Co op oyun önerisi

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

black_design

Torrent-Oyun.com
Selamün aleyküm arkadaşlar
Yakın bir arkadaşım bilgisayar aldı ve beraber oyun oynamak istiyor benimle Co op bölüm geçmeli oyun oynayalım istiyor orijinal oyun almak pahalı olacak aynı oyunu iki tane almak ondan dolayı orijinal olmayan oyunu beraber nasıl oynayabileceğiz ve oyun önerileri alabilir miyim

sheriffbuffalo

Torrent-Oyun.com
Dead İsland tam size göre. Gerçekten o oyuna bayılıyorum. Co op olarak oynanabilecek ender güzel oyunlardan biri. Tabi ki bu karar size kalmış. Değerlendirmenizi isterim.

Dead Island oyununu orijinal almak zorunda değilsiniz. Buradan da indirerek co op oynayabilirsiniz.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
2 ayrı hesap satın almayı gerektirmeyen A Way Out ve It Takes Two oyunlarını önerebilirim.Bu oyunlardan 1 tane almanız yeterli oluyor, 2. kişinin Friend Pass sistemi ile satın almasına gerek kalmıyor.Detaylarını Youtube'tan vs. öğrenebilirsin.

Bunların haricinde görsel ve oynanış anlamında kaliteli olan Warframe ve Destiny 2'yi de önerebilirim, bunlar ücretsiz.

RUBENム

war. war never changes.
Selamün aleyküm arkadaşlar
Yakın bir arkadaşım bilgisayar aldı ve beraber oyun oynamak istiyor benimle Co op bölüm geçmeli oyun oynayalım istiyor orijinal oyun almak pahalı olacak aynı oyunu iki tane almak ondan dolayı orijinal olmayan oyunu beraber nasıl oynayabileceğiz ve oyun önerileri alabilir miyim
Fallout 76 ve Halo serisi. Oynamak için Gamepass kullanabilirsiniz.

Ücretsiz değil ama indirimle çok iyi fiyata alabileceğiniz oyunlar;
Cuphead,Battleblock theater, Hot lava . Worms W.M.D . Kesinlikle bu oyunları öneririm worms pek hikaye oyunu değil ama eğlenceli..

black_design

Torrent-Oyun.com
Korsan da nasıl oynanır öğreneyim bakalım bı dediğin oyunları arkadaşıma söylerim bakalim

Bir ara epic games "Remnant From the Ashes" ı ücretsiz vermişti. Şu anda ise fiyatı 120 tl falan. Epic indirim kuponu dağıtıyordu bu ara 60 tl indirim kuponu onu. Bir araştır onu. indirim uyğulandıgında 60+60= 120 liraya iki oyun alırsınız kardeşim. Tabi bütçeniz var ise ve baya eğlenirsiniz. Biz baya eğlenmiştik arkadaşla oynarken.

Transient Ghost hocamın epic kupon hakkında bilgisi varsa sana yardımcı olabilir.

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Borderlands 2 fiyatida pahalı değil diğer oyunları belki iki tane olunca zor olabilir ama 2 tane alsan bile 15 TL yapıyor buda fazla değil ki baştan sona çok iyi bir oyun ben kendim çok zevk alarak bitirdim dlcleriyle birlikte genelde oyun bu arada coop odaklı ama ben coop sevmediğim için tek bitirdim śuanda da 3ü bitiriyorum steamin bedava vermesi sayesinde kaç sene geçti hala dlcli sürümü adam gibi indirime girmedi .neyse 2yi sonuna kadar öneririm

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Bir ara epic games "Remnant From the Ashes" ı ücretsiz vermişti. Şu anda ise fiyatı 120 tl falan. Epic indirim kuponu dağıtıyordu bu ara 60 tl indirim kuponu onu. Bir araştır onu. indirim uyğulandıgında 60+60= 120 liraya iki oyun alırsınız kardeşim. Tabi bütçeniz var ise ve baya eğlenirsiniz. Biz baya eğlenmiştik arkadaşla oynarken.

Transient Ghost hocamın epic kupon hakkında bilgisi varsa sana yardımcı olabilir.
Epic kuponu alımı ve kullanımı konusunda bir arkadaşın konusu mevcut hocam, ordaki örneğe bakıp kupon kullanarak, indirimli oyun alabilirler. @black_design

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt