Torrent-Oyun | CRYSIS REMASTERED (Denuvo'suz - v2021.09.17) [CODEX] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
CRYSIS KAPAK 99.png

CRYSIS REMASTERED (Denuvo'suz - v2021.09.17) [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: - Steam Edition (Denuvo'suz) v20210917 (v2.1.2)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: - 18,1 GB

:pccikistarihi: -17.09.2021

:psnot: 64 bit işlemci ve Windows 10 işletim sistemi gerektirir!

türkçe.png
TÜRKÇE Alt Yazı ve Dublaj Destekli

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1715130/Crysis_Remastered/

:oyungoruntuleri:

3remastered-3840x2160-035756060.jpg

egs-crysisremastered-crytek-g1a-02-1920x1080-864148013.jpg

pc-crm-cloak-wo-logo-4k-3840x2160-035756413.jpg

pc-crm-island-01-wo-logo-4k-3840x2160-035757185.jpg

:oyunhakkinda:

Crysis Remastered 003 512 x 512 PNG.png

Crytek'in sunduğu klasik birinci şahıs nişancı oyun; aksiyon dolu oyun tasarımı, korumalı dünyası, daha önce hayranı olduğun nefes kesici ve efsanevi savaşlarıyla geri döndü. Hem de tekrar düzenlenerek yeni nesil donanım ürünleri için optimize edilen grafikleriyle!

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

Zırhını kuşan: Nanozırhının hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliğinden yararlanarak, her türlü mücadelede karşılaştığın zorluklara yaratıcı çözümler bulabilirsin.

Adapte ol: Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden, buz kaplı ormanlardan uzaya kadar çeşitli yerlerdeki savaş alanlarına hükmetmek için, taktiklerini koşullara göre adapte et.

Özelleştir: Kapsamlı modüler silah cephanesi, oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sağlar. Deneysel olarak kullanabileceğin veya senin için tamamen yeni olan pek çok seçenek sunulur.

Fethet: Diğer oyunculardan ayırt etmekte zorlanacağın düşman YZ karakterler seni oyun tarzını stratejik ve esnek tutmaya iter. Yerçekimsiz ortam gibi yeni zorluklarsa oyuncuların saldıran taraf olmasını ve süreci adımlarıyla yönlendirmesini gerektirir.

Keşfet: Olanaklarla dolu Crysis dünyasında kendi yolunu sen belirle, engelleri yok et, araç kullanmanın tadını çıkar ve çevreyi düşmanlarına karşı kullanarak üstünlük elde et.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Violence
Strong language
Weapons

:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU (ortalama 4-5 saat)

:psnot:

İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere alternatif olması amacıyla eklenmiştir.
Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

CHROME TEHLİKE UYARISI VERİYORSA ÇÖZÜMÜ İÇİN TIKLAYINIZ!
10,4_Fitgirl.png

Crysis Remastered 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
teşekkürler crysis çocukluğumuzun oyunu o yıllar geri gelse
Rica ederim, herkesin istediği bu ama oyun firmalarının amacı başka olduğu için o günleri tekrar yaşamamız pek mümkün görünmüyor gibi (multiplayer, battle royale, co-op ve servis tabanlı oyunlara yöneliyorlar).CD Project Red, Rocksteady vb. en güvendiğimiz firmalar bile zaman zaman yüzümüzü kara çıkartabiliyorlar.Umarım Crytek de bu remastered'ların ardından yeni bir oyunla iyi bir geri dönüş yapar.

stark9403

Torrent-Oyun.com
benim sistemde nasıl çalışır acaba bu aşırı sorunlu bir oyun olduğunu biliyorum o yüzden eski kartım rx 5700 de denememiştim blie crytek pc tarafında tam anlamıyla felaket geçenlerde ryse son of rome u oynayayım dedim açamadı makine rdr2 yi 2k oynadığım makine ryse ı açamadı internette araştırdım crytek in oyun motoru cryengine amd nin rdna2 mimarisiyle uyumsuzmuş şaka gibi

MuratTamer

Darth Vader
benim sistemde nasıl çalışır acaba bu aşırı sorunlu bir oyun olduğunu biliyorum o yüzden eski kartım rx 5700 de denememiştim blie crytek pc tarafında tam anlamıyla felaket geçenlerde ryse son of rome u oynayayım dedim açamadı makine rdr2 yi 2k oynadığım makine ryse ı açamadı internette araştırdım crytek in oyun motoru cryengine amd nin rdna2 mimarisiyle uyumsuzmuş şaka gibi
Hocam son of rome konusunda başka bir detay vardır mutlaka oyunun acilmasini engelleyen. Ben o oyunu eski kartim r9 390x ile iki kere bitirdim hatasiz problemsiz. Optimizasyonuda fena degildi. Belki crack ile falan bir sorun olmustur acilmasini engelleyen.

Crysis remastered i bir nebze toparlamislar getirdikleri updateler ile. Epic zamaninda ciktiginda berbatti simdi yine oynanabilir seviyeye gelebilmis en azindan. Ama tabi yine idealden cok uzak maalesef. 3070 ile en yuksek ayarlarda acamadik, baya sapitti acinca. En yuksegin bir dusugunde hersey, rtx acik dlss kalitede 40-70 fps arasinda geziniyor. Gonul ister sabit 60 versin en azindan ama yok yine tam becerememisler. Oynanıyor yine ayarlari bir sekildde pc nize uygun hale getirerek. Oynayin eski yillari yad edin. Ben sirf nostalji olsun diye basladim dün :))

stark9403

Torrent-Oyun.com
Hocam son of rome konusunda başka bir detay vardır mutlaka oyunun acilmasini engelleyen. Ben o oyunu eski kartim r9 390x ile iki kere bitirdim hatasiz problemsiz. Optimizasyonuda fena degildi. Belki crack ile falan bir sorun olmustur acilmasini engelleyen.

Crysis remastered i bir nebze toparlamislar getirdikleri updateler ile. Epic zamaninda ciktiginda berbatti simdi yine oynanabilir seviyeye gelebilmis en azindan. Ama tabi yine idealden cok uzak maalesef. 3070 ile en yuksek ayarlarda acamadik, baya sapitti acinca. En yuksegin bir dusugunde hersey, rtx acik dlss kalitede 40-70 fps arasinda geziniyor. Gonul ister sabit 60 versin en azindan ama yok yine tam becerememisler. Oynanıyor yine ayarlari bir sekildde pc nize uygun hale getirerek. Oynayin eski yillari yad edin. Ben sirf nostalji olsun diye basladim dün :))
ryse bende orjinal 4k açmaya çalıştığımda sapıtıyor 20-30fpslere kadar düşüyor 1080de de 70 i geçemiyorum halbuki sistemim çok daha fazlasını yapabilecek bir güce sahip crysis de ray tracing kapalı custom ayarlarla denenebilir

makse

Torrent-Oyun.com
Oyunu nurdan indirdim kasma ile ilgili şeyler sorun yaşamıyorum ama oyunda aşırı bug ve karanlık adamların suratlarıda siyah bunlar ne oluyor bilginiz varmı acaba

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt