Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Valla açık dünyası çok garip. Hani keşke üst düzey makina olsa da elimde denesem istedim o derece güzel yapmışlar. Hani bir gta değil sokaklar ama bir sleeping dogs ve yakuza karışımı denebilir sokaklar ve npclerin hal ve hareketleri.. Dış dünya harici iç mekan ve hikayede gördüğümüz mekan ve karakter tasarımları dış dünyaya nazaran cidden fark atıyor. Ve cidden çekiyor görevler bizi içerisine ve dünyaya.

Ve bu oyunun grafik yapısı için ise düşüncemi söyleyecek olursam. Eski nesil ve yeni nesil arasına sıkışmış kalmış oyun.
Hocam şu codexin partlı sürümü var mı elinde :) Grafik konusunda banada öyle geliyor rdr2 daha üst seviye grafiklere sahip bana göre.

ozanozan1

Torrent-Oyun.com
Valla açık dünyası çok garip. Hani keşke üst düzey makina olsa da elimde denesem istedim o derece güzel yapmışlar. Hani bir gta değil sokaklar ama bir sleeping dogs ve yakuza karışımı denebilir sokaklar ve npclerin hal ve hareketleri.. Dış dünya harici iç mekan ve hikayede gördüğümüz mekan ve karakter tasarımları dış dünyaya nazaran cidden fark atıyor. Ve cidden çekiyor görevler bizi içerisine ve dünyaya.

Ve bu oyunun grafik yapısı için ise düşüncemi söyleyecek olursam. Eski nesil ve yeni nesil arasına sıkışmış kalmış diyebilirim oyun için.
Değerli düşüncelerin ve görüşlerin için,teşekkür ederim saolasın.:)

codex 5 dk 5-6mb hıza çıkıyor sonra full 500 600kb. 60-70mb internetim var. inşallah sorunsuz calısır TR vardır umarım yoksa boşa beklemiş olacağız. Yok mu Codex kurup oynayan?

AykutB

GET OVER HERE!
Dodi repack Türkçe dil içeriyor mu? Dosya seçme kısmında görünmüyor çünkü.

codexten kurup oynayan var mı? Oyuna girenler yazsa TR var mı yok mu? %88 oldu yok abi 500 600kb gecmiyor

oyunu indirip oynayan var mı acaba ? bide bi yerde görmüstüm ama dogru mu bilmiuroum oyunda turkce dublaj olacak gibi bi söylemde olabilir :)

LΛWLER

Doğru olanı yap, kolay olanı değil.
Forum Yetkilisi
İndirme hızı gerçekten çok yavaş, bu konu hakkında tracker bilgisi olan var mıdır dm den atarsa, birde ne yapabilirim

gscarbon

Torrent-Oyun.com
Oyun EFSANE! spoiler vermicem. 250 tl değil, 500 tl olsa hak ediyor kesinlikle.
Ryzen 5 3600+GTX 1070 ti-16 gb 3600 mhz ram ile kendi verdiği ultra-high arası ayarlar la baya baya akıyor oyun. Bazı yerlerde garip droplar oluyor ama optimizesi grafiklere göre efsane
Bu oyunu almak şart oldu. :)
Codex sürüm tr dil desteği ve altyazısı mevcut

UlucAbi

Torrent-Oyun.com
3 yıldır 100 mbps internetim var, ben böyle acı çektiğimi hatırlamıyorum. Bir 6 saat sonra bu iş tamam yazıyor, bir 3 yıl yazıyor. Arada bir sonsuza dek sürer bu iş diyor. Göz yaşlarıma hakim olamayabilirim. :(

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt