Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

bahacci

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar şu tracker işini bir çözsek ? %88.00 çok inip çıkıyor :S

Bir şey diyeceğim ben burda 10kb/s ile indirirken tüm evin interneti gidiyor bu nasıl bir şey? Normalde 1.5mb ile indirirken gitmiyordu da şimdi olması çok saçma acaba ne yapabilirim bunun için?

MR. Geralt

Torrent-Oyun.com
Sistemim i5 4460 Ekran kartı gtx970/ ramlar 16gb ddr3 ve Nvdia filtreleri açık. 1080p low ayarlar da oyun.. Net olarak söylemeliyim ki yüksek sistemlerde oyun ne alemde bilemiyorum ama düşük konfigürasyonlu sistemlerde gördüğünüz üzere filtre açılması şart..Bu arada oyunun ilginç bir optimizasyonu var medium da da aynı fpsleri alıyorum.. Cidden çok garip..

Bu arada oyunun bulanıklığından şikayet eden arkadaşlar da videoya göz atarlarsa sevinirim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sistemim i5 4460 Ekran kartı gtx970/ ramlar 16gb ddr3 ve Nvdia filtreleri açık. 1080p low ayarlar da oyun.. Net olarak söylemeliyim ki yüksek sistemlerde oyun ne alemde bilemiyorum ama düşük konfigürasyonlu sistemlerde gördüğünüz üzere filtre açılması şart..Bu arada oyunun ilginç bir optimizasyonu var medium da da aynı fpsleri alıyorum.. Cidden çok garip..

Bu arada oyunun bulanıklığından şikayet eden arkadaşlar da videoya göz atarlarsa sevinirim.

Hocam ortam hep böyle karanlık mı yoksa videodan dolayı mı öyle görünüyor?

Videoda video efekt yok. Oyunda dediğim gibi nvdia filtrelerini aktif edip kendi zevkime göre ayarladım.. Hani eğer efekt olarak adlandıracaksak durum bu :)

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt