Cyberpunk 2077 update yardım

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

DateALivee

-------------------------
merhaba oyunu codex sürümünü indirdim alt paragrafından 1.4 den sonraki güncellemelerin olduğu paketi de indirdim
fakat güncelleme içindeki bulunana update uygulaması kur dediğim zaman donup kalıyor ayrıca klasörün içinde bir de gog sürümü var oda oyun kurulu değil hatası veriyor oyun codex sürümü olduğundan diye düşündüm ama gog versiyonuna da çevirdim gene aynı hatayı aldım varmıdır yaşayan çözen ?

merhaba oyunu codex sürümünü indirdim alt paragrafından 1.4 den sonraki güncellemelerin olduğu paketi de indirdim
fakat güncelleme içindeki bulunana update uygulaması kur dediğim zaman donup kalıyor ayrıca klasörün içinde bir de gog sürümü var oda oyun kurulu değil hatası veriyor oyun codex sürümü olduğundan diye düşündüm ama gog versiyonuna da çevirdim gene aynı hatayı aldım varmıdır yaşayan çözen ?
Sadece codex update kullan. Oyunun giriş menüsün de aşağıda yazan sürüme bir üstünü ekleye ekleye 1.6 ya kadar gel. Yada git oyunun konusundan 1.6 lı son sürümü indir 67 GB kur oyna.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt