Cod Black Ops 2 Türkçe Yama Yapıldı.

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Bağışla kazanılıyor fakat göze batmıyor. Bu yamayada mı para vericez diye sinirlenip şikayet edenlerin önüne geçiyor.

İletileriniz Birleştirildi (Flood Yapmak Yasak)

Sen ciddi ciddi benzetme mi yaptın ya :D Korsanı parayla sat bakalım ondan sonra görürsün :D. Sen resmi olmayan bir şeyi para ile satıyorsun bedava almıyorsun. Ben firmayı savunmuyorum sadece bu tarz şeyler hem onlara hem türkçe oynamak isteyen bizlere zarar veriyor.
Yani diyorsun ki para vermek istemeyenlerin gözüne batmasın yeter, emeklerinin bir karşılığının olup olmaması önemli değil.

Gerek var mıydı buna? Oynanabilirliği tartışılır ama IW, WWII gibi BO2'e nazaran çok daha güncel oyunlara yama yapılabilirdi. Bekleyenlerine hayırlı olsun diyelim.
Dostum dediğin oyunların hikaye yönü ne kadar kuvvetlidir bilmiyorum ama CoD BO 2 tüm seri içinde (ortalama yaklaşık 10 oyun) ilk 3'e rahat girer bence.Hatta çeşitlilik yönünden de daha iyi bir oyun.Kimisi Black Ops 1'i çok sever ama bana göre de Black Ops 2 daha iyidir.

Birkaç defa tekrar tekrar oynadığım bir oyun olduğu yama için tekrar oynayacağımı sanmıyorum ama eski olmasına rağmen çevrilmeyen bu tür oyunların çevrilmesi taraftarıyım.

Son düzenleme:

amazon123

Torrent-Oyun.com
Sonra şikayet yiyip yamaları engellenince ağlıyorlar.
Para vermek istemeyen bir ton bahane bulur, yasal olarak gri çizgide şu an buna da katılıyorum ama artık yeni oluşum bu kimse boşa emek harcamıyor dünyada üç beş bir şey kazanmak istiyor. İsteyen alır istemeyen almaz. Şikayet edersin bir kaç firma dikkatini çeker kaldırtır. Para ödemek istemeyen almaz olur biter. Durmadan şikayet ettiniz animusu da anonymusu da sonuç ne ortalık translate yamadan geçilmiyor. Bu iki grubunda ağladığı yok. Donanımhaber ölücülerinden çıktıklarından beri çok daha fazla kazanç sağladılar. Çok daha fazla üretiyorlar. İsteyen alır isteyen translate bekler. İkisine de karşı değilim ama günümüzde kimse kimse için emek verip bir şey yapmaz çok doğal bu. Emek dediğin şey translate ise güler geçerim sadece

ercanc

Torrent-Oyun.com
Mesajım "üslup"" sebebiyle silinmiş. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Forumda hiç tanımadıkları insanlar için "Dinleri, imanları para olmuş." denilebiliyor.
Ancak onlar için nefret dolu, hiç bir şey üretmeyen, üretilen her şeye karşı içlerinde nefret besleyen toksikler demek üslupsuzluk oluyor.

Hakikati söylemek üslupsuzluk değildir. Hakikati söylemektir.

Sayın forum sahibi kardeşim, benim hesabımı silmeni rica ediyorum. Görünüşe bakılırsa ben kendim iptal edemiyorum. Senden rica edeyim, benim hesabımı siliver.
Teşekkür ederim.

Son olarak:
"Üslup" sebebiyle "raporlayan" zat-ı muhterem! bakınız size kibar bir üslupla Türkiye'de bu işi layıkıyla yapmaya çalışan tüm çeviri gruplarının bu saatten sonra siz ve sizin namınızda içleri
üretenlere ve üretilen her şeye karşı nefret dolu tüm kıymetli cemaat-i toksiklere karşı benimsedikleri tavrı şu şekilde özetleyebilirim:

Ekli dosyalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

iyibirisi

Darbeli Matkap
Son olarak:
"Üslup" sebebiyle "raporlayan" zat-ı muhterem! bakınız size kibar bir üslupla Türkiye'de bu işi layıkıyla yapmaya çalışan tüm çeviri gruplarının bu saatten sonra siz ve sizin namınızda içleri
üretenlere ve üretilen her şeye karşı nefret dolu tüm kıymetli cemaat-i toksiklere karşı benimsedikleri tavrı şu şekilde özetleyebilirim:
Gardaşım yazdıklarından birşey anlaşılmıyor ama ortaya konuşur şekilde toksik moksik yok nefret dolular falan yazarsan şikayet edenlerde yorumlarını silenlerde haklı derim. Herkes seninle aynı düşünmek zorunda değil ki. Ötekide senle karşıt düşüncede diye senin gibi düşünenlere toksit desin hoşuna gider miydi gardaşım. Önce saygı ve empati lazım hepimize.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Mesajım "üslup"" sebebiyle silinmiş. Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Forumda hiç tanımadıkları insanlar için "Dinleri, imanları para olmuş." denilebiliyor.
Ancak onlar için nefret dolu, hiç bir şey üretmeyen, üretilen her şeye karşı içlerinde nefret besleyen toksikler demek üslupsuzluk oluyor.

Hakikati söylemek üslupsuzluk değildir. Hakikati söylemektir.

Sayın forum sahibi kardeşim, benim hesabımı silmeni rica ediyorum. Görünüşe bakılırsa ben kendim iptal edemiyorum. Senden rica edeyim, benim hesabımı siliver.
Teşekkür ederim.

Son olarak:
Hocam ben ne forum sahibiyim (kazancım da yok), ne de hesap silme işlemi yapabiliyorum.Ayrıca söylediklerini doğru kabul etsem bile kullandığın dilin biraz ağır olduğunu söylemem gerekiyor (toksik harici kelimeler).Yorumu raporlayan arkadaşın da raporunda belirttiğine göre konuyla pek alakası olmamasına rağmen kullandığın dilden ve ithamlardan dolayı raporlamış.

Rapor mesajı:
Screenshot_9.png

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt