Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

amazon123

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar şu kaç fps alırım hangi ayarda oynarım diye sormayın artık. Bu kadar hazırcı olmak nedir. Burda şu kadar fps alırsın diyende bilmiyor net olarak bilemezde. Buraya yazdın cevap gelmesi beş dk. Bunu yapmak yerine girersin youtube a ekran kartı boşluk işlemci boşluk cyberpunk 2077 enter direk canlı olarak görürsünüz ve anında cevaba ulaştınız tebrikler. Bu kadar hazırcı olmayın iki konuyuda yok ettiniz 10 sayfadır gereksiz kaç fps alırım açar mı sorularıyla lütfen yapmayın. Gerçekten yardım edilerek halledilebilecek sorunları olan insanların yazdıkları kaynıyor bu yüzden.

beyler benim indirme hızı 32.5 kb lerde dolanıyo nasıl yükseltebiliriz en azından 1.5 mbps olsa iyidir

Web sitesi
www.facebook.com
Repack indirmeye basladım bakalım rx 580 4 gb ekran kartıyla nasıl bır performans alıcam meraktayım ve tabikide oyun nasıl olmus oynayıp gorucem herkeze iyi oyunlar

Yoğun olduğundan ve insanlar gönderme hızını sınırladığından ilk hafta bu şekilde devam edebilir maalesef. Tek yapabileceğiniz Güncel tracker eklemek.
güncel tracker sitede en yakın tarih 2019 galiba yazıyomda tek bu çıkıyor zahmet olmazsa link atabilirmisiniz en yakın t arihin trackerini
?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim

ismail64s

Torrent-Oyun.com
Crack yaptığınıza emin misiniz ?
Antivirüsünüzü kontrol edin virüs olarak algılayıp dosya veya crack uzantılarını silmiş olabilir.Ve anti virüsü devre dışı bırakın
kanka virus programı falan yok normal sitesinden indirdim bittorent utorrent vuze falan hepsinde yanıt vermeme hatası alıyorum

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Repack indirmeye basladım bakalım rx 580 4 gb ekran kartıyla nasıl bır performans alıcam meraktayım ve tabikide oyun nasıl olmus oynayıp gorucem herkeze iyi oyunlar
kanka aynı kart bende var 1600*900 ile stabil fps alıyorsun 35-45 arası fazla drop olmuyor.Bu arada arkadaşlar gölgeler çok kötü tum ayarları denedim düzelmiyor ne yapabilirim.

güncel tracker sitede en yakın tarih 2019 galiba yazıyomda tek bu çıkıyor zahmet olmazsa link atabilirmisiniz en yakın t arihin trackerini
?
udp://tracker.opentrackr.org:1337/announce

udp://9.rarbg.to:2710/announce

udp://9.rarbg.me:2710/announce

udp://tracker.leechers-paradise.org:6969/announce

udp://tracker.cyberia.is:6969/announce

udp://exodus.desync.com:6969/announce

udp://explodie.org:6969/announce

udp://tracker3.itzmx.com:6961/announce

http://tracker1.itzmx.com:8080/announce

udp://p4p.arenabg.ch:1337/announce

http://p4p.arenabg.com:1337/announce

udp://tracker.zerobytes.xyz:1337/announce

udp://tracker.tiny-vps.com:6969/announce

udp://open.stealth.si:80/announce

udp://open.demonii.si:1337/announce

udp://tracker.ds.is:6969/announce

http://open.acgnxtracker.com:80/announce

udp://retracker.lanta-net.ru:2710/announce

udp://tracker.torrent.eu.org:451/announce

http://tracker4.itzmx.com:2710/announce

30kb'dan 1mb'leri de gördüm çok şükür,upload sürekli 2.3mb.Umarım başkalarına faydamız dokunur.Biz göremiyoruz^^

dominquez

Torrent-Oyun.com
Dediklerimi deneyin. Sonrasında ise altta yazdıklarımı yapın lütfen.
Cd projekt red forumundan birebir alıntı ;
Launch GOG GALAXY and log in with your GOG.com account. 2. Choose the game from 'Owned games' tab. 3. Click 'Customize' button (to the right of "Play" button) > Manage installation > Verify / Repair

GOG Galaxy i açıp giriş yaptıktan sonra Sahip olunan oyunlar kısmında 3.sıradaki özelleştir tuşuna basın (oyna butonunun sağında) onayla/onar yaparmısınız
Maalesef çözemedim. 64 gb indirmek ayrı zulm açmaya çalışmak ayrı zulm oldu :(

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt