Torrent-Oyun | Crysis Remastered - [CPY] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
vkgetphysicaldevicememoryproperties2 bu hatayı alan oldu mu acaba yardımcı olur musunuz ?

ARKADAŞLAR DODI Crackfix OLARAK İNDİRİP KURLUM YAPTIM HERHANGİ BİR PROBLEMLE KARŞILAŞMADIM FPS DEĞERLERİDE ORTA YARDA 60FPS ALIYORUM AKICI BİR ŞEKİLDE 1 SAAT OYNADIM.

nik

Torrent-Oyun.com
bu oyunda optimizasyon sorunu var, zaten zevk de vermedi sildim gitti

lacromain

Torrent-Oyun.com
az önce indirip kurdum ve bütün seriyi bitirmiş biri olarak giysinin sesi yada görünüm falan suni olmuş sildim

makse

Torrent-Oyun.com
bende renk sorunu oluyor ilk bölümde biraz karanlık gibi bide sanki bug hep suyun içinde gibi yürüyor bu konuda bilgisi olan varmı

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bende renk sorunu oluyor ilk bölümde biraz karanlık gibi bide sanki bug hep suyun içinde gibi yürüyor bu konuda bilgisi olan varmı
Karanlık olup olmamasını bilmiyorum ama oyunda grafik ve ses bug'ı olduğu kesin.Oynarken her bölüm olmasa da çokça yaşamıştım.Özellikle Tank bölümünde.

ARKADAŞLAR DODI Crackfix OLARAK İNDİRİP KURLUM YAPTIM HERHANGİ BİR PROBLEMLE KARŞILAŞMADIM FPS DEĞERLERİDE ORTA YARDA 60FPS ALIYORUM AKICI BİR ŞEKİLDE 1 SAAT OYNADIM.
Merhaba.dodi yi indirdikten sonra hangi crakfixi kurdun?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

az önce indirip kurdum ve bütün seriyi bitirmiş biri olarak giysinin sesi yada görünüm falan suni olmuş sildim
Seriyi ben de bitirdim ama o kadar kötü mü gerçekten.ilk serilerde oyun mekanikleri çok akıcıydı.vurma etkileşim vs.çok doyurucuydu.Oyundaki o tokluk hissini alabiliyordun.Ama bunda bunların olmadığını mı söylüyorsun?

Moderatör tarafında düzenlendi:

lacromain

Torrent-Oyun.com
Seriyi ben de bitirdim ama o kadar kötü mü gerçekten.ilk serilerde oyun mekanikleri çok akıcıydı.vurma etkileşim vs.çok doyurucuydu.Oyundaki o tokluk hissini alabiliyordun.Ama bunda bunların olmadığını mı söylüyorsun?
direk vurup öldürmek haksızlık olur ama hani karakterlerin yüzleri falan çok daha canlıydı burda makyaj gibi birşey yapmışlar ayrıca bazı patlama sahneleri falan farklı geldi bu önceki oyunlara alıştığım için olabilir belki sizde göze batmaz

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Merhaba.dodi yi indirdikten sonra hangi crakfixi kurdun?

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Vuruş hissi günümüz oyunları kadar iyi değil ancak benim gibi bunu avantaja çevirip gerçekçi bir hisle de oynayabilirsiniz.Tabi ki de bu bir eksiklik fakat dediğim gibi vuruş hissiyatının az olmasını gerçekçilik olarak değerlendirerek zevk almak mümkün.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Vuruş hissi günümüz oyunları kadar iyi değil ancak benim gibi bunu avantaja çevirip gerçekçi bir hisle de oynayabilirsiniz.Tabi ki de bu bir eksiklik fakat dediğim gibi vuruş hissiyatının az olmasını gerçekçilik olarak değerlendirerek zevk almak mümkün.
Selamlar, vuruş hissi konusunda Rage2'yi çok begendim. Doom'daki hızlı tok oynanışı entegre eklemişler oyuna. Yeri gelmişken önereyim dedim :)

Selamlar, vuruş hissi konusunda Rage2'yi çok begendim. Doom'daki hızlı tok oynanışı entegre eklemişler oyuna. Yeri gelmişken önereyim dedim :)
Rage 2'de bize bi şiir okumadığı kalmıştı.

İletileriniz birleştirildi. Flood yapmamaya dikkat edelim.

Seri seven olarak dediğin gibi şans vermesek haksızlık olur.Not:flood bir daha yapmam.kusura bakmayın.yaptığımın farkında değilim,üzgünüm.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt