Torrent-Oyun | CHERNOBYLITE + Monster Hunt DLC - [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
bi sitede tr yama var güncelledim yazmışlar sizde türkçe yama mevcut mu ayrıca paylaşabilirmisiniz
Site olarak devamlı Türkçe yama paylaşımı yapmıyoruz maalesef.Eğer Türkçe yama güvenilirse inceleyip öyle paylaşabilirim ancak bu oyun için öyle bir yamaya rastlamadım henüz.Bilen eden arkadaşlar varsa onlardan paylaşım bekleyebilirsin hocam, iyi forumlar.

Bashkan06

Torrent-Oyun.com
Site olarak devamlı Türkçe yama paylaşımı yapmıyoruz maalesef.Eğer Türkçe yama güvenilirse inceleyip öyle paylaşabilirim ancak bu oyun için öyle bir yamaya rastlamadım henüz.Bilen eden arkadaşlar varsa onlardan paylaşım bekleyebilirsin hocam, iyi forumlar.

teşekkürler hocam bekleyelim artık yapacak bişey yok

tunahan43

Torrent-Oyun.com
Bildiğim kadarıyla Türkçe yaması erken erişim surumunde vardı şimdi kaldırmışlar yamayı ondan söz etmiş olabilir bir kaç yorumda bahsetmişler

bayramdurmus

Torrent-Oyun.com
sınırsız yukleme ekranında kalan varmı ılkg bolumde cıhazı yaptıgımdaa ara sahne den sonra yukleme ekranında kalıyor bılgısı olan varmıdur

Son düzenleme:

BynQuiz

Sadece biri...
bir metro havası yok ama kendi çapında güzel bir oyun olmuş 2 saat oynadım sıkılmadım oyun menusunu çok başarılı buldum bazı oyunlar menüsünden daha kalitesini belli eder ya öyle bir durum söz konusu :)):)):))

edit : bikaç bölüm oynadım sonra sildim aradığım kaliteyi bulamadım.

Son düzenleme:

berke.17

Torrent-Oyun.com
sonunda gerçekten beklediğim gibi bir oyun buldum sanırım fakat türkçe yama konusuna detaylı bi açıklama yapacak var mı ? şimdi oyun türkçe mi yaması var ayrıyetten mi kuruyor yada tr olması için beklemedeyiz mi ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
sonunda gerçekten beklediğim gibi bir oyun buldum sanırım fakat türkçe yama konusuna detaylı bi açıklama yapacak var mı ? şimdi oyun türkçe mi yaması var ayrıyetten mi kuruyor yada tr olması için beklemedeyiz mi ?

Oyunun erken erişim verisyonunda Türkçe dil desteği vardı fakat sorunlu olduğu için kaldırılmıştı.Bu sürümü de erken erişimden çıkmış tam sürümü oluyor.Ama bunda da henüz oyuna koyamamışlar.Yalnız araştırdığım kadarıyla önümüzdeki günlerde (net bir tarih yok) büyük bir güncelleme ile Türkçe dil desteğini getireceklermiş.Aşağıdaki post'ta da sanırım Türkçe yamadan sorumlu bir yetkili tarafından belirtilmiş.

steppenwolf

Torrent-Oyun.com
Oyunun son versiyonuna türkçe geldi. Sitedeki sürümü güncellerseniz seviniriz.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Oyunun son versiyonuna türkçe geldi. Sitedeki sürümü güncellerseniz seviniriz.
Steam'den ve Technopat'taki bir sayfadan anladığım kadarıyla güncellenen bu sürüm 28 Eylül tarihine ait (onaylarsanız sevinirim).Aşağıdaki torrent'ten indirebilirsiniz, bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler.

güncelleme.png

İstek üzerine oyunun Türkçe dil desteği eklenmiş son sürümü olan Build 7371291 sürümü eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

》》[32,9 GB_Steam-Rip (setup'sız)] (Build.7371291_Türkçe) Chernobylite.torrent

Ekli dosyalar

EfeLy

Torrent-Oyun.com
Steam'den ve Technopat'taki bir sayfadan anladığım kadarıyla güncellenen bu sürüm 28 Eylül tarihine ait (onaylarsanız sevinirim).Aşağıdaki torrent'ten indirebilirsiniz, bilgilendirme için de ayrıca teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 249538
İstek üzerine oyunun Türkçe dil desteği eklenmiş son sürümü olan Build 7371291 sürümü eklenmiştir.
İyi oyunlar herkese.

Allah nasip ederse ekran kartı alınca oynarız sımdılık ındırelım sağol kardesım

ISKA

Seviye 13
Oynayıp bitirmiş olan varmı? Ve tavsiye eder mi acaba?

ISKA

Seviye 13
Oyun zevkli, stalker felan seviyorsan tadından yenmez.
Teşekkürler, fakat oynayamıyorum maalesef. Oyun açıldıktan bir süre sonra sürekli kilitlenip yanıt vermiyorda kalıyor. Bir sürü çözüm denememe rağmen tek bir sonuç aldım, grafiklerin hepsini en düşüğe almak ama öyle de oyun çok kötü gözüküyor. İşin garibi pencere modunda oyun en yüksek ayarlarda sorunsuz ama tam ekranda ne hikmetse çöküyor. Benim gibi başkalarının da başına gelmiş bu sorunlar.

lwerqsnnq7

My Love PC Games
Teşekkürler, fakat oynayamıyorum maalesef. Oyun açıldıktan bir süre sonra sürekli kilitlenip yanıt vermiyorda kalıyor. Bir sürü çözüm denememe rağmen tek bir sonuç aldım, grafiklerin hepsini en düşüğe almak ama öyle de oyun çok kötü gözüküyor. İşin garibi pencere modunda oyun en yüksek ayarlarda sorunsuz ama tam ekranda ne hikmetse çöküyor. Benim gibi başkalarının da başına gelmiş bu sorunlar.
Ben oyunu az deneyimledim dostum. Grafikler, atmosfer, sesler, vuruş hissi çok hoş geldi. Arada optimizasyon sıkıntıları oluyor bazı yerlerde. Unreal Engine olduğu için onları görmezden geliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 249538
İyi oyunlar herkese.

Selam.Paylastiginiz icin tesekkurler.acaba bu normal surum mu yoksa repack mi?

Son düzenleme:

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt