Torrent-Oyun | Cyberpunk 2077- (v1.12) [CODEX+GOG] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Monster55

2013 den bu yana :) Доброе утро
At yarışı izler gibi torrent işlemcisini izliyorum Gog gog-rip codex codex extracted çokça torrent var hocam en hızlı hangisi 2 mpbs ile indiren arkadaşlar nerden indirdi codex indir oyna sürümü 500 kpbs ile indiriyor
İnan ki bende aynı durumdayım çayımı aldım izliyorum :D

Arkadaşlar bakın hala şu gönderme olayını çözemediniz sanırım. Torrent indirirken gönderme hızını sınırlamayın internetiniz azalmıyor hiçbir sorun olmuyor gönderme hızını ellemeyin. Göndermem indirmemi geçmiş.

Arkadaşlar bakın hala şu gönderme olayını çözemediniz sanırım. Torrent indirirken gönderme hızını sınırlamayın internetiniz azalmıyor hiçbir sorun olmuyor gönderme hızını ellemeyin. Göndermem indirmemi geçmiş.
Sınırsız da da yapsam kıssam da değişmiyor. İndirmeden çok göndermem vardı. 3 saat sonra 2 MB den aşağı inmeme ye başladı, baktım kimse bana göndermiyor bende kıstım hız aksine arttı. Çoğu zaman seed lerim ama bazen canımı sıkıyor. 1 MB göndermem var

Sınırsız da da yapsam kıssam da değişmiyor. İndirmeden çok göndermem vardı. 3 saat sonra 2 MB den aşağı inmeme ye başladı, baktım kimse bana göndermiyor bende kıstım hız aksine arttı. Çoğu zaman seed lerim ama bazen canımı sıkıyor. 1 MB göndermem var
Olsun dostum sen yinede kısma yaşın yanında kuru olarak yanmak istemiyorum artık. Ben senin için elimden geldiği kadarıyla sınırsız bir şekilde gönderme yapıyorum sende görevini yaparsan sevinirim. :)

i5 7.nesil - 8 gb ram - 1050 var benim pc buhar olucak galiba sizce nasıl bir fps alabilirim bir de denemeye değer mi ?

Befux

Seviye 4
ilerdeki update'leri harici olarak verirler mi? yoksa her seferinde baştan indirmemiz mi gerekir?

adalar42

Torrent-Oyun.com
960m mevzusu dönmüş burada :) ben 960m ile deneyeceğim bakalım ne olacak, youtubea da video koyarım herhalde

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt