Torrent-Oyun | Crysis Remastered - [CPY] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
CRYSİS Spacex 5dk gibi bir sürede kuruldu ve açılmadı crack fix ile deneyeceğim . İşlemcim i5 7400
Hepsine crackfix gerekiyor dostum.Bu arada ilk cracakfix'ten önce Crysis Remastered'ın kurulum sonrası boyutu 19,1 iken crackfix'ten sonra 18,9'a düştü.Her zaman yükleme sonrası simgelerine yazıyorum unutmayayım diye.

Screenshot_6.png

İllaki 4gb mi olmalı 3 gb açmıyormu şu oyunu ? GTX1050 var,1 gbla kaçırılırmı be :S

Transient Ghost

Ekip Lideri
AÇILDI LAN AÇILDI SABAHTAN BERİ UĞRAŞIYORUM AÇILDI AGAAA BİRAZ GEÇ OLDU AMA AÇILDI TAM SÖVMEYE BAŞLİCAKTIM Bİ BAKTIM ACHIEVED FROM CRYENGINE SESİNİ DUYDUM ÇOK ŞUKUR
Flood'larınız haricinde 3. kez ''argo kelime'' kullanımından dolayı uyarılıyorsunuz.Tekrarlamanız halinde cezanız 2'ye katlanacaktır, bilginize.

Crysis hayranı olarak yazıyorum. Dün indirdikten sonra crackfix ile girdim oyuna. Bir hevesle ben bu kadar berbat bir oyun daha görmedim. Bari oyunda grafik haricinde bir şeyler de değiştirseydin be. Fps dropları cabası. Rx570 ile low da drop yiyor oyun :D

Oyun remastered (Remake değil ) olduğu için sende adil olmalısın.NPC ler bildiğin 100 km den tara masa bir tık daha iyi olurdu adamlar çalının içi miçi dinlemeden orda pat pat pat tarıyor, en büyük sorun ise aşırı salaklar yaptıkları hareketler dahil

Transient Ghost

Ekip Lideri
Dün yarım saat oynadım da adamlar grafik harici bir şey düzeltmemiş, üstelik ekledikleri grafik de optmize özürlü.Yarım saat oynadıysam ekstradan 10-15 dk. da grafik ekranında hangisini düşürsem diye vakit kaybettim.En göze batanı; Ratracing'im olmamasına rağmen o ayarı koyup aktif etmişler ki baya bi' fps düşürüyor.Bir de oyundaki vuruşu hissiyatı o kadar düşük ki adamı öldürdüğümü anlamaya çalışırken hızlıca ölüyorum.Zaten devamlı fps oynarken fareyi istediğim akıcılıkta kullanamıyorum üstüne karşımdakinin ölüp ölmediğini anlayamıyorum.Yine de idare eder diyip devam edeceğim.Zaten kısa bir oyun.Para kazanıp yenisini yaparlar diye düşünmüştüm ama hem hak etmiyorlar, hem yenisi için çaba göstermediklerini göstermiş oldular.

Son düzenleme:

casper3428

Torrent-Oyun.com
30 dk dayandım ben bu sürüme oyun ilk çıktığında adamı uzaktan indirirdim şimdi indirmeyi bırak adamı göremiyorum bile mafia oyunu çok daha iyi olmuş

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Oynamayı düşünmüyordum. Hadi dedim bugün izinliyim evdeyim vakit var indirip bir göz atayım belki sarar dedim ama yok. Yarım saat anca dayandım sonra sildim. Her şey vaktinde güzel. Zamanında hayran hayran oynuyorduk ama günümüze göre çok eski kalmış. Üstelik hiçbir performans geliştirmesi falan yapmamışlar herhalde. Grafik kalitesinde ciddi bir fark göremediğim halde performans kötüydü. Keşke performans olarak daha stabil, grafik olarak daha sağlam geliştirilmiş bir remake yapsalardı diyorum...

Son düzenleme:

makse

Torrent-Oyun.com
fatgirll sürümünü indirdim mvcp140 dll hatası veriyor neden acaba

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt