ConnectPlay İle Tüm Maçları İzleyin

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ConnectPlay İle Tüm Maçları İzleyin

Herkese merhabalar, bildiğiniz üzere süper lig başlamak üzere beinsports üyeliği olmayan kişilerde haliyle site arayışlarına gireceklerdir diye tahmin ediyorum. Bu konuda sizlere donmadan iyi diyebileceğimiz bir kalitede maç nasıl izlenir onu anlatacağım

Öncelikle izleyeceğimiz programın adı connectplay bu uygulamayı ister telefonunuza apk olarak indirebilir isterseniz de benim yaptığım gibi bilgisayarınıza bir emülatör kurarak izleyebilirsiniz (bluestacks emülatörü öneririm)

Ekstra olarak programda yabancı diziler ve diğer yerli Türk kanalları da mevcut onları da dilediğiniz gibi izleyebilirsiniz

Anlatılacaklar bu kadar aşağıdan hem connectplay'i hemde bluestacks'i indirebilirsiniz. Sizinde bildiğiniz iyi programlar veya iyi bedava ip tvler var ise paylaşırsanız herkes faydalanmış olur. :)

CONNECTPLAY

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Bluestacks’i kullanmanızı öneririm.

FakeDamage

Torrent-Oyun.com
Ben tablete kurdum onu 1 seneye yakındır tvye ekran paylaşımı ile veriyorum tavsiye ederim

Süper ligi izlemek isteyen selcuksportsdan izlesin ben geçen seneden beri oradan izliyorum. Hd şekilde donmadan yayın yapıyor adam :) altta siteyi bıraktım isteyen android için ugulamasını da indirebilir uygulamada dizi film falanda var diye biliyorum

tıkla

BlackAncalagon

Çay içen adamdan zarar gelmez.
ip tv hesabım var beyler tv'de izliyorum telefon ve pc'de nec tv kullanordum bayadır çalışmıyor altarnetif utgulamalar varsa yazabilir misiniz bilgisayar ve telefon için.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt