Cyberpunk 2077 PATCH 1.1 hakkında

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Güncellemenin boyutu 5,36 GB. Oyunum orjinal olduğu için hızlıca kurup baktım ne değişmiş diye, hiçbir şey değişmemiş. hatta 3 4 FPS'lik performans kaybı yaşadım. oyunu açar açmaz karakterim bir yere takıldı ve oyun kitlendi. yapay zeka hala yok, fizikler hala çok kötü, dandik yağmur ve su efektleri hala aynı... acıyorum bu çöpe verdiğim paraya cidden.

Şunlarıda kısaca ekleyeyim, polisler hala yanınıza ışınlanıyor, açık dünya hala ölü, NPC'lerin hareketleri yapay, saçma sapan... Umudumu kestim artık bu oyundan patch'le falan düzelecek gibi değil...

Son düzenleme:

melihbass

ASASI OLMAYAN KAHIN
Güncellemenin boyutu 5,36 GB. Oyunum orjinal olduğu için hızlıca kurup baktım ne değişmiş diye, hiçbir şey değişmemiş. hatta 3 4 FPS'lik performans kaybı yaşadım. oyunu açar açmaz karakterim bir yere takıldı ve oyun kitlendi. yapay zeka hala yok, fizikler hala çok kötü, dandik yağmur ve su efektleri hala aynı... acıyorum bu çöpe verdiğim paraya cidden.
kank cyberpunk şakaydı bitti bence artık "Huylu huyundan vazgeçmez derler" artık bu oyuna 1000 tane guncelleme de gelse adam olmaz :D

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyunun adam olabilmesi için yeniden yapılması lazım bence siz çok büyük değişimler beklemeyin adamlar reklamlarla parayı kaldırdı tabi oyuna odaklansalardi kaliteye odaklansalardı bu kadar para kazanamazlardı ne yepayim ben s*** boyunu

kank cyberpunk şakaydı bitti bence artık "Huylu huyundan vazgeçmez derler" artık bu oyuna 1000 tane guncelleme de gelse adam olmaz :D
Kesinlikle dostum umudumu kesiyorum artık. Yapay zeka, açık dünyadaki NPC hareketleri, 1998 yılından kalma su efekti ve yağmur efektleri, rezalet fizikler, polislerin hala yanına ışınlanması, performans sorunları, game breaking buglar vb... patch'le çözülecek gibi değil. senaryo bile hayal kırıklığı çok kısa ve yüzeysel. bitirince bitirmiş saymayıp önceki save noktasına atmasına falan aşırı sinir oldum zaten. Rockstar oyunları hariç, başka hiçbir oyunu pre-order etmemek gerekmiş, bu rezalet oyunu oynadıktan sonra iyice pekişti.

Veysigz

"Hoşçakal sevgili hoşçakal sevgili"
Valla açık dünyasını gördükten sonra oyunu sildim daha girmedim.

büyük patch diye diye adamlar dağa fare doğurttu..

Perşembenin geleceği çarşambadan belliydi,artık oyunun gelebilceği yer belli.Oyunu oynayan çoğu kişi (ben dahil) oyunu sildi defterden.Yapay zekanın değişmesi gibi bir şeyin artık söz konusu olmayacağı ortada.Ben şahsen 1.1 güncellemesinden yapay zekanın düzeltilmesini beklerdim.Artık bunun olma şansıda yok.

Bu ay rockstar games gta için yeni yaptığı bir yapay zeka yazılımının patentini aldı.Belliki RG firması yeni gta oyunu için gta5 den daha üstün bir yapay zeka mimarisini tamamlamış.cyberpunk'ın yarattığı hayal kırıklığı içinde rakip oyun firmalarıda atağa geçecekdi,buda olgunlaşmaya başlıyor.Etrafda rockstar gamesin bu yıl için gta 6 oyununun çıkış tarihini açıklayacağıda konuşuluyor.Her ne kadar RG başka bir projeye odaklanmış olsada gta 6 için arkaplanda çalıştığı artık bariz belli.onu bekleyeceğiz artık..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt