Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İyi akşamlar fitgirl sürümünü indirdim oyun şu an da 1.0.4 kurulu codex in 1.0.6 geçiş güncellemesini indirdim 2gb olanı hepsinin içerdiği güncellemeyi kurarken hata alıyorum nedendir anlamadım yardımcı olacak var mı?
Fitgirl'ün üstüne hiçbir şey kurmadan o güncellemeyi kurmalıydın çünkü o güncellemenin içinde zaten v1.04 mevcut.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Anladım save dosyasını yedekleyip tekrar kursam sıkıntı olur mu acaba cevabın için teşekkür ederim bu arada
Fitgirl'ü kastediyorsan evet, onu kaldırıp yeniden yüklersen v1.03 olmuş olacak ve o şekilde 2 GB diye bahsettiğin ('v1.04'ten v1.06'ya kadar tüm update'ler' yazan) update ile son sürüme güncellemiş olacaksın.

Ahmet00079

PSN ID:AhmetYavuz079
Fitgirl'ü kastediyorsan evet, onu kaldırıp yeniden yüklersen v1.03 olmuş olacak ve o şekilde 2 GB diye bahsettiğin ('v1.04'ten v1.06'ya kadar tüm update'ler' yazan) update ile son sürüme güncellemiş olacaksın.
0dan kurdum oyun şu an 1.0.3 1.0.6 update kuruyorum 1.014 ten 1.0.6 ya kadar olanı ama kurarken scanning update files ta hata alıyorum:
archive\pc\content\basegame_5_video.archive Hash sum mismatch! Required MD5: -915703107
bu hatanın bir çözümü var mıdır anlamadım

amazon123

Torrent-Oyun.com
Benim silmemi bekleme hocam, kendin de silebilirsin.Bu arada bilmiyorsan söyleyeyim Reklam amacı taşımadığı sürece herhangi bir şeyin linkini atabilirsin.Sadece torrent sitesi linki paylaşmak yasak.Tekrarlamazsan sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 243441
v1.1'in GOG ve STEAM (CODEX) sürümlerine ait update'ler ve update'lenmiş halleri eklenmiştir.Torrent ismine bakarak ne indireceğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Ekli dosyayı görüntüle 243442
> [Update v1.1-CODEX_844 MB] Cyberpunk 2077.torrent
> [Update v1.1-GOG_1,77 GB] Cyberpunk.2077.torrent

UPDATE'LENMİŞ HALLERİ

>> [.v1.1'li STEAM_67,2 GB] Cyberpunk.2077.torrent
>> [v1.1'li GOG_112 GB] Cyberpunk.2077.torrent
Dostum 868 mb el amigos uptade de çıkmış onu da ekle istersen codex 1.03 ten sonra 1.04 1.05 ve 1.06 yı tek tek güncelleyenlerim el amigosla devam etmesi gerekiyordur

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
0dan kurdum oyun şu an 1.0.3 1.0.6 update kuruyorum 1.014 ten 1.0.6 ya kadar olanı ama kurarken scanning update files ta hata alıyorum:
archive\pc\content\basegame_5_video.archive Hash sum mismatch! Required MD5: -915703107
bu hatanın bir çözümü var mıdır anlamadım
Kusura bakma kardeşim hata kısmı hariç söylediklerin pek bir şey anlamadım.1.0.3, 1.0.6 veya 1.014 adında bir update yok konuda.

Dostum 868 mb el amigos uptade de çıkmış onu da ekle istersen codex 1.03 ten sonra 1.04 1.05 ve 1.06 yı tek tek güncelleyenlerim el amigosla devam etmesi gerekiyordur
Hocam ben bile artık karıştırmaya başladığım için hiç ElAmigos'a falan girmeyeyim diyip onu es geçmiştim.Eğer dediğin gibi update'lerin tek tek kurulumunda kullanılabiliyorsa onu da burdan paylaşmış olayım.Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca.

Ahmet00079

PSN ID:AhmetYavuz079
Kusura bakma kardeşim hata kısmı hariç söylediklerin pek bir şey anlamadım.1.0.3, 1.0.6 veya 1.014 adında bir update yok konuda.

Hocam ben bile artık karıştırmaya başladığım için hiç ElAmigos'a falan girmeyeyim diyip onu es geçmiştim.Eğer dediğin gibi update'lerin tek tek kurulumunda kullanılabiliyorsa onu da burdan paylaşmış olayım.Bilgilendirme için teşekkür ederim ayrıca.

Tekrar anlatayım yanlış yazmışım sanırım oyunu sıfırdan kurdum 1.0.3 sürümü şu an 1.0.6 codex updatei yaparken yazdığım hatayı veriyor bir türlü halledemedim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Tekrar anlatayım yanlış yazmışım sanırım oyunu sıfırdan kurdum 1.0.3 sürümü şu an 1.0.6 codex updatei yaparken yazdığım hatayı veriyor bir türlü halledemedim
Sendeki GOG mu, CODEX mi? İndirdiğin torrent'in isminde ne yazıyor tam olarak?

amazon123

Torrent-Oyun.com

Hocam codex 1.06 da çıkardı ilk kendi uptadeini, baz sürüm 1.03 tü 1.04 1.05 ve 1.06 el amigosun uptadeydi tek tek update atanlar codexin kendi uptadini kurarsa hata alma ihtimalleri yüksek olur diye düşünüyorum. Tabi kullanıcının şu ana kadar ne kurduğunu bilerek indirmesi gerekir.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Hocam codex 1.06 da çıkardı ilk kendi uptadeini, baz sürüm 1.03 tü 1.04 1.05 ve 1.06 el amigosun uptadeydi tek tek update atanlar codexin kendi uptadini kurarsa hata alma ihtimalleri yüksek olur diye düşünüyorum. Tabi kullanıcının şu ana kadar ne kurduğunu bilerek indirmesi gerekir.
Ben el amigos updateleri kuruyordum daha önce. Codex i gorunce dun indirip kurdum 1.0.6 uzerine. Herhangi bir sorun hata olmadi. El amigos ve codex ayni dosyalari kullanmis sanirim. Sizde de bir problem olacagini dusunmuyorum.

Arkadaşlar ben oyunu yeniden tekrar kuracağım, sırasıyla 1.03, 1.04, 1.05 ve 1.06 kuracağım sonra da üstüne v1.1 i mi kuracağım?

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
oyunun ver. 1.03 mü var ? oyun ilk hali zaten ver.1.03 değil mi ? şundan soruyorum ? oyunun gog sürümü var bende, baştan bende kurayım dedim. önce ver. 1.03 lü olan ana oyunu kurdum sonra ver 1.04 hot fix kurayım dedim. takılıp kalıyor. sonra şu hataları veriyor. text dosyası içinde
"
Game patch log
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\audio_1_general.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\audio_2_soundbanks.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_2_mainmenu.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_3_nightcity.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_animation.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_appearance.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_gamedata.archive
"
çözümü nedir ? yapamazsam. oyunun steam ver1.1 halini baştan indirmek istiyorum.
yani oyunun ver. 1.03 lü bir hotfix varda ben mi bilmiyorum. varsa atar mısınız ?

oyunun ver. 1.03 mü var ? oyun ilk hali zaten ver.1.03 değil mi ? şundan soruyorum ? oyunun gog sürümü var bende, baştan bende kurayım dedim. önce ver. 1.03 lü olan ana oyunu kurdum sonra ver 1.04 hot fix kurayım dedim. takılıp kalıyor. sonra şu hataları veriyor. text dosyası içinde
"
Game patch log
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\audio_1_general.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\audio_2_soundbanks.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_2_mainmenu.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_3_nightcity.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_animation.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_appearance.archive
Error modifying e:\GOG Games\Cyberpunk 2077\archive\pc\content\basegame_4_gamedata.archive
"
çözümü nedir ? yapamazsam. oyunun steam ver1.1 halini baştan indirmek istiyorum.
yani oyunun ver. 1.03 lü bir hotfix varda ben mi bilmiyorum. varsa atar mısınız ?

gogun 1.1 güncellemesi sorunlu olabiliyor bazı bilgisayarlarda. eğer sorunsuz kurulmuyorsa sıfırdan indirmek gerekiyor sitede yok sanırım 1.1 gog torrent dosyasını eklemem de sakınca var mı bilmiyorum isterseniz özelden atabilirim

iplikcikiz

Torrent-Oyun.com
gogun 1.1 güncellemesi sorunlu olabiliyor bazı bilgisayarlarda. eğer sorunsuz kurulmuyorsa sıfırdan indirmek gerekiyor sitede yok sanırım 1.1 gog torrent dosyasını eklemem de sakınca var mı bilmiyorum isterseniz özelden atabilirim
o zaman bende ki 1.01 mi ? eğer öyleyse ver 1.04 den önce ver 1.03 mü kurmak gerekiyor ? varsa onun linkini atar mısınız ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt