Counter-Strike 1.6 SkySea Edition Full Türkçe İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

DryreL

Artwork Designer
Ynt: Counter-Strike 1.6 SkySea Edition Full Türkçe İndir

lnFlames' Alıntı:
windows 10'da açılmıyor çözümü yokmu
Vay baya olmuş siz yazalı, yeni görüyorum kusura bakmayın. Uyumluluğu "Windows XP (Service Pack 3)" yaparsanız Windows 10'da da çalışıyor.

SkySea' Alıntı:
Vay baya olmuş siz yazalı, yeni görüyorum kusura bakmayın. Uyumluluğu "Windows XP (Service Pack 3)" yaparsanız Windows 10'da da çalışıyor.
Evet doğru bende Windows 10 da iken öyle düzelmişti.

simmer456

Torrent-Oyun.com

İndirilmiyor tracker felan da ekledim ama hala eşlere bağlanılıyorda kalıyor

simmer456' Alıntı:
İndirilmiyor tracker felan da ekledim ama hala eşlere bağlanılıyorda kalıyor
Trackerleri nereden ekledin bilmediğimden söylüyorum, birde http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=516942.0 buradaki trackerleri dene bakalım.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt