Corsair K68 mekanik klavye

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Corsair RMA dan gelen sıfır klavyemi satmak istiyorum.Kutusu dahi açılmadı.
Fiyat:700 TL
WhatsApp Image 2020-08-25 at 16.13.43 (2).jpeg
WhatsApp Image 2020-08-25 at 16.13.43 (2).jpeg WhatsApp Image 2020-08-25 at 16.13.43 (3).jpeg WhatsApp Image 2020-08-25 at 16.13.43 (1).jpeg

Son düzenleme:
Benim satın aldığım tarihte dolar 7,1 tl idi şuanda 7,4 tl evet artış olmuş fakat yinede 2. el bir klavye bu kadar pahalı olmamalı üstelik ilandaki klavye corsair k68 modeli benim aldığım model corsair k70 modeli bildiğim kadarıyla daha üst bir model.

Ekli dosyayı görüntüle 239441
Orasını bilemem. Kutusu açılmamış sıfır ise dediği fiyata satılabilir.

Denizlinin neresindensin

amazon123

Torrent-Oyun.com
Garantiye gönderdiğin ürünün garantisi ne kadar kalmıştı? Onu da belirtirsen güzel olur.

burada birisinin ekmeğine tuz serpmek niyetim asla yok yanlış anlama kardeşim 700 lira makul fiyat ki Türk lirası değersiz + dolar aşırı yüksek ki 8 lira seviyesine kadar yükseldi yanlışım varsa dostlarım düzeltsin beni neyse ben marka ürün alma taraftarı değilim 250 liaya almıştım 50 bin basma ömürlük mekanik klavye itopya dan almıştım ama bana göre klavye klavye dir bazıları aşırı parası olanlar en bab markalı mouse alıyorlar klavye tabi paran varsa alırsın dayıcım ama parası olmayan öğrenci olan ve benim gibi naçizane düzeydi sıradan vatandaş olanlar dahalen buradan oyun yüklüyoruz nedeni oyun piyasası Türk sektörünün aşırı pahalı en ucuz oyun 480 lira sevisyesinde özel sürümlerini demiyorum bile ki amerika da 60 lira gibi fiyatları güleceksiniz ama 5 bin liraya alıdğım bilgisayarda korsan daha 3-4 sene öncesinden korsan işletim sistemim vardı ve windows pro 1200 lria 3 liraya (= serial key aldım düşünün şu zamana kadar oyuna para vermedim epic games den sürekli bedava oyun aldım GTA 5 bile dahil bakın içinde pc sırf korsan oyun kaynıyor ama sersenizde bulunmayın sıradan biriyim ama günlük market alışverisimiz minumum 130 lira 2011 den beri tanıştığım siteden oyun alıyorum günah mı derseniz DVD kutulu satsınlar derim bende 2011 M&B o şekilde kutulu almıştım konu gitti ama ben şahsen o kadar para vermem ki alacak kişi bana göre almancı yada makul derece parası olan kişi alır ...

GREY

[TechGuy]
burada birisinin ekmeğine tuz serpmek niyetim asla yok yanlış anlama kardeşim 700 lira makul fiyat ki Türk lirası değersiz + dolar aşırı yüksek ki 8 lira seviyesine kadar yükseldi yanlışım varsa dostlarım düzeltsin beni neyse ben marka ürün alma taraftarı değilim 250 liaya almıştım 50 bin basma ömürlük mekanik klavye itopya dan almıştım ama bana göre klavye klavye dir bazıları aşırı parası olanlar en bab markalı mouse alıyorlar klavye tabi paran varsa alırsın dayıcım ama parası olmayan öğrenci olan ve benim gibi naçizane düzeydi sıradan vatandaş olanlar dahalen buradan oyun yüklüyoruz nedeni oyun piyasası Türk sektörünün aşırı pahalı en ucuz oyun 480 lira sevisyesinde özel sürümlerini demiyorum bile ki amerika da 60 lira gibi fiyatları güleceksiniz ama 5 bin liraya alıdğım bilgisayarda korsan daha 3-4 sene öncesinden korsan işletim sistemim vardı ve windows pro 1200 lria 3 liraya (= serial key aldım düşünün şu zamana kadar oyuna para vermedim epic games den sürekli bedava oyun aldım GTA 5 bile dahil bakın içinde pc sırf korsan oyun kaynıyor ama sersenizde bulunmayın sıradan biriyim ama günlük market alışverisimiz minumum 130 lira 2011 den beri tanıştığım siteden oyun alıyorum günah mı derseniz DVD kutulu satsınlar derim bende 2011 M&B o şekilde kutulu almıştım konu gitti ama ben şahsen o kadar para vermem ki alacak kişi bana göre almancı yada makul derece parası olan kişi alır ...
Ucuz etin yahnisi yavan olur.

heysem

Torrent-Oyun.com
hiç noktalama işareti kullanmadan bu kadar uzun cümle yazmışsın. birde sonuna 3 nokta koyman ilginç olmuş.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt