Crusader Kings III - Royal Edition [DODI Repack] | FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
COVER.png

Crusader Kings III – Royal Edition[DODI Repack]

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 1.44 GB

:pccikistarihi: 01.09.2020

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir!

:pcnot: DLC'ler mevcuttur.

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Paradox Development Studio, en popüler strateji oyunlarından birinin devamını sunuyor. Köklü tarihi strateji deneyimleri mirasının varisi olan Crusader Kings III, ait olduğun kraliyet hanesini başarıya ulaştırmanı sağlayacak birçok yeni seçenekle birlikte geliyor.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows® 8.1 64 bit
İşlemci: Intel® Core™ i3-2120 / AMD® FX 6350
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 460 (1GB) / AMD® Radeon™ HD 7870 (2GB) / Intel® Iris Pro™ 580 / Intel® Iris® Plus G7 / AMD® Radeon™ Vega 11
Bellek: 6 GB
Boş Alan: 8 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 - 8 - 10 (64-bit)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4670K / AMD® Ryzen™ 5 2400G
Ekran Kartı: Nvidia® GeForce™ GTX 1650 (4GB) / AMD® Radeon™ R9 390X (8GB)
Bellek: 8 GB

Boş Alan: 8 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

WARTH

A land of empires born, a land of total war!
Muhteşem... Ben de oyunu önden deneyip öyle almak istiyordum. İyi oldu bu.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri

sardaga55

Torrent-Oyun.com
Oyunun türkçe yaması var ama launcherdan aktif edilmesi gerekiyor.Ben launcherı bulamadım.

WARTH

StrategyTurk ekibi çıkış yaptığı gibi Türkçe Yamayı çıkardı.
Yalnız oyunun optimizasyon sıkıntıları var. Ekran kartına da gereğinden fazla yükleniyor. Ayrıca eklenmesi gerek mekanikler hala mevcut. Ben bir süre daha beklemeniz taraftarıyım.

sardaga55

Torrent-Oyun.com
StrategyTurk ekibi çıkış yaptığı gibi Türkçe Yamayı çıkardı.
Yalnız oyunun optimizasyon sıkıntıları var. Ekran kartına da gereğinden fazla yükleniyor. Ayrıca eklenmesi gerek mekanikler hala mevcut. Ben bir süre daha beklemeniz taraftarıyım.
Yamayı indirdim ancak launcher üzerinden aktif edilmesi gerekiyor launcherı bulamadım bir bilginiz var mı acaba?

WARTH

Şöyle söylim oyunun içinde launcher dosyası var fakat bu paradox launcher kurulumu kurduktan sonrada açılmıyor zaten. Bayaa baktım bulamadım.
Biraz sonra oyunu bir daha indireceğim ve o zaman yardımcı olmaya çalışacağım.

GodsClown

https://steamcommunity.com/id/GodsClown/
Çok teşekkür ederim ilgin için haber bekliyorum.
internetten araştırdım launcher dosyasındaki dowser dan launcher a giricekmişiz ama bende girince oyunu başlatmıyor sizde de böylemi?
EDİT:YÖNETİCİ OLARAK BAŞLATTIM DÜZELDİ.ŞİMDİ TR YAMAYI HALLETMEYE ÇALIŞIYORUM
TR YAMAYI DA HALLETTİM YARDIMA İHTİYACI OLAN YAZABİLİR

Son düzenleme:

WARTH

Çok teşekkür ederim ilgin için haber bekliyorum.
İlk öncelikle aşağıdaki upload ettiğim linkten oyunun Türkçe Yamasını indir;
http://www.mediafire.com/file/x0toczpn7vjpqwi/Crusader_Kings_III_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama.zip/file

Yama indikten sonra, ''Belgelerim/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod'' klasörüne giriş yap. Mod klasörü yoksa kendin oluştur. Ardından mod klasörüne ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' isimli bir klasör oluştur ve indirdiğin .zip dosyanını içindeki her şeyi o klasöre at.
Çıkarılan dosyalar arasındaki descriptor.mod dosyasını not defteri ile aç ve ''path="C:/Users/User/Documents/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod/Strategyturk Türkçe Yama 1.0" yazan satırı ''path="mod/Strategyturk Türkçe Yama 1.0" olarak değiştir.
Ardından ''descriptor.mod'' dosyasının adını da ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 ' olarak değiştir.
Bundan sonra ise ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' olarak değiştirdiğin dosyayı ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' klasöründen çıkar ve ''Belgelerim/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod klasörüne at.
Bu işlemleri yaptıktan sonra bulunduğunuz Belgelerim\Paradox Interactive\Crusader Kings III\mod klasöründe "Strategyturk Türkçe Yama 1.0" adlı bir klasör ve "Strategyturk Türkçe Yama 1.0.mod" adlı bir dosya olacaktır. Eğer böyle ise şu ana kadar doğru gittin demektir.
Ardından oyunun kurulu olduğu klasörden ''launcher'' klasörüne gir ve ''dowser.exe''yi yönetici olarak çalıştır. Açtığın zaman gelen pop-up'da ise ''Ignore'' seçeneğini seç.
Son olarak ise dowser.exe'den aşağı kaydırarak ''Mods'' sekmesi altındaki ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0'' modunu enable yap, ve Play diyerek oyuna gir.

Ayrıca eğer Play'e bastığınız zaman oyuna giremezseniz; launcher klasöründeki launchersettings dosyasına girin ve "distPlatform": "steam" yazan yeri "distPlatform": "gog" olarak değiştirin.

Bu şekilde oyunu rahat bir şekilde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

Son düzenleme:

sardaga55

Torrent-Oyun.com
İlk öncelikle aşağıdaki upload ettiğim linkten oyunun Türkçe Yamasını indir;
http://www.mediafire.com/file/x0toczpn7vjpqwi/Crusader_Kings_III_T%C3%BCrk%C3%A7e_Yama.zip/file

Yama indikten sonra, ''Belgelerim/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod'' klasörüne giriş yap. Mod klasörü yoksa kendin oluştur. Ardından mod klasörüne ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' isimli bir klasör oluştur ve indirdiğin .zip dosyanını içindeki her şeyi o klasöre at.
Çıkarılan dosyalar arasındaki descriptor.mod dosyasını not defteri ile aç ve ''path="C:/Users/User/Documents/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod/Strategyturk Türkçe Yama 1.0" yazan satırı ''path="mod/Strategyturk Türkçe Yama 1.0" olarak değiştir.
Ardından ''descriptor.mod'' dosyasının adını da ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 ' olarak değiştir.
Bundan sonra ise ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' olarak değiştirdiğin dosyayı ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0 '' klasöründen çıkar ve ''Belgelerim/Paradox Interactive/Crusader Kings III/mod klasörüne at.
Bu işlemleri yaptıktan sonra bulunduğunuz Belgelerim\Paradox Interactive\Crusader Kings III\mod klasöründe "Strategyturk Türkçe Yama 1.0" adlı bir klasör ve "Strategyturk Türkçe Yama 1.0.mod" adlı bir dosya olacaktır. Eğer böyle ise şu ana kadar doğru gittin demektir.
Ardından oyunun kurulu olduğu klasörden ''launcher'' klasörüne gir ve ''dowser.exe''yi yönetici olarak çalıştır. Açtığın zaman gelen pop-up'da ise ''Ignore'' seçeneğini seç.
Son olarak ise dowser.exe'den aşağı kaydırarak ''Mods'' sekmesi altındaki ''Strategyturk Türkçe Yama 1.0'' modunu enable yap, ve Play diyerek oyuna gir.

Ayrıca eğer Play'e bastığınız zaman oyuna giremezseniz; launcher klasöründeki launchersettings dosyasına girin ve "distPlatform": "steam" yazan yeri "distPlatform": "gog" olarak değiştirin.

Bu şekilde oyunu rahat bir şekilde Türkçe olarak oynayabilirsiniz.
Gog olayını yaptım ancak kaydet dediğimde kaydetmiyor. İzin falan bişeylerden bahsediyor.

brkyuzn52

Torrent-Oyun.com
Launcher settings klasörünü upload edip atabiilecek var mı dosya bozuldu :D birde steami gog yapınca özel izin istiyor yapamadım bir türlü

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt