Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Hocam sen öyle diyorsun da oynayabilen oynuyor.Sorun aslında optimizasyon falan derken sektörün bize zorla sistem yükseltmeye zorlaması, hepsi bu (bence).

İşin garibi imzamdaki resmi de o edit'ledi. :)
Bu arada yanlış anlaşılmasın fanboy yakıştırması yaptı demiyorum.Genelde Cyberpunk'la ilgili iyi bir şey söyleyince söylenen bir kelime.Bu arada imzamdaki resimden rahatsız olan varsa foruma bile girmesin, çünkü beni muhtemelen her yerde görecekler. :)

Hocam patch notlarından hatırladığım kadarıyla pc'deki save bozulma sorunu ve genel olarak konsoldaki sorunlar için yayınlanmış bir patch'ti.
herhalde marta kadar en az 5-6 update daha gelecek.İyileştirmeler yeterli seviyede olmassa tadı çok kaçar bu oyunun.

GREY

[TechGuy]
Hocam sen öyle diyorsun da oynayabilen oynuyor.Sorun aslında optimizasyon falan derken sektörün bize zorla sistem yükseltmeye zorlaması, hepsi bu (bence).

İşin garibi imzamdaki resmi de o edit'ledi. :)
Bu arada yanlış anlaşılmasın fanboy yakıştırması yaptı demiyorum.Genelde Cyberpunk'la ilgili iyi bir şey söyleyince söylenen bir kelime.Bu arada imzamdaki resimden rahatsız olan varsa foruma bile girmesin, çünkü beni muhtemelen her yerde görecekler. :)

Hocam patch notlarından hatırladığım kadarıyla pc'deki save bozulma sorunu ve genel olarak konsoldaki sorunlar için yayınlanmış bir patch'ti.
sorun optimizasyon değil. Oyun bozuk hala anlayamadınız gitti. Oynayan yine oynar zaten senin benim lafıma bakmaz ki ama ben diyorum ki benim standartlarım bu rezalet oyunu oynamayacak kadar yüksek. Ayrıca oyunu 2070s li bir sistemde 5-6 saat kadar deneyimleme şansım oldu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sorun optimizasyon değil. Oyun bozuk hala anlayamadınız gitti. Oynayan yine oynar zaten senin benim lafıma bakmaz ki ama ben diyorum ki benim standartlarım bu rezalet oyunu oynamayacak kadar yüksek. Ayrıca oyunu 2070s li bir sistemde 5-6 saat kadar deneyimleme şansım oldu.
Bozuk diyince aklıma optimizasyonun gelmesi yanlış mı şimdi? :)

Ayrıca burda sorduğum şey, senin neden beğenmediğin falan değil.Bu beni gram ilgilendirmiyor.Sohbetin başına bakacak olursak ''kaybettiğin hiçbir şey yok'' demene eleştiri getirdim.Bunun aslında kişisel zevkle alakalı olduğunu söylemeye çalıştım.Sen oynayamadın veya zevk alamadın diye herkesin aynı duyguya sahip olamayacağını vurgulamak istedim.Kimi var, bir bug veya optimize sorununa rağmen oyun ona göre güzel diye oynamak için çok çaba sarfediyor.İsim zikretmeyeceğim forumda da var bu söylediğim yapanlar.

Son düzenleme:

GREY

[TechGuy]
Bozuk diyince aklıma optimizasyonun gelmesi yanlış mı şimdi? :)

Ayrıca burda sorduğum şey, senin neden beğenmediğin falan değil.Bu beni gram ilgilendirmiyor.Sohbetin başına kacak olursak ''kaybettiğin hiçbir şey yok'' demene eleştiri getirdim.Bunun aslında kişisel zevkle alakalı olduğunu söylemeye çalıştım.Sen oynayamadın veya zevk alamadın diye herkesin aynı duyguya sahip olamayacağını vurgulamak istedim.Kimi var, bir bug veya optimize sorununa rağmen oyun ona göre güzel diye oynamak için çok çaba sarfediyor.İsim zikretmeyeceğim forumda da var bu söylediğim yapanlar.
Yav isterse yüzyılın oyunu ilan etsin beni alakadar etmez ki ortada ki iş belli. Ben kendi fikrimce arkadaşa söyledim dedim ki "kaybettiğin bir şey yok". Sende dedin ki "kime göre, neye göre". Bende diyorum ki bana ve aklı selim bir kaç kişiye göre, en azından 2 gözü olup belli bir iq ortalaması olan her insan için bu oyun çöp ve oynanması gerekmiyor.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yav isterse yüzyılın oyunu ilan etsin beni alakadar etmez ki ortada ki iş belli. Ben kendi fikrimce arkadaşa söyledim dedim ki "kaybettiğin bir şey yok". Sende dedin ki "kime göre, neye göre". Bende diyorum ki bana ve aklı selim bir kaç kişiye göre, en azından 2 gözü olup belli bir iq ortalaması olan her insan için bu oyun çöp ve oynanması gerekmiyor.
Sen baya baya oyunu beğenenlere hakaret ediyorsun hocam!

Neyse oyunu beğenmemiş olmamama rağmen aklı selim biri olarak bu tartışmayı burda bitiriyorum.Umarım daha da uzamaz bu saçma 'zevksizsiniz mevzusu'.

Son düzenleme:

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
oyunu beğenenler tek gözlü ve iqsuz mu yani ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncelleme.png

DODI'nin v1.06'ya güncellenmiş hali eklenmiştir.Bu sürüme kadar herhangi bir update kurmanıza gerek yoktur.Ayrıca aşağıdaki gibi gereksiz dilleri indirmenize gerek yoktur.

İyi oyunlar.
1610636213407.png

Ekli dosyalar

Hocam bu kin niye? Keşke almasaydın oyunu. Benim de başıma geldi ( MB Bannerlord ). Seni anlıyorum ama bu forumda ki kişilere ( oyunu beğenenlere her neyse ) laf etmene değmez , hak da vermez . İlk yorumun bana kalırsa bir görüş hatta tartışmaya açık bir görüş ama sonra ki yorumların hakaret içeriyor. Görüş tartışırken bu kadar agresif olmak tek sana zarar getirir sonuçta içimiz de CDPR nin sahibi olan yok.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Hocam bu kin niye? Keşke almasaydın oyunu. Benim de başıma geldi ( MB Bannerlord ). Seni anlıyorum ama bu forumda ki kişilere ( oyunu beğenenlere her neyse ) laf etmene değmez , hak da vermez . İlk yorumun bana kalırsa bir görüş hatta tartışmaya açık bir görüş ama sonra ki yorumların hakaret içeriyor. Görüş tartışırken bu kadar agresif olmak tek sana zarar getirir sonuçta içimiz de CDPR nin sahibi olan yok.
fanboy değilim ama bende bu kin nedir anlamadım çıkışında cyberpunktan daha beter olan batman arkham knight bu kadar gömülmedi ki şuan o oyunu arşa çıkaran bir ksım var aynı şekilde skyrim hala glitch bug dolu ancak millet onuda arşa çıkarıyor anlamış deilim bir türlü evet bu oyunda tonla hata ile çıktı ama ben milletin aşırıya kaçtığını düşünüyorum ve şunuda ekliyim 1-2 yayıncı izlemiş yayıncı kötü bu oyun dedi diye oyunu sevmeyen kitle olduğunuda düşünüyorum bu oyunun kötü olduğu kadar iyi yanlarıda var

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Hocam son eklenen 1.06 lı DODI sürümümde tracker yok. Güncellerseniz sevinirim.
Yaklaşık bi' 15 dk. indirmeye bıraktım, hızı 500 kb'a kadar çıktı.İndimeyi başlatıp bi' 3-4 dk. beklersen hızı yavaş yavaş artmaya başlayacaktır.Hatta muhtemelen birkaç saatin ardından 500'ü de geçecektir.

Screenshot_1.png

Oyunu bitirdim oynadım en berbat sonla bitirmiş olmanın verdiği hüzün bir kenara oyun bu kadar bug dolu ve optimizasyon özürlü çıkmasaydı yılın en iyi oyunlarının içinde bulunurdu güzel iş çıkarmak için çok çaba sarfedilmiş bu oyunun içindeyken hissediliyor yarım kalmış çok şey var bu da hissediliyor yıllardan beri oyun oynuyorum ve bu oyunun verilen tarihte çıkması için zorlandığı içinden çoğu şeyin eksiltildiği (vaadedilip yapılamayan roleplay kısmı hikayeyi etkileyebilme vb) o kadar aşikar ki içinde sanat eseri gizli bir yapım ancak bu kadar berbat bir şekilde sunulabilir oyun güzel ama potansiyeli çok daha fazlaydı ne diyim hayal kırıklığına uğradım ama oynanır mı oynanır güzel mi güzel lakin bitmemiş bir oyun :(

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
bu oyunu bende "Street Kid" olarak bitirdim ama merak ettiğim acaba CORPO ya da Outlander ile tekrar oynamaya başlasam daha önce yaptıgımız herşeyi tekrar mı yapıyoruz yoksa farklı mı?

bu oyunu bende "Street Kid" olarak bitirdim ama merak ettiğim acaba CORPO ya da Outlander ile tekrar oynamaya başlasam daha önce yaptıgımız herşeyi tekrar mı yapıyoruz yoksa farklı mı?
Sadece başı farklı o kadar. Videocuların yalancısıyım.

tazmanya46

!!Kimseye Güvenme!!
CDPR çalışanlarına göre oyunun olması gereken çıkış tarihi 2022 olmalıymış zaten. Yöneticilerin halt yemesiyle bu hale gelmiş. Bir röportajda okumuştum. Fanların baskısıyla erken çıkarılması falan hikaye yani. Bana göre de fanlar istedi diye hiçbir firma bitmemiş bir oyunu çıkarmaz zaten. Çok saçma yani.

Arkadaşlar merhaba.. Oyunu yüklemek istiyorum ama hangi torrenti indirmeliyim karışık geldi biraz bana, en güncel olan torrent hangisi?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt