Torrent-Oyun | CHERNOBYLITE + Monster Hunt DLC - [CODEX] (+Repack'ler) FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Cherno KAPAK Monster Hunt2 .png

CHERNOBYLITE - [CODEX]
(+Repack'ler Çıktıkça)

FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:xboxdosyatlvl: iso, rar

:xboxplatfrom: PC

:pcsurum: Steam (Core Bundle v46655 + Monster Hunt DLC'si)
:pccrack: Mevcut (repack'lerde gömülü)

:psboyut: -29,3 GB

:pccikistarihi: -28.07.2021

:psnot: 64 bit işletim sistemi gerektirir! (Windows 10 önerilir!)

türkçe.png
TÜRKÇE ALT YAZI DESTEĞİ (28 EYLÜL - Build 7371291)

:psnot: İndirdiğiniz oyunlarda her türlü sorumluluk size aittir.Korsan kullandığınızı unutmayınız.

Satın almak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz:

https://store.steampowered.com/app/1016800/Chernobylite/

:oyungoruntuleri:
C1.jpg

C2.1.jpg

C2.jpg

C3.1.jpg

C4.jpg

C6.jpg

:oyunhakkinda:

Chernobylite, The Farm 51 tarafından geliştirilen bir bilimkurgu hayatta kalma korku RPG oyunudur. Hiperrealistik temalı ve 3B taramayla oluşturulan Çernobil Yasak Bölgesi'nde, eskiden Çernobil Nükleer Santrali'nde çalışan fizikçi Igor olarak Pripyat'a geri dönecek ve 30 yıl önce gizemli bir şekilde kaybolan nişanlının izini arayacaksın.Gerçeği açığa çıkarma arayışında düşman askerleriyle, diğer iz sürücülerle, doğaüstü yaratıklarla, zor ve acımasız çevre şartlarıyla mücadele et.

Hayatta kalma, komplo, korku, aşk ve takıntıyla dolu heyecan verici bir maceraya hazır ol.

Korkularının üstesinden gelebilecek misin?

Üs Kurma ve Üretim

Günlük harekât ve gezintilerini planladığın bir üs kur. Çalışma yerlerini kullanarak cihaz üret, tuzak ve silah oluştur veya sahip olduğun ekipmanları ihtiyacına göre şekillendir.

Kaynak ve Takım Yönetimi

Ortaklar hayatta kalman ve yolculuğunun devamı için önemli unsurlardır. Her gün kaynakların ve yoldaşlarına verdiğin görevlerin dikkatlice planlanıp atanmasını gerektiriyor.

Gizlilik, Hayatta Kalma ve Çatışma

Bölgede hayatta kalmak kolay değil. Yoldaşların ölümü ve tedariklerin azalması her gün yeni zorlukları beraberinde getiriyor. Düşmanlarını gizlice ortadan kaldırarak gözlerden uzak kal veya silahlı çatışmalara gir. Tehlike her köşede seni bekliyor.

Doğrusal Olmayan Olay Örgüsü ve Strateji

Hiçbir oynanış yolu birbirinin aynısı değil. Seçimlerin gibi, hikâyen de senin ellerinde. Yoldaşlarına güvenip güvenmeme, kaynaklarını hayatta kalmak veya araştırma yapmak için kullanma ve çatışmaya girme veya çatışmadan kaçınma kararlarını dikkatlice ver. Gelecek sana bağlı.

YETİŞKİN İÇERİK AÇIKLAMASI
Geliştiriciler içeriği şu şekilde tarif ediyorlar:
Bu oyunda her yaşa uygun olmayan veya iş yerinde görüntülenmesi sakıncalı olabilecek içerikler yer alabilir: Sıkça Şiddet veya Kan, Genel Yetişkin İçerik
:sistem_gereksinimleri:
Screenshot_4.png

:oyunfragmani:

OYNANIŞ VİDEOSU

:psnot:

》》İlk 2 torrent hariç diğerleri repack sürümlerdir (ekli ve eklenecekler).Farkları sadece indirme boyutlarıdır.İstediğinizi indirebilirsiniz.

》》2. torrent isminden de anlaşılacağı üzere hız bakımından alternatif olması amacıyla eklenmiştir.

》》Yeni eklendikleri için hızları düşük olabilir, SABIRLA indiriniz.Ayrıca Utorrent yerine
Qbittorrent'e geçmeniz önerilir.

güncelleme.png

》》TÜRKÇE DİL DESTEĞİNE SAHİP SON SÜRÜM İÇİN TIKLAYINIZ!
[28 EYLÜL - Build 7371291]
TÜRKÇE SÜRÜMÜ İNDİRDİKTEN SONRA DİLİ TÜRKÇE AYARLAMA

NEDEN QBITTORRENT KULLANMALIYIM? (DETAYLI ANLATIM İÇİN TIKLAYINIZ!)
Chernobylite 002 512 x 512 PNG.png

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
Elinize kolunuza sağlık. Çok teşekkürler...
Bu oyunun Türkçe Yaması var gibiydi sanki...
Erken erişimdeyken sonradan da olsa Türkçe dil desteği vardı ama ne olduysa bir anda dil desteğini kaldırmışlar.İçinden çıkılmaz önemli bir sorun değilse ilerde güncelleme ile tekrar getireceklerini tahmin ediyorum.Olmazsa da birileri er ya da geç yamasını çıkaracaktır illa ki.

Bu arada teşekkür ederim, iyi oyunlar.

longec12

Torrent-Oyun.com
Eski verisyonlardan birini oynamıştım. Güzel oyun ama çok tekrara biniyor ve içerik azdı, deneyen olursa yazabilir mi bu versiyon nasıl ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Ya bu oyuna çok elim gitti geldi hatta steamden alıyordum 80 liraydı son anda oynamam dedim vazgeçtim. Hala da oynayasım da var :) hafta sonu indirip bir deneyeyim olmazsa. Boyutu çok devasa değilmiş neyseki. Var mı oyunu yorumlayabilecek? Temasını falan değil de hani çizgisel ilerliyor mu, hikaye örgüsü sağlam mı? Yoksa saldım çayıra mevlam kayıra ordan onu bunu topla hayatta kal oyunu mu? Gameplay izleyip spoiler yemeyeyim oynayan varsa yorumlarını duymak isterim.

Trgy Aymr

Torrent-Oyun.com
daha oncede erken erısım sunulmustu bu codex surumu ıle farkı nedır ?

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
daha oncede erken erısım sunulmustu bu codex surumu ıle farkı nedır ?
Konuda da belirttiğim gibi bu versiyon, erken erişimden çıkmış versiyonu, yani tam sürümü (bugün çıktı).Daha önceki paylaşımımdakiler erken erişim sürümleriydi ki o konuyu sildim.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim

MuratTamer

Darth Vader
Rica ederim, iyi oyunlar.

Bu arada denedikten sonra kısa da olsa oyunla ilgili tecrübenizi yazarsanız sevinirim (diğer arkadaşlar da dahil).
1,5 saat kadar oynadım. Pek beğenemedim. Muhtemelen bir iki saat daha şans verir fikrim değişmezse sonunu getirmem. RPG türünü çok sevenler beğenir diye düşünüyorum. Ama bir Metro temposu ve bir Stalker gerilimi kesinlikle yok oyunda. Daha durağan tempolu, daha plan üret ona hazırlık yap uygula tarzında bir oyun. Bir şeyler üretmek gerekiyor materyaller toplayarak devamlı. Onlar biraz sıkacak gibi uzun soluklu oynar isem. Grafikler şahane. Optimizasyon yer yer sapıtıyor. Anlık stutterler sık oluyor. Hikayesi fena değil gibi başlangıç için konuşursam. Ama ben Rpg hastası olmadığım için belki de çok çekemedi oyun beni. Ha şimdi hareketlenecek ha şimdi açılacak hikaye derken 1,5 saat oldu ama oyunun havası değişmedi. Böyle de gider gibi geliyor. Bir tık daha çizgisel olaydı gönül rahatlığıyla bitirirdim. 2 saat daha oynayacağım yakın zamanda fikirlerimi değiştirirse editlerim :))

1,5 saat kadar oynadım. Pek beğenemedim. Muhtemelen bir iki saat daha şans verir fikrim değişmezse sonunu getirmem. RPG türünü çok sevenler beğenir diye düşünüyorum. Ama bir Metro temposu ve bir Stalker gerilimi kesinlikle yok oyunda. Daha durağan tempolu, daha plan üret ona hazırlık yap uygula tarzında bir oyun. Bir şeyler üretmek gerekiyor materyaller toplayarak devamlı. Onlar biraz sıkacak gibi uzun soluklu oynar isem. Grafikler şahane. Optimizasyon yer yer sapıtıyor. Anlık stutterler sık oluyor. Hikayesi fena değil gibi başlangıç için konuşursam. Ama ben Rpg hastası olmadığım için belki de çok çekemedi oyun beni. Ha şimdi hareketlenecek ha şimdi açılacak hikaye derken 1,5 saat oldu ama oyunun havası değişmedi. Böyle de gider gibi geliyor. Bir tık daha çizgisel olaydı gönül rahatlığıyla bitirirdim. 2 saat daha oynayacağım yakın zamanda fikirlerimi değiştirirse editlerim :))
alfa versiyon da mı ne oyun da optimasyon sorunları vardı ve full surum de duzelmemıs sanırım.Oyun zaten cok kotu yanı LEŞ sebebi yok ama gir adam öldür cık kafasını idare eder bir süre.

bayramdurmus

Torrent-Oyun.com
slm arkadaslar sızdede yukleme ekranında kalıyomu yuzde 80 sende fılan oyun ıcı sıkıntı yok ta yukleme lerde kalıyo

Bashkan06

Torrent-Oyun.com
bi sitede tr yama var güncelledim yazmışlar sizde türkçe yama mevcut mu ayrıca paylaşabilirmisiniz

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt