Torrent-Oyun | Crash Bandicoot 4 : It's About Time [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

maffay__musty

maffay__musty
Ben de zaten başka bir sürücüye kurdum oyunu, ama oyun açılıyor ana menü gelmeden önce oyundan atıyor. Buna bir anlam veremiyorum

Aynı anda mevcut değil sanırım sırasıyla oynuyorsun süreye bakılıyor ben en azından bunu buldum. Keşke aynı anda oynanabilse 2 kişi çok iyi olurdu.

oyun zor değil checkpointler her yerde olduğu için ölmek çok can sıkmıyor hayli eğlenceli ön yargı yapma bence :)
Arkadaşlar son yorumumu değiştiriyorum oynarken deli olmaya başladım çok zor yapmışlar sinirden ana avrat küfür ettiriyor malesef :(

Bişey sorabilir miyim bu call of duty de battle nettden değil mi o neden kirilmadi ?
Sonuçta oda sürekli bağlantı istiyordu

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bişey sorabilir miyim bu call of duty de battle nettden değil mi o neden kirilmadi ?
Sonuçta oda sürekli bağlantı istiyordu
CoD'da oyunun başından sonuna kadar internet bağlantısı gerekirken Crash'te oyunun başındaki spesifik bir yerine kadar internet zorunluymuş.Orasını da Empress bir şekilde hallettiği için şuan oynanabiliyor.CoD'da bu mümkün değil maalesef.En azından şimdilik durum bunu gösteriyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt