Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Soner Berat

Torrent-Oyun.com
GTX1650 4GB,i7-9750H ,8GB özelliklerinde bir laptopum var sorunsuz çalıştırabilirmiyim ? Oyun kurulduktan sonra kaç gb oluyor ?

Gönderme hızını sınırlasam hız artarmı yoksa azalırmı
Ben utorrent kullanıyorum, her indirme yaparken gönderme hızını en düşüğe çekiyordum, torrentle indirme yaparken hızım hiç sabitlenmiyordu port ayarımı dersin aklına ne gelirse yaptım, sonra bir gün gözüme çarptı gönderme hızını 50kbye aldım bir baktım hız en yüksekte sabitlendi. Sonradan ekledikleri birşey diye tahmin ediyorum, herkes seed etsin diye. Ona dikkat etmeni öneririm.

Ben utorrent kullanıyorum, her indirme yaparken gönderme hızını en düşüğe çekiyordum, torrentle indirme yaparken hızım hiç sabitlenmiyordu port ayarımı dersin aklına ne gelirse yaptım, sonra bir gün gözüme çarptı gönderme hızını 50kbye aldım bir baktım hız en yüksekte sabitlendi. Sonradan ekledikleri birşey diye tahmin ediyorum, herkes seed etsin diye. Ona dikkat etmeni öneririm.
usta sen nasıl bir kralsın valla hızlandı 50 ye alınca

heysem

Torrent-Oyun.com
göndermenin sana bi zararı yok neden sınırlandırıyorsun ki ?
interneti yavaşlatıyor. sonuçta dsl sistemlerinde aynı anda hem gönderme hem indirme olduğu zaman birinden biri yavaşlıyor. genelde indirme yavaşlıyor. torrent indirirken barzi hissetmesende diğer internet uygulamalarında yada wifi ile bağlı diğer kişiler hissediyor. az önce kardeşim geldi niye net yavaş diye. ben 400 kb ile sınırlandırmıştım. 250 ye çektim. iyice kapatmak ya da sınırlamak iyi değil ama eğer interneti kullanıyorsanız makul bir sınır olabilir.

EnoALB

Seviye 1
BEYLER EKRAN KARTI RX 5500 XT 4 GB
İŞLEMCİ RYZEN 5 3500X 6 CORE PROCCESSOR
RAM 8 GB
MEDİUM DA KAÇ FPS ALIRIM Bİ DE LOWDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

NeRo

Nothing is true everything is permitted.
Arkadaşlar bir kaç kişi daha sormuş cevap alamamış bir de ben sorayım ben preload versiyonunu indirip crack yaptım ve oyunu biraz oynadım ama sonra farkettim ki hiç patch almamış halini oynuyorum oyunun sadece updateleri indirebileceğimiz bir yer var mı yoksa bunu indirmeye başlayayım mı ?
Cracki nereden yaptınız hocam ben gog preload ı indirdim fakat exe ye basınca resim gibi açılıyor oyun yok yani

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt