COD Modern Warfare 2 Remastered filesyscheck.cfg hatası

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

NBurak

-Just Technology-
Oyuna girdiğimde bu hatayı veriyor arkadaşlar crack yaptm oyunu sildim geri yükledm D diskine kurmuştum C'ye yükledim silip faydası olur diye ama olmadı yine aynı hatayı veriyor. Çözümünü bilen var mı indirdik o kadar 60 gb boşa gitmesin yazıktır.

"Couldn't load filesyscheck.cfg"

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Oyuna girdiğimde bu hatayı veriyor arkadaşlar crack yaptm oyunu sildim geri yükledm D diskine kurmuştum C'ye yükledim silip faydası olur diye ama olmadı yine aynı hatayı veriyor. Çözümünü bilen var mı indirdik o kadar 60 gb boşa gitmesin yazıktır.

"Couldn't load filesyscheck.cfg"
Kullandığın torrent programına gir ve sağ tık yapıp alt kısımlarda kontrol et gibisinden bir seçenek var eğer dosya eksikse indirir ve oyunu en baştan kurarsın eğer dosya eksik değilse buraya yaz.

NBurak

-Just Technology-
Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim sorun oyunu 2.kez silip yine C'ye yükleyip konumunun içindeki exe'den yönetici olarak çalıştırıp açmamla düzeldi. Konu kilitlenebilir.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt