Chernobylite [GOG] | Full indir | Torrent İndir | Hızlı İndir | Tek link | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Xioo

Niye Serserileri Kimseler Sevemezmiş Ki....?
Emektar

Chernobylite [GOG]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: GOG

:pccrack: Erken Erişim

:pcboyut: 27.21 GB

:pccikistarihi: 21.10.2019

:pcnot: 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Çernobil, bir bilim kurgu hayatta kalma korku deneyimidir, rahatsız edici dünyasının serbest keşfedilmesini zorlu bir mücadele, benzersiz işçilik ve doğrusal olmayan hikaye anlatımı ile karıştırır. Gerçek Dışlama Bölgesinin 3D-taranan rekreasyonunda Çernobil'in bükülmüş sırlarını yaşamaya ve ortaya çıkarmaya çalışın.

Rahatsız edici dünyasının serbest keşiflerini zorlu dövüşler, benzersiz el işçiliği ve doğrusal olmayan hikaye anlatıcılığına karıştıran bilim kurgu hayatta kalma korku deneyimi. Çernobil Santralinin eski çalışanlarından biri olan fizikçi olarak oynayın ve sevdiklerinizin gizemli kaybını araştırın. Hayatta kalmaya ve kirlenme bölgesinin bükülmüş sırlarını açığa çıkarmaya çalışın.

HAYATTA KALMAK
Hayatta kalmak için Müttefik veya Çernobil bölgesinin diğer takipçileri ile rekabet edin. Hayatın kırılgan olduğunu ve arkadaşlarınızın kaderini belirleyen kararlarınız olduğunu unutmayın. Ancak, hazırlamanız gerektiği sürece, hikayenizin hala yazılmakta olduğunu unutmayın. Her geçen dakikada, başarı şansınız azalmaktadır: yoldaşlar ölüyor, malzemeler tükeniyor ya da beklenmedik bir devriye sizi keşfedebilir. Ve hepsinden öte, doğaüstü tehlikeler gizemli kalıplarla etrafınızda ortaya çıkıyor. Her gün, mevcut durumunuzun giderek artan ciddiyeti ile yeni zorluklar getiriyor. Hayatta kalmak istiyorsan stratejini dikkatlice planla.

KENDİ KURALLARINIZLA OYNAYIN
Kendinizi bölgedeki gizemli askeri personelden ve doğaüstü tehditlerden korumak için teçhizatınızı ve silahlarınızı oluşturun. Zorlu ve kirli ortamlarda gezinirken mücadelede size yardımcı olmak için elinizde bulunan sofistike araçlardan yararlanın. Tespit edilmeden kalın ve geçmişten gelen olayları bir araya getirmek için elinizden geleni yapın.

Çevrenizdeki dünyada seçimler yaparak ve gerçeği bularak veya kaçınarak ne olduğuna karar verin.

DENEYİM
Çözünürlüğünüzü koruyun ve sizinle ilgili fikirlerinizi sürdürün.
Çernobil Nükleer Santrali bir zamanlar olduğu gibi değil. Hiç kimse, sevdiğinize düşmüş olabilecek korkuları önceden göremez.

CHERNOBYLITE ANA ÖZELLİKLERİ

Bölgenin diğer takipçileriyle işbirliği yapın ya da rekabet edin, ancak ne yaparsanız yapın, asla tam olarak onlara güvenmeyin. Unutmayın herkesin gizli bir gündemi vardır.

Doğal ve doğaüstü tehditlerle yüzleşin ve hayatta kalın.

Kendinizi heyecan verici, doğrusal olmayan bilim kurgu korku hikayesine daldırın.

Ekipmanınızı oluşturmak ve sarf malzemelerinizi yönetmek için karakterinizin fizik ve kimya bilgisinden yararlanın.

Alternatif gerçeklikten dökülen vahşi yaratıklara karşı savaş.

Bir dizi gelişmiş ortam ve madde analiz aracıyla verileri araştırın ve toplayın.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64)
İşlemci: Intel Core i5-2500K CPU
Ekran Kartı: Geforce GTX 760 / GTX 1050 or AMD Radeon R7 370 / HD 7870
Bellek: 8 GB
DirectX: DX 11
Boş Alan: 45 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (x64), Windows 8 (x64), Windows 10 (x64)
İşlemci: Intel Core i7 4790k CPU
Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / GTX 1060 or AMD Radeon RX 480 / RX 570
Bellek: 16 GB
DirectX: DX 12
Boş Alan: 45 GB

:pcoyunfragmani:

Ekli dosyalar

navolta

Torrent-Oyun.com
Elinize sağlık oyun süper görünüyor.

Bu arada yeri değil ama GT 1030 ile oynama şansım var mı?

Sekar

Baykuştan Korkumuz Yok! Biz Ki, Şahinler Sürüsü.
Ne Chernobyl'miş be arkadaş, ne malzeme ne ekmek çıktı be :D

IMBiberci

AEMC / Motocycle Rider / Kız BABASI
Survival kafasında güzel bir şeye benziyor,deneyeceğim. Paylaşım için teşekkürler !

SELEN

Seviye 3
Oyun online oynanıyor mu yoksa tek kişilik mi acaba?

ArnoVDorian

Sic Parvis Magna
Emektar
Steam'den alıp, bir süre sonra pek bana uygun olmadığı için iade etmiştim. Oynadığım 1 saatte optimizasyonun fena olmadığını farketmiştim aslında. 970m ekran kartıyla orta ayarlarda 40 fps'in üstünde oynuyordum.

retr0_

Rölantiye devam..
Steam'den alıp, bir süre sonra pek bana uygun olmadığı için iade etmiştim. Oynadığım 1 saatte optimizasyonun fena olmadığını farketmiştim aslında. 970m ekran kartıyla orta ayarlarda 40 fps'in üstünde oynuyordum.
Valla en yükseğe bir aldım gtx 1060 ile 30 fps nin altındaydı. Gerçi daha erken erişim. Tam sürümde düzeltirler umarım.

H3R0S

Torrent-Oyun.com
Bence Biraz beklemeliyiz arkadaşlar illaki güncelleme paylaşılır ve sorunu düzelir.

osmmrs_61

Torrent-Oyun.com
Arkadaşlar ben böyle lanet oyun görmedim 30 GB ım bosuna gitti indirmeyin

oyun kurulum esnasında hata alıyoruym kurulum bıtıyor ama oyun acılmıyor.hata run time felan

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt