Torrent-Oyun | Chronos Before the Ashes [GOG] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
chronos kapak 1.1.png

Chronos Before the Ashes [GOG]
(+Repack'ler)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: GOG (v 258941)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: 7,27 GB

:pccikistarihi: 1.12.2020

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir!

Satın almak için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:
https://store.steampowered.com/app/967390/Chronos_Before_the_Ashes/

:oyungoruntuleri:

:oyunhakkinda:

Chronos: Before the Ashes, bir kahramanın vatanını büyük bir kötülükten kurtarmak için ömür boyu süren görevini kronik olarak anlatan atmosferik bir RPG'dir. Gizemli labirentin derinliklerini araştırırken daha bilge, güçlü ve kuvvetli hale gelin. Ancak dikkat edin, labirent büyük bir kayba neden oluyor: Kahramanınız her öldüğünde yaşamından bir seneyi kaybediyor!

Maceralı RPG - Macera Oyunu özelliklerinin ve RPG mekaniklerinin yenilik hissi sunan kombinasyonu.

Derinlemesine Mücadele – Oyuncu görevini yerine getirmeye çalışırken çeşitli silahlar, yetenekler ve güçler kullanabilir.

Benzersiz Yaşlanma Mekaniği – Oyuncu her öldüğünde bir sene yaşlanır. Karakteri ilerledikçe oyuncunun ilerleyen yaşına adapte olması gerekir; oyuna genç, uyanık ve çevik olarak başlar, daha bilge ve büyüye uyum sağlamış şekilde bitirir.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI

Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
This game contains violence.

:sistem_gereksinimleri:
1606918999368.png

:oyunfragmani:

FULL OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

İlki hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
oyun chronos win64 shipping hatası veriyor
Eksik indirmiş olabilirsin Utorrent'ten ilgili torrent'e sağ ''tıklayıp tekrar kontrol et'' de.Eğer eksik inmişse devam edecektir.Bir de yükleme esnasında virüs programları tarafından karantinaya alınmış olma ihtimali var.Hiç uğraşmamayım diyorsan az boyutlu diğer repack'leri deneyebilirsin.

deeplife76

Torrent-Oyun.com
Eksik indirmiş olabilirsin Utorrent'ten ilgili torrent'e sağ ''tıklayıp tekrar kontrol et'' de.Eğer eksik inmişse devam edecektir.Bir de yükleme esnasında virüs programları tarafından karantinaya alınmış olma ihtimali var.Hiç uğraşmamayım diyorsan az boyutlu diğer repack'leri deneyebilirsin.
diğer repacktende denedim güvenlik duvarı defender devre dışı bırakıp gene açılmıyor bilginiz olsun

tatlı bi grafikli oyun atmosferi gerçekten güzel yapılmış denemenizde fayda var.Admin Teşekkür ederis bu oyun için.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
diğer repacktende denedim güvenlik duvarı defender devre dışı bırakıp gene açılmıyor bilginiz olsun
Sorunla ilgili detaylı bilgi verir misin? Hata veriyorsa ss atmalısın.

Sorunun ne olduğundan bağımsız olarak söylüyorum; öncelikle kullandığı sistemin yeterli olduğundan emin olmalısın.Daha sonra işletim sisteminin de güncel olduğundan emin ol.Eğer Win7 kullanıyorsan sorun bundan kaynaklanıyor olabilir (her ne kadar sistem gereksinimlerinde Win7 yazıyor olsa da).Son olarak da Ekran kartının da güncellemesini denetle.

tatlı bi grafikli oyun atmosferi gerçekten güzel yapılmış denemenizde fayda var.Admin Teşekkür ederis bu oyun için.
Rica ederim, iyi oyunlar.

bahacci

Torrent-Oyun.com
Sorunu yaşayan arkadaşlarla ilgili bilgi veriyim. Oyunun kurulu olduğu dosyaya girin. Chronos-Binaries-Win64'ün içerisindeki Shipping dosyasından oyunu açın.

deeplife76

Torrent-Oyun.com
bir tek bende çalışmıyor sanırım 0xc00007b hatası alıyorum naptıysam beceremedim. ss koymayı da beceremedim

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bir tek bende çalışmıyor sanırım 0xc00007b hatası alıyorum naptıysam beceremedim. ss koymayı da beceremedim
Sistemini güncelleyip alternatif torrent'leri denemeni tavsiye ederim.Yeni format vs. attıysan sistemin güncel olmayabilir (Windows10 güncellemeleri ve ekran kartı).Sisteminin yetip yetmediğinden de emin ol.

deeplife76

Torrent-Oyun.com
Sistemini güncelleyip alternatif torrent'leri denemeni tavsiye ederim.Yeni format vs. attıysan sistemin güncel olmayabilir (Windows10 güncellemeleri ve ekran kartı).Sisteminin yetip yetmediğinden de emin ol.
sistemim güncel rtx2080 ve i7 8700k lı işlemcili sistemim var dll lerle alakalı sanırım bir sıkıntı yaşamaktayım yardımcı olabilecek varsa yazarsa sevinirim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt