Torrent-Oyun | Crysis Remastered - [CPY] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
crackfix_v2.png

Crysis Remastered - [CPY]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: EPİC STORE

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 21,4 GB

:pccikistarihi: 18.09.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:xboxdil: TÜRKÇE

:xboxnot:

Crackfix çıkmıştır.DODI'de test edilip çalışıldığı görülmüştür, iyi oyunlar.
Rar şifresi: cs.rin.ru

https://www113.zippyshare.com/v/xqe7M5VP/file.html

Real-CrackFix adında 2. Crackfix Çıkmıştır.İlk Crackfix'te iyi sonuç alamayan 2.'yi denesin.

https://s7.dosya.tc/server17/n6u9g0/_REAL-CRACKFIX__Crysis.Remastered.-CPY.torrent.html

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Basit bir kurtarma operasyonu olarak başlayan bu macera, uzaylı istilacıların Kuzey Kore'yi oluşturan adalar kümesine üşüşmesiyle yepyeni bir savaş sahnesine dönüşüyor. Nanozırhın gücünü avantaja çeviren oyuncular, devriye gezen düşmanlara gizlice yaklaşmak için görünmez olabilir veya güç düzeyini artırarak araçları paramparça edebilir. Nanozırhın hızı, gücü, koruma kapasitesi ve görünmezlik özelliği her türlü mücadelede karşılaşılan zorluklara yaratıcı çözümler bulunmasını sağlar. Kapsamlı modüler silah cephanesiyse oynama tarzını belirleme konusunda benzeri görülmemiş bir denetim olanağı sunar. Bulunduğun ortam sürekli olarak değiştiğinden bu devasa ve korumalı dünyada düşmanlarına hükmetmek için, taktiklerini ve ekipmanını koşullara göre adapte et.

:sistem_gereksinimleri:

Screenshot_1.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ

NOT:
İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Güncelleme

Fitgirl Repack ve SpaceX Repack eklenmiştir.Her iki Repack'te de Türkçe alt yazı ve dublaj mevcuttur.
Screenshot_6.png

Güncelleme 2

DODI Repack eklenmiştir.Ss'te gösterildiği gibi indereceğiniz dosyayla birlikte oyununuz Türkçe alt yazılı ve dublajlı olacaktır.
DODI-Crysis.png

:xboxnot:

Crackfix çıkmıştır.DODI'de test edilip çalışıldığı görülmüştür, iyi oyunlar.

https://www113.zippyshare.com/v/xqe7M5VP/file.html

Real-CrackFix adında 2. Crackfix Çıkmıştır.İlk Crackfix'te iyi sonuç alamayan 2.'yi denesin.

https://s7.dosya.tc/server17/n6u9g0/_REAL-CRACKFIX__Crysis.Remastered.-CPY.torrent.html

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Teşekkür ederiz. Bir şey soracağım. Dil Türkçe yazılmış ya. Peki oyunda Türkçe dublaj dahil mi?
Öyle olması gerekiyor.Yani inşallah öyledir. :) Aldığım kaynakta multi yazıyor ki Epic ve orijinal halinde de Türkçe dublaj var.Yani olmaması için bir sebep yok.Zaten başka kırılan bir sürüm de yok.

Screenshot_4.png

Son düzenleme:
Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bana kalırsa mafia 2 nin definitive edition faciasıyla aynı şey olmuş, problemli olduğu için söylemiyorum ama inanın bana çoğu yerde remastered olmayan versiyonu daha iyi daha canlı gözüküyor, sadece patlama efekti gibi veya bulutlar gibi yoğun yerlerde remasteredi hissediyorsunuz o da okadar olsun aradan 13 sene geçmiş. Resimlerde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

yss35

Kalite Asla Tesadüf Değildir.
MERHABA OYUN KIRILDI CPY TARAFINDAN CRACK YAPTIM ÇALISIYOR SORUN YOK İYİ OYUNLAR

naCrimed

'A man chooses, a slave obeys .'
Paylaşım için teşekkürler, eğer ilerde seriye tekrar başlarsam remasteredı denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum.

TheFafu

Apple Developer
Çocukken 1 kere oynayıp hatta korkup silmiştim. Tekrar şans vermeyi de düşünmüyorum ilgi alanımda bir oyun değil ama CPY son günlerde hızını alamıyor maşallah demek lazım.

kanfur

Torrent-Oyun.com
Öncelikle paylaşım için teşekkürler, bana kalırsa mafia 2 nin definitive edition faciasıyla aynı şey olmuş, problemli olduğu için söylemiyorum ama inanın bana çoğu yerde remastered olmayan versiyonu daha iyi daha canlı gözüküyor, sadece patlama efekti gibi veya bulutlar gibi yoğun yerlerde remasteredi hissediyorsunuz o da okadar olsun aradan 13 sene geçmiş. Resimlerde ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Mafia definiti edition remake ama. Daha oynamadım da hevesimi kırdın ya bunu indirmem zaten en kötü remasted bence ama Mafia da ki durum nedir onu anlamadım

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Mafia definiti edition remake ama. Daha oynamadım da hevesimi kırdın ya bunu indirmem zaten en kötü remasted bence ama Mafia da ki durum nedir onu anlamadım
Mafia 2 den bahsetmiş. 1 remake evet ama 2 remastered ve kötü de bir remastered versiyondu.

1 i de bitirdim haftasonu. Gayet kaliteli keyifli olmuş. Türü seviyorsanız bence şans verin.

Taklitler aslını yaşatır diye boşa dememişler. ;) Bazı oyunlar cidden anılarda kalmalı! Üzgünü ama, oyunu yeniden ele alsalar da, cidden olmamış dostlar.

Optimizasyon sıkıntısı varmı çünkü GTX 3080 GPU larda bile 30 FPS veriyormuş ona göre indircem deneyen arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim
O 4K da falandır hocam!

Azizler selam bu oyun 2020 versiyonu diyor fakat benim eski oynadıgım cyrsis 3 e benziyor ? Yeni olduğundan emin misiniz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt