gayet güzel ilerliyor şu an. Ufak tefek bug lar var fakat güncellemelerle düzelir muhtemelen. Oyun çok kötü iade ettim diyenler var muhtelif sitelerde ama çok abartıyorlar bence. Oyunun dünyası çok değişik ve bir anda havaya giriyor insan. Bu arada GTX 1060 6GB ile 1600*900 çözünürlükte HİGH - MEDİUM karışık ayarlarda ortalama 40-55 FPS arası alıyorum. Abartılı bir FPS düşüşü görmedim.

YnsMrCgn

Torrent-Oyun.com
Hocam, 500mb lik partlar halinde olan sürümde part 78 yok. Nerden bulabilirim onu?

beyler 4 saattir 1.5 mbps indirme hızı vardı yine 400 kb lere düştü başka bir çözüm yolu yokmu ?

ugurcan.alp

Hayatı Sevenler Korkak yaşar

Teşekkür ederim dostum

münşi

Torrent-Oyun.com
beyler sağlam tracker varmı elinizde?
Dostum ben de CODEX sürümünü indirmeye çalışıyorum da 600kb den yukarı hiç çıkmadı. 100 ile 500kb civarında dolaşıyor. Normalde 1.7mb indirme hızım. Tracker olayından da anlamıyorum. Bittorrrent ile indiriyorum ama nedir bu tracker olayı?

Dostum ben de CODEX sürümünü indirmeye çalışıyorum da 600kb den yukarı hiç çıkmadı. 100 ile 500kb civarında dolaşıyor. Normalde 1.7mb indirme hızım. Tracker olayından da anlamıyorum. Bittorrrent ile indiriyorum ama nedir bu tracker olayı?
genelde torrent olarak indirilen oyunların daha hızlı inmesini sağlıyor

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt