Torrent-Oyun | CHERNOBYLITE + Monster Hunt DLC - [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Murusti

Torrent-Oyun.com
oyun türkçe diyo ama türkçe olmadı nasıl türkçe yapıyoruz

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Selam.Paylastiginiz icin tesekkurler.acaba bu normal surum mu yoksa raepack mi?
Normal sürüm, repack değil. Steamrip olduğu için kurulum gerektirmiyor ayrıca. Sadece indirip oyuna giriyorsun.
Yukarıdaki cevaba ek olarak Origin-Rip, RLG-Rip (Rockstar), GOG-Rip, EGS-Rip (Epic) vb. isimlerdeki torrent'ler de aynı şekilde kurulum gerektirmeyen torrent'lerdir.Tıpkı repack'ler gibi gerekli olan hiçbir şeyin kesintisi söz konusu değil.Repack'lerin indirme boyutunun düşük olmasının sebebi Winrar benzeri bir sistem ile sıkıştırma yapıyor olmalarıdır.

oyun türkçe diyo ama türkçe olmadı nasıl türkçe yapıyoruz
Oyunun varsayılan dili İngilizce olarak ayarlanmış, aşağıdaki dosya yolunba gidip steam_emu.ini dosyasında değiştirebilirsin.

Screenshot_3.png

Murusti

Torrent-Oyun.com
Yukarıdaki cevaba ek olarak Origin-Rip, RLG-Rip (Rockstar), GOG-Rip, EGS-Rip (Epic) vb. isimlerdeki torrent'ler de aynı şekilde kurulum gerektirmeyen torrent'lerdir.Tıpkı repack'ler gibi gerekli olan hiçbir şeyin kesintisi söz konusu değil.Repack'lerin indirme boyutunun düşük olmasının sebebi Winrar benzeri bir sistem ile sıkıştırma yapıyor olmalarıdır.

Oyunun varsayılan dili İngilizce olarak ayarlanmış, aşağıdaki dosya yolunba gidip steam_emu.ini dosyasında değiştirebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 249712
Tesekkürler sagolasın

Tesekkur ederim

Murusti

Torrent-Oyun.com

Burayı aynen bu şekilde yaptım türkçe olmadı

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Burayı aynen bu şekilde yaptım türkçe olmadı
Türkçe yapmanın bundan başka bir yolu yok maalesef.Bir yerde eksik bir şey yapmış olabilirsin.Türkçe dil desteğinin eklendiği sürümü indirdiğine emin misin? Turkish yerine Türkçe yazmayı dene istersen.

oyunun türkçe sürümünü indirdim oyunu açınca '' Steam has not launched properly '' diyor ve kapatıyor çözümü varmı acaba

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
dediğinizi denedim tekrar aynı hatayı verdi ve bu oyun korsan değilmi steamla bir bağlantısının olmaması gerekiyor diye biliyorum
Evet olmaması gerekiyor fakat verdiği hatadan yola çıkarak acaba ufak da olsa Steam'e mi ihtiyaç duyuyor diye düşünmeye başladım.Şahsen hiç böyle hatalarla karşılaşmadığım için tam bir çözüm önerisi sunamıyorum maalesef.Son olarak 'Güvenlik Duvarı'ndan giden gelen kurallara oyunun exe'sinin internet bağlantısını engellettir.Nasıl yapılacağını bilmiyorsan Youtube'tan öğrenebilirsin.

Ekli dosyayı görüntüle 249544

CHERNOBYLITE - [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (erken erişimden çıktı!)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -29,3 GB

:pccikistarihi: -28.07.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

Ekli dosyayı görüntüle 249542 TÜRKÇE ALT YAZI DESTEĞİ (28 EYLÜL - Build 7371291)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/

:oyungoruntuleri:
Ekli dosyayı görüntüle 247668
Ekli dosyayı görüntüle 247669
Ekli dosyayı görüntüle 247670
Ekli dosyayı görüntüle 247671
Ekli dosyayı görüntüle 247672
Ekli dosyayı görüntüle 247673

:oyunhakkinda:

Chernobylite, The Farm 51 tarafından geliştirilen bir bilimkurgu hayatta kalma korku RPG oyunudur. Hiperrealistik temalı ve 3B taramayla oluşturulan Çernobil Yasak Bölgesi'nde, eskiden Çernobil Nükleer Santrali'nde çalışan fizikçi Igor olarak Pripyat'a geri dönecek ve 30 yıl önce gizemli bir şekilde kaybolan nişanlının izini arayacaksın.Gerçeği açığa çıkarma arayışında düşman askerleriyle, diğer iz sürücülerle, doğaüstü yaratıklarla, zor ve acımasız çevre şartlarıyla mücadele et.

Hayatta kalma, komplo, korku, aşk ve takıntıyla dolu heyecan verici bir maceraya hazır ol.

Korkularının üstesinden gelebilecek misin?

Üs Kurma ve Üretim

Günlük harekât ve gezintilerini planladığın bir üs kur. Çalışma yerlerini kullanarak cihaz üret, tuzak ve silah oluştur veya sahip olduğun ekipmanları ihtiyacına göre şekillendir.

Kaynak ve Takım Yönetimi

Ortaklar hayatta kalman ve yolculuğunun devamı için önemli unsurlardır. Her gün kaynakların ve yoldaşlarına verdiğin görevlerin dikkatlice planlanıp atanmasını gerektiriyor.

Gizlilik, Hayatta Kalma ve Çatışma

Bölgede hayatta kalmak kolay değil. Yoldaşların ölümü ve tedariklerin azalması her gün yeni zorlukları beraberinde getiriyor. Düşmanlarını gizlice ortadan kaldırarak gözlerden uzak kal veya silahlı çatışmalara gir. Tehlike her köşede seni bekliyor.

Doğrusal Olmayan Olay Örgüsü ve Strateji

Hiçbir oynanış yolu birbirinin aynısı değil. Seçimlerin gibi, hikâyen de senin ellerinde. Yoldaşlarına güvenip güvenmeme, kaynaklarını hayatta kalmak veya araştırma yapmak için kullanma ve çatışmaya girme veya çatışmadan kaçınma kararlarını dikkatlice ver. Gelecek sana bağlı.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
Ekli dosyayı görüntüle 247664

:oyunfragmani:

OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

》》İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

》》2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.

》》Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

Ekli dosyayı görüntüle 249541
》》TÜRKÇE DİL DESTEĞİNE SAHİP SON SÜRÜM İÇİN TIKLAYINIZ!
[28 EYLÜL - Build 7371291]
TÜRKÇE SÜRÜMÜ İNDİRDİKTEN SONRA DİLİ TÜRKÇE AYARLAMA

Ekli dosyayı görüntüle 247665
eline emeğine sağlık

Fitgirl sürümü eski sürümde kalmış (versiyon 45385), repack yapımcısı da sonradan güncellememiş. Haliyle türkçe dil desteği yok o sürümde. En son sürüme güncellemek için öncelikle Chernobylite.Update.v45657.incl.DLC-CODEX (559 MB) güncellemesini yapıp, daha sonra v7371291 güncellemesini yapmanız lazım. (cs.rin.ru sitesinden Riddick'in vermiş olduğu güncellemeyi indirebilirsiniz link : https://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?f=10&t=95004&start=421&hilit=chernobylite ) sonradan oyuna girip ayarlardan türkçe dilini seçebilirsiniz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

güncelleme.png

Oyunun Monster Hunt DLC'sini içeren repack sürümleri eklenmiştir.Monster Hunt DLC'sini içeriği aşağıdaki haberi inceleyebilir veya daha detaylı bilgi için 3. linkteki Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
İyi oyunlar herkese.

1635555207630.png

Torrent'ler.png

》》[22,1 GB_DODI] Chernobylite Core Bundle (Monster Hunt) [v 46655+DLC'ler+Bonus].torrent
》》[21,5 GB_FitGirl] Chernobylite Core Bundle (Monster Hunt) [v 46655+DLC'ler+Bonus].torrent

Not: İlk eklenen FitGirl ve DODI Repack torrent'leri kaldırılıp yerine yenileri eklendi.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Beceriksizin teki açılmıyo demişte Şunu bırakıyım şuraya.

Bırak dostum ya, ''beceriksizim hiçbir halttan anladığım yok'' demiyorlar da açılmıyor diye bize suç buluyorlar.Sanki bana para kazandırıyor beyfendi!

Bu arada sorununu uygun bir dille dile getirenleri tenzih ediyorum, onlara zaten bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum her zaman.

Bırak dostum ya, ''beceriksizim hiçbir halttan anladığım yok'' demiyorlar da açılmıyor diye bize suç buluyorlar.Sanki bana para kazandırıyor beyfendi!

Bu arada sorununu uygun bir dille dile getirenleri tenzih ediyorum, onlara zaten bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışıyorum her zaman.
Ayn.

Bu arada oyun bildiğin bulmaca çözmek gibi başına dedemi oturtsam anca o çözer arkadaşın birine kanıt atıyım diye indirmesem hiç bakma imkanım olmuycaktı :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt