COD Ghost ''Exceeded limit of 8600 localize assest'' Hatası Alıyorum

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

ismaily

Torrent-Oyun.com
Konu açmıştım ama herhalde yanlış yerde açıldığından kapatıldı...

COD Ghost oyununu oynarken '' Exceeded limit of 8600 localize assest'' hatası alıyorum.
Sorunu çözemedeim. Yardımcı olursanız sevinirim...

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Sorun hakkında hiçbir fikrim yok ancak Reddit ve Youtube gibi yerlerde araştırarak bir çözüm bulabilirsin belki hocam.Örneğin Youtube'ta alınan hatayı yazdığımda sadece aşağıdaki video çıkıyor.Belki sorun benzerdir, istersen çözüm yoluna bir bak hocam.

Bu arada kapatıldı dediğiniz konuyu buldum ancak aşağıdaki ss'te göründüğü gibi konunuza hiçbir şekilde müdahale edilmemiş.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Evet bende gördüm sonradan. Kapatılmış olsa da zaten haklı bulacaktım.
En uygun yeri burası gibi sorumun...
Cevap için teşekkürler...Deneyeceğim...
Rica ederim, yanlış anlaşılma çözüldüğüne göre açılan ilk konuyu aynı konudan 2 tane olması sebebiyle siliyorum, umarım en kısa zamanda sorunun çözülür.Bu arada videodaki çözümün işe yarayıp yaramadığını da söylersen sevinirim.İyi forumlar.

Şu an işyerindeyim. Videoya şöyle bir baktım online veya coop oynamak için limit ayarlaması anlatılmış. Ben oyunu offline oynuyorum.

Yine de akşam deneyeceğim..

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Şu an işyerindeyim. Videoya şöyle bir baktım online veya coop oynamak için limit ayarlaması anlatılmış. Ben oyunu offline oynuyorum.

Yine de akşam deneyeceğim..
Başka çözüm bulamadım hocam, sorunu daha detaylı bildiğin için senin bahsettiğim yerlerde araştırman daha iyi olacaktır.Benim bilmediğim ayrıntılar olabilir mesela.Ya da sorunla ilgili bilgi arkadaşlar da konuya denk gelirse onlardan da cevap alabilirsin.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt