Torrent-Oyun | Cloudpunk - [SKIDROW] (-Repack'ler Çıktıkça) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
pc-cover-yeni (2).png

Cloudpunk - [SKIDROW]
(-Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (cocpit update'i sadece repack'lerde mevcut)

:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 4,8 GB

:pccikistarihi: 23.04.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

:xboxdil: TÜRKÇE

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/746850/Cloudpunk/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

İsmin Rania. Bu gece, Cloudpunk isimli, merkezi büyümekte olan Nivalis şehrinde bulunan, kısmen yasal bir şirket için çalışmaya başladın. Şehrin derinliklerindeki İliklerinden, gri bulutları delerek troposferin de ötesine geçmek üzere olan kulelere dek her yere gidiyorsun. Kuryelikte tehlikeli iş diye bir şey yok ve kimse bir Cloudpunk sürücüsünden daha hızlı olamaz!

Hikaye bazlı bu Cyperpunk oyununda toplumun her kesiminden androidleri, yapay zekalıları ve acımasız insanları içeren geniş bir yelpazedeki karakterlerle tanışacaksın. Herkesin bir hikayesi var ve gece ilerledikçe Nivalis'te her şey değişecek.

Özellikler:

Uçan aracınla ya da yaya olarak devasa bir dikey Cyberpunk şehrini keşfedeceksin
Rania'nın gözlerinden kurumsal entrikaların, hackerların ve yapay zekalı dolandırıcıların dünyasındaki gizemleri ortaya çıkaracaksın
Birçok değişik karakterle tanışacak ve onların günlük hayatlarına dalacaksın
Aldığın kararlar Nivalis halkı üzerinde uzun sürecek etkilere sahip olacak
Ek hikayelerin kilidini açarak gizli yerleri ve nesneleri keşfedeceksin

:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_27.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (eklenecek olanlar).Farkları sadece indirme boyutları haricinde cocpit update'i sadece repack'lerde mevcut.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

maffay__musty

maffay__musty
Oyunu sıkıntısız bir şekilde kurdum ama açmaya çalıştığımda loading ekranı geliyor sonra oyun kapanıyor. Bilgisi olan var mı ?

serhatgezer

Torrent-Oyun.com
Oyun sorunsuz açıldı yalnız nasıl türkçe yapacağız bulamadım,bilgisi olan var mı ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Oyun sorunsuz açıldı yalnız nasıl türkçe yapacağız bulamadım,bilgisi olan var mı ?
Oyun içi ayarlara baktın mı?
Ya da oyunun dosyaları arasında .ini uzantılı bir dosya varsa onu açıp, dil kısmındaki yazıyı (english yazıyordur) turkish olarak değiştir.

burakol1

Torrent-Oyun.com
Fitgirl repackte türkçe yok sanırım, indirdim ayarlar da dil seçeneği yok dosyalarda da bulamadım

BayLord51

Torrent-Oyun.com
oyunu öneren var mıdır hikayesi nasıl idare eder mi ac gibi yoksa just cause gibi falan boş mu ? (oynanış,grafikleri hoşuma gitti bide türkçe olunca :d)

Bana şeyi hatırlattı hani çıkınca patlıycak olan bi oyun vardıya Dost taşoğlu gömmüştü.. nyse bşverin F:SDDGFJGHk

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt