Torrent-Oyun | Crash Bandicoot 4 : It's About Time [EMPRESS] (+Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Crash 4 kapak 2.png

Crash Bandicoot 4 : It's About Time [EMPRESS]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: -Battle.Net (internet zorunluluğu yok)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 23,0 GB

:pccikistarihi: 25.03.2021

64 bit işletim sistemi ve Windows 10 gerektirir!

İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:
https://eu.shop.battle.net/en-gb/product/crash-bandicoot-4

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_2.png

:oyunfragmani:

YERLİ OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlk torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.
NOT:

Yeni eklendiği için hızı düşük olabilir.Sabırla indiriniz.

Crash.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bu oyunun zorluğundan korktuğum için indirmiyorum aslında oynamak istediğim oyunlardan biri hile yapıp oynamaya değer mi ki zorluğu sinir edecek dereceden mi

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bu oyunun zorluğundan korktuğum için indirmiyorum aslında oynamak istediğim oyunlardan biri hile yapıp oynamaya değer mi ki zorluğu sinir edecek dereceden mi
Zorluğu ne derecede bilmiyorum ama bu tür oyunlarda genelde hikaye hep yan unsurdur veya önemsizdir.Bu nedenle zorluğunu aşıp zevk alacak bir şey bulamaman olası bir durum.Kendine güvenip deneye deneye başararak zevk alacağını düşünüyorum.Zaten bu tür oyunların amacı da budur.Başardım hissiyatı.

2 kişilik oynama mevcutmu?
Aynı anda mevcut değil sanırım sırasıyla oynuyorsun süreye bakılıyor ben en azından bunu buldum. Keşke aynı anda oynanabilse 2 kişi çok iyi olurdu.

oyun zor değil checkpointler her yerde olduğu için ölmek çok can sıkmıyor hayli eğlenceli ön yargı yapma bence :)

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
İlk 3 oyunu oynamıştım zamanında, Souls zorluğu beklemeyin. Souls oyunlarında öldüğünüzden kat kat daha fazla öleceksiniz ama bunun sebebi oyunun çok hızlı olması. Öldüğünüz yere saniyeler içerisinde ulaşıp, orayı geçebilirsiniz. Ayrıca Souls oyunları gibi insanı boğan, geren bir atmosfere sahip olmadığı için tekrar tekrar deneme hissinizi de kaybetmiyorsunuz.

PΘINE

Soru Sormaktan Çekinmeyin.
Hocam DODI Repack çıktı galiba.Rica etsem ekleyebilir misiniz acaba? Teşekkürler :)

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

Ekli dosyalar

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar windows 10 kullanıyorum son çıkan oyunların cracklarını virüs görüp oynatmıyor windows defender den dışlama ekleyip o oyunu yani o dosyayı görmesin diye oynuyorum fakat bilgisayarım ayda 1 belki daha kısa sürede çöküyör ve formatlatıyorum daha önceleride bu siteden oyun indirip oynardım bir çökme olmazdı son çıkan oyunların cracklarındemi bir sıkıntı var başka arkadaşlara böyle oluyormu torrent oyun oynayamıyor hale geldim

maffay__musty

maffay__musty
Ben oyunun Codex sürümünü yükledim. Oyun açılıyor ama oyunun ana menüsü gelmeden fatal error hatası veriyor. Sebebini bilen var mı ? Windows 7 kullanıyorum.

maffay__musty

maffay__musty
Yani mecburen Windows 10'a geçmem gerekiyor galiba. Acaba ilerde Windows 7 fix gibi bir şey çıkabilir mi ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Yani mecburen Windows 10'a geçmem gerekiyor galiba. Acaba ilerde Windows 7 fix gibi bir şey çıkabilir mi ?
Düşük bir ihtimal ama DODI'nin nfo'sunda desteklenen işletim sistemleri arasında Win7 de var.Bir de CS.Rin konusunda Windows 7'de de çalıştığı söylenmiş.Belki de en son Codex'in kırdığı sürümde bu sorun giderilmiştir.Bi' dene istersen.

şu crash bandicoot küçüklüğümden beri ps1den beri her sene emulatör ile oynarım ps4e remake geldi gittim onu aldım ama bunu alamamıştım çok pahalı diye süper oldu bu ya

bahtiyad

Torrent-Oyun.com
Windows 7 kullanıyorum, CODEX sürüm, hiçbir sıkıntı yok. Oyunu mümkünse harddiskte D' ye atıp oynayın. C/program files vs atmayın,hata verir. Kurulum bilgilerinde özellikle yazmışlar. C/ belgeler, resimler vs klasörüne atıp açın oyunu. En önemlisi .exe dosyasını yönetici olarak çalıştırın!

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt