Club Manager 2019 (görüşlerinize ihtiyacımız var)

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

daimy2017

Torrent-Oyun.com
Herkese merhaba,

Şu anda Hollanda’daki bir oyun stüdyosunda yarı zamanlı olarak çalışıyorum ve yeni piyasaya çıkardıkları bir futbol menajerlik oyununun Türkçe topluluk yöneticisiyim. Sanırım şu anda forumda doğru bölümde yazıyorum (eğer bölüm yanlışsa, moderatörler lütfen mesajımı ait olduğu bölüme alın). Bahsettiğim oyun Club Manager 2019; oyunun asıl sürümden önceki ilk sürümü yeni piyasaya çıktı ve şu anda yalnızca tarayıcı oyunu olarak oynanabiliyor.

Benim görevim, oyun bütün dünyada ve Steam, iOs ve Android’de piyasaya çıkmadan önce yeteri kadar geri bildirim toplamak. Oyunu şu adresten oynayabilirsiniz:
https://www.clubmanagergame.com/tr/

Oyun F2P (Oynaması Ücretsiz) / Öde Kazan türünde bir oyun, bu yüzden oyun içi kullanılan para birimleri denenmeden oyunu test etmek kolay değil. Bu projenin topluluk yöneticilerinden biri olduğumdan, ücretsiz olarak vereceğimiz oyun içi para birimlerini (1,000 coin ve 25,000 para) kullanarak oyunu denemek isteyen oyuncuları ekleyebiliyorum. Bu fırsattan yararlanmak istiyorsanız, lütfen oyunda seçmiş olduğunuz kullanıcı ismini (menajer ismi) ya bu konu başlığında ya da özel mesaj olarak bana bildirin.

Ayrıca oyun hakkında geri bildirimde bulunursanız harika olur. Şöyle bir şablon kullanabilirsiniz:

Artılar

Güzel grafikler
Kart paketleri

Eksiler

Öde kazan türünde olması
Uzun yükleme süreleri…

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim!

daimy2017

Torrent-Oyun.com
Evet oyunu oynamış olan insanlar geri bildirimde bulunabilirler.Ayrıca lütfen bana isminizi yollamayı unutmayın ki size oyun içi kullanabileceğiniz para yollayabileyim.

Oyun Steame ne zaman gelecek?
Ve bu yükleme süreleri üzerinde de çalışılacak mı? Biraz sıkıntılı geldi bana çünkü
Oyun içi ismim Apiru bu arada
Oyunun iyi ve kötü yanlarının yazacak olursam
+hoş çizimlere sahip
+gerçekten bir menajerlik hissi veriyor
+bağımlılık yapacak türden bir oyun

-oyunun p2w olabilmesi, sizin de belirttiğiniz gibi
-diğer menajerlik oyunlarının arasından sıyrılabilecek bir özelliği bulunmaması

Son düzenleme:

daimy2017

Torrent-Oyun.com
Oyun Steame ne zaman gelecek?
Ve bu yükleme süreleri üzerinde de çalışılacak mı? Biraz sıkıntılı geldi bana çünkü
Oyun içi ismim Apiru bu arada
Oyunun iyi ve kötü yanlarının yazacak olursam
+hoş çizimlere sahip
+gerçekten bir menajerlik hissi veriyor
+bağımlılık yapacak türden bir oyun

-oyunun p2w olabilmesi, sizin de belirttiğiniz gibi
-diğer menajerlik oyunlarının arasından sıyrılabilecek bir özelliği bulunmaması
Selam Apiru, geribildirimin için teşekkür ederim oyun hakkında başka bir görüşün olursa söylemekten çekinme.

.Barış Kaan.

Özgürlük, müziğin kanatlarında.
Menajerlik oyunları ayrıntı gerektirir. Bir oyuncu sadece atak orta defans olarak olmamalı. Her oyuncunun her bölge için en azından 4-5 özelliği olmalı. Taktik yelpazesi tutmalı ve çeşitlilik olmalı. Kartlardan derecesi yüksek oyuncu çıkar koy şeklinde olmamalı o açıdan. Sevmedim pek.

daimy2017

Torrent-Oyun.com
Menajerlik oyunları ayrıntı gerektirir. Bir oyuncu sadece atak orta defans olarak olmamalı. Her oyuncunun her bölge için en azından 4-5 özelliği olmalı. Taktik yelpazesi tutmalı ve çeşitlilik olmalı. Kartlardan derecesi yüksek oyuncu çıkar koy şeklinde olmamalı o açıdan. Sevmedim pek.
Güzel geribildirimin için teşekkür ederim.

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt