Close to the Sun [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
0.png

Close to the Sun [HOODLUM] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu:Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform:PC

:pcsurum: HOODLUM

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 19.2 GB

:pccikistarihi: 2.05.2019

:pcoyungoruntuleri:
1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

6.png

:pcoyunhakkinda:

Diesel_blog_close-to-the-sun-pre-purchase_EGS_NewsHeader_CTTS-1920x1080-37a7e0b3390001c03f0a93...jpg

Oyun Hakkında :

1897. Uluslararası suların derinliklerinde, Helios durmaktadır. Kara bulutlar, affedilmeyen dalgalar gövdeye çarparken tepeden süzülüyor. Muhteşem süslemelerle süslenmiş altının devasa etkinlikleri, göz alabildiğince uzuyor. Nikola Tesla’nın vizyonundan doğan Helios, en büyük bilimsel beyinler için cennettir. Araştırma için sınırsız bir ütopya, devletten bağımsız ve toplumun bakışından izole edilmiş. Maddenin ve zamanın sınırlarını zorlamakta özgürsünüz. Gazeteci Rose Archer, Helios'a kız kardeşi Ada'yı aramak için adım attı. Hızla hepsinin göründüğü gibi olmadığını keşfeder. Büyük salonlar boş durur. Çürüyen etin kokusu havada duruyor. Sessizlik. Girişin karşısında tek bir kelime boyanmış… KARANTİNA!

:sistem_gereksinimleri:

Minimum Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Core i5 / AMD FX 2.4 Ghz

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX Series 7 or AMD Radeon R9 with 3GB RAM

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses: DirectX compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri :

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: Core i7 / AMD Ryzen 7

RAM: 8 GB RAM

Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 or AMD RX 470

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Ses: DirectX compatible

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

emrecan123

Torrent-Oyun.com
çıktı mı bu oyun bak sen dili nasıl ağır mı acaba ?

XsanBayar

Facebook: xsanbayar
Arkadaşlar yavaş çeker misiniz ? :D :D

Adsız.png

Şaka bir yana, torrenti premiuma dönüştürdüm daha yüksek hızda indiriyorum. Bitince dosyaları değiş tokuş yapıcam, oyunun ilk bir kaç yüzdesini değil de "tam oyunu" size seedlemeye başlayacam :)

1.png

Soner Budak

Torrent-Oyun.com

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Oyun indirmeye değer mi ? yürüme simülasyon oyunu diyenler oldukça fazla.Bioshock kopyası deniliyordu ama yürüme simülasyonuysa bioshock kopyası olamaz.Ayrıca hiç aksiyon vs yok deniyor deneyenler değer mi indirmeye

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Oyunu indirdim resimdeki gibi yüklemesi durdu devam etmedi, yüklemeyi iptal edip masa üzerine açtığım bir klasöre kopyalayıp oradan kurulum yaptım yine aynı yerde takıldı kaldı resimde görüldüğü gibi. Bu sorunun çözümü nedir? uTorrenten tekrar indiriyor gibi yapıp düzeltmesini sağlamak çözüm olurmu acaba? www.resimag. com/p1/c542033a173.jpeg
"com" ve nokta rasındaki boşluğu silin. Windows 10 Smart Screen de oyun yüklemeyi engellebiliyor az önce bilgisayarımda bu durum oluştu ve bir kayıt defteri eki buldum Smart Screen i kapattım ancak kayıt defteri düzenleyicisinin içine bakmayı biliyorsanız ve nelerin olup olmadığını anlıyorsanız tavsiye ederim, bilmediğiniz şeyleri indirip yüklemeyin, çünkü bulduğum düzenleyiciye başka ek ayarlar eklenmişti onları silip düzeltip kaydettikten sonra kayıt defteri ile birleştirdim, uyanık olmalısınız.

Oyunu yüklemeyi başardım yaptıklarımı resimle birlikte paylaşacağım ancak torrent in bozuk veya eksik indirilmiş olabileceğini ve tekrar indiriyor gibi yapıp dosyaları düzeltmek gerekebileceğini hatta başka bir yerden torrent i bulup oyun dosyalarına düzeltme yapmanız gerekebileceğini hatırlatırım çünkü ben bu şekilde yaptım.
Hangisi yüklerken takılma sorununu çözdü bilemiyorum bu yüzden madde madde yazıyorum yaptıklarımı.
1 - Oyunu güvenli mod'da yükledim.
2- Yükleyeceği diski değiştirmedim,
(resimdeki ayarlara dikkatle bakınız). www.resimag. com/p1/865af4091fa.jpeg (nokta ile com arasındaki boşluğu silin)
3- Oyunu yüklemeden önce sanal bellek ayarlaması yapıp bilgisayarı yeniden başlattım.

Son düzenleme:

Onur2

Seviye 1
Mortal kombat 11 diye bir oyun bayadır piyasada bilmiyorsunuz heralde.

Salih

Torrent-Oyun.com
Bulmacalı sürükleyici bir oyun bitirdim güzeldi.

iyi_biri

"İleride yanlışYapacakBedbahtlarÇıkabilir" Atatürk
Bu oyunun FitGirl Repack sürümü çıkmış indirip yükledim ve oynadım sorun çıkmadı, sadece boyutu yarı yarıya daha düşük (özel sıkıştırma yöntemi kullanıldığı için) ve yüklemesi daha kolay sorun çıkmıyor yüklerken.

torrenti indiremiyorumm bu dosya tehlikeli olduğu için chrome tarafından engellendi diyor yardımcı olur musunuz ?

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt