Creed: Rise to Glory VR [VREX] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

yasinakbulutTR

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Creed: Rise to Glory VR [VREX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: VREX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 3.16 GB

:pccikistarihi: 2020-03-28

:pcnot: Bu oyunu oynamak için bir VR setine ihtiyacınız vardır

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Tren. Kavga. Win.
Şampiyon olmak için gerekenlere sahip misin? Siz Adonis Creed'siniz, boks mirasınızı oluşturmak için dünyanın en iyi rakipleriyle baş başa mücadele ediyorsunuz. Bu yoğun sinema deneyimi, etkili VR yakın dövüş dövüşü için yeni Phantom Melee Teknolojisine sahiptir, böylece Creed gibi eğitebilir, savaşabilir ve kazanabilirsiniz.
Mirasını Yaşa
Creed ™ filmlerinden esinlenilen sürükleyici bir evrende, keşfedilmemiş underdog'dan birinci sınıf savaşçıya kadar Adonis Creed yükselişini tecrübe ederken hem bedeninize hem de zihninize meydan okuyun.
Çoklu Oyun Modları
Birden fazla oyun modunda zafere giden yolu seçin: mağaza odaklı Kariyer, özelleştirilebilir Freeplay veya mini oyun tabanlı Eğitim.
Çevrimiçi PvP
PvP çok daha kişiselleşti. Şampiyonunuzu seçin, ardından bir arkadaşınızla özel bir dövüş kurun veya rakiplerinizi çapraz oyun Hızlı Maç'ta bulun. Hassas üst gövde takibi, her vuruşun hem rakibinize hem de kendinize geldiği yerde yankılanmasını sağlar.
Etkiyi Hissedin
Phantom Melee Teknolojisi, uzun, çılgın bir maç sırasında vücuttan atılma hissi veya yorgunluk gibi halkaya atma ve yumruk atmanın gerçek hayattaki etkilerini taklit eder.
Onları kır ― ya da onlar ol
Klasik Rocky Balboa, Ivan ve Viktor Drago ve daha fazlası dahil olmak üzere Freeplay veya PvP'deki Creed ™ ve Rocky ™ evreninden en ikonik figürlerle oynayın veya savaşın!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
Bellek: 4 GB RAM
DirectX: Sürüm 11
Boş Alan:4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-4770
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 980 Ti | AMD Radeon R9 Fury X
Bellek: 8 GB RAM
Boş Alan: 4 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

OMAR

15 Ağustos 2004∞

Creed: Rise to Glory VR [VREX]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: VREX

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 3.16 GB

:pccikistarihi: 2020-03-28

:pcnot: Bu oyunu oynamak için bir VR setine ihtiyacınız vardır

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Tren. Kavga. Win.
Şampiyon olmak için gerekenlere sahip misin? Siz Adonis Creed'siniz, boks mirasınızı oluşturmak için dünyanın en iyi rakipleriyle baş başa mücadele ediyorsunuz. Bu yoğun sinema deneyimi, etkili VR yakın dövüş dövüşü için yeni Phantom Melee Teknolojisine sahiptir, böylece Creed gibi eğitebilir, savaşabilir ve kazanabilirsiniz.
Mirasını Yaşa
Creed ™ filmlerinden esinlenilen sürükleyici bir evrende, keşfedilmemiş underdog'dan birinci sınıf savaşçıya kadar Adonis Creed yükselişini tecrübe ederken hem bedeninize hem de zihninize meydan okuyun.
Çoklu Oyun Modları
Birden fazla oyun modunda zafere giden yolu seçin: mağaza odaklı Kariyer, özelleştirilebilir Freeplay veya mini oyun tabanlı Eğitim.
Çevrimiçi PvP
PvP çok daha kişiselleşti. Şampiyonunuzu seçin, ardından bir arkadaşınızla özel bir dövüş kurun veya rakiplerinizi çapraz oyun Hızlı Maç'ta bulun. Hassas üst gövde takibi, her vuruşun hem rakibinize hem de kendinize geldiği yerde yankılanmasını sağlar.
Etkiyi Hissedin
Phantom Melee Teknolojisi, uzun, çılgın bir maç sırasında vücuttan atılma hissi veya yorgunluk gibi halkaya atma ve yumruk atmanın gerçek hayattaki etkilerini taklit eder.
Onları kır ― ya da onlar ol
Klasik Rocky Balboa, Ivan ve Viktor Drago ve daha fazlası dahil olmak üzere Freeplay veya PvP'deki Creed ™ ve Rocky ™ evreninden en ikonik figürlerle oynayın veya savaşın!

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi:Windows 10
İşlemci: Intel i5-4590
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD R9 290X
Bellek: 4 GB RAM
Boş Alan:4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i7-4770
Ekran Kartı:NVIDIA GeForce GTX 980 Ti | AMD Radeon R9 Fury X
Bellek: 8 GB RAM
Boş Alan: 4 GB kullanılabilir alan

:pcoyunfragmani:

Keşke bilgisayar da oynama şansımız olsaydı iyiymiş teşekkürler.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt