Çok Üzgünüm

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Sadece dertleşmek istiyorum. Biraz hayal kırıklığına uğradım. Mantığım her şeyin farkında ancak çoğunuz biliyor, duygulara söz geçiremiyoruz bazen. Yakın zamanda biriyle tanıştım, bulunduğumuz ortam kalabalık olsa bile kimseye bakmadan sadece benimle sohbet eder, gözlerimin içine bakardı, beraber olduğumuzda diğer insanları unutur kendi sohbetimize dalardık. Buluştuğumuz falan oldu. Aramız çok iyiydi, özel bir şey vardı. Kendi telefonunu verip numaramı yazmamı bile o istemişti. Bir süre sonra, çok geçmeden, görüşmeyeceğimizi söyledi. Bu beni çok üzdü. Durduk yere... Önceki gün bir konu geçmişti, kahve konusunda, ellerinden içmek isterim demiştim, o da kahven tuzlu mu olsun istersin demişti... Bu kadar iyi bir durumda o gün ayrılmıştık, ertesi gün de böyle oldu. Birçoğunuz bu tip şeyler yaşamıştır. Sadece üzgünüm ve yazmak istedim. Biraz kırgınım.

Kadınları anlamak zordur diye boşuna dememişler. Fazla ilgi insanı şımartır. Boş ver. Nasıl hak ediyorsa sende öyle davran. Görüşmeyelim mi dedi? Tamam de. Sen üstüne düşüp kendini yer bitirirsen pek bir şey elde edemezsin. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Biz de o yollardan bir kaç kez geçtik. Şimdi ki aklım olsa ne o zaman bu kadar üstüne titrerdim ne de bu kadar kendimi üzerdim. Bazı kızlar böyle ne yazık ki. Elde olanı bir kenara koyar olmadık kişilere yönelir. O olmadık kişilerin uçarılığı ve kendi olmayan tavırları kızları heyecanlandırıyor. Bence sende olayı oluruna bırak. . Tamam mı dedi tamam de. Bak o zaman en büyük Cool hareketi ona yaşatmış olursun. O zaman senin değerini daha fazla anlayacaktır. Ama tavsiyem bence böylelerinden uzak durman. Böyle kişiler asıl karakterlerini başlarda göstermez. Olay ilerledikçe asıl karakterleri işte böyle gün yüzüne çıkar. Ayran gönüllülük sadece erkeklere has bir durum değil. Bu durum kadınlarda da vardır. O esnada yani seninle takılırken gerçekten hoşlandığı başka biri de çıktıysa sana böyle bir daha görüşmeyelim demiş olabilir.

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Kadınları anlamak zordur diye boşuna dememişler. Fazla ilgi insanı şımartır. Boş ver. Nasıl hak ediyorsa sende öyle davran. Görüşmeyelim mi dedi? Tamam de. Sen üstüne düşüp kendini yer bitirirsen pek bir şey elde edemezsin. Kimse bulunmaz hint kumaşı değil. Biz de o yollardan bir kaç kez geçtik. Şimdi ki aklım olsa ne o zaman bu kadar üstüne titrerdim ne de bu kadar kendimi üzerdim. Bazı kızlar böyle ne yazık ki. Elde olanı bir kenara koyar olmadık kişilere yönelir. O olmadık kişilerin uçarılığı ve kendi olmayan tavırları kızları heyecanlandırıyor. Bence sende olayı oluruna bırak. . Tamam mı dedi tamam de. Bak o zaman en büyük Cool hareketi ona yaşatmış olursun. O zaman senin değerini daha fazla anlayacaktır. Ama tavsiyem bence böylelerinden uzak durman. Böyle kişiler asıl karakterlerini başlarda göstermez. Olay ilerledikçe asıl karakterleri işte böyle gün yüzüne çıkar. Ayran gönüllülük sadece erkeklere has bir durum değil. Bu durum kadınlarda da vardır. O esnada yani seninle takılırken gerçekten hoşlandığı başka biri de çıktıysa sana böyle bir daha görüşmeyelim demiş olabilir.
Daha sonra hiç cevap vermedim. Belki dediğin gibi başkası çıkmıştır karşısına. Oluruna bıraktım, asla üsteleme huyum yoktur, sebebini bile sormadım. Biraz ayarlarımı bozdu diyeyim. Sonuçta güzel vakit geçiriyordum ve mutlu hissediyordum uzun bir aradan sonra.

Avhan

Squidward'ün hayalleri burada yatıyor.
Arkadaşlar doğru söylemiş. Bu hayatta böyle tipler çok. Sevginin emek ve yaşanmışlık olduğunu çoğu insan unuttu. İnsan ilişkileri bazen o kadar değersizleşiyor ki, özellikle yeni akımların "Ben" etkisiyle. Tek hatada siliyorlar. Bu dünyada tek insan onlar olmuş, bizler kimiz ki(!)

Yaşanmışlığa değer veren birisin ki hala anıların silinmemiş. Babamın bir lafı vardır, her şey olacağına varır, sen yeter ki gerekeni yap diye. Üzülmede böyle tiplere. İnşallah karşına üzüntüne değen, senin kadar değerli bir kişi çıkar dostum.

Nietzscheci

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar doğru söylemiş. Bu hayatta böyle tipler çok. Sevginin emek ve yaşanmışlık olduğunu çoğu insan unuttu. İnsan ilişkileri bazen o kadar değersizleşiyor ki, özellikle yeni akımların "Ben" etkisiyle. Tek hatada siliyorlar. Bu dünyada tek insan onlar olmuş, bizler kimiz ki(!)

Yaşanmışlığa değer veren birisin ki hala anıların silinmemiş. Babamın bir lafı vardır, her şey olacağına varır, sen yeter ki gerekeni yap diye. Üzülmede böyle tiplere. İnşallah karşına üzüntüne değen, senin kadar değerli bir kişi çıkar dostum.
Teşekkürler. İnsan bir an mutluluğa kapılıyor, hayaller kurup umut ediyor. Aksi olunca birden böyle zor durumda kalıyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt