Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
beyler gtx 1650 super 8 gb ram ryzen 3 1200 af 12 nm hangi ayarlarda oynarım ? Daha doğrusu 60 fps oynarmıyım

char

Seviye 1
Arkdaşlar yok mu adam akıllı hız artıran tracker? 200kb ile inmez bu

YΛDİGΛR

Hayat video oyun gibidir,zamanı gelince ölürsün.
2mb görüp geri düşüyor varmı iyi tracker elinde olan?

Torrent indiren arkadaşlar tekrar ediyorum lütfen gönderme hızını sınırlamayın.

longec12

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar optimizasyonla ilgili yorumlarınız nedir ? 960M ekran kartı ile oynayabilirsem orjinal almayı düşünüyorum ?

Nanuk

Torrent-Oyun.com
sadece updateleri yükleyebileceğim bir yer var mı bilen özelden yazabilirse sevinirim

gscarbon

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar optimizasyonla ilgili yorumlarınız nedir ? 960M ekran kartı ile oynayabilirsem orjinal almayı düşünüyorum ?
Oyunu inidirip oynayabilen var mı ki. 100 mbps hızımız var sözde. 9 saattir %55 anca. Seed yapılmaz ise inmez zaten. Ben hem gönderim hem indirme sınırsızda. İndirir ise 2 gün pc açık kalacak bol bol seed etsin

metelino

Torrent-Oyun.com
Oyunu inidirip oynayabilen var mı ki. 100 mbps hızımız var sözde. 9 saattir %55 anca. Seed yapılmaz ise inmez zaten. Ben hem gönderim hem indirme sınırsızda. İndirir ise 2 gün pc açık kalacak bol bol seed etsin
torrent olmayan direk link olsa idm ile hızlı hızlı iner aslında

umutguzel24

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bir kaç kişi daha sormuş cevap alamamış bir de ben sorayım ben preload versiyonunu indirip crack yaptım ve oyunu biraz oynadım ama sonra farkettim ki hiç patch almamış halini oynuyorum oyunun sadece updateleri indirebileceğimiz bir yer var mı yoksa bunu indirmeye başlayayım mı ?

gscarbon

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar bir kaç kişi daha sormuş cevap alamamış bir de ben sorayım ben preload versiyonunu indirip crack yaptım ve oyunu biraz oynadım ama sonra farkettim ki hiç patch almamış halini oynuyorum oyunun sadece updateleri indirebileceğimiz bir yer var mı yoksa bunu indirmeye başlayayım mı ?
Bildiğim kadarı ile update için ayrı bir dosya sunulmadı. Direkt olarak bu şekilde çıktı. One Day Patchli hali

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt