Çevirdiğimiz ve Çevireceğimiz Oyunlar İçin Alım Var !

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar ;

Bilen arkadaşlarımız belki vardır ama ben olmayanlar için şu an da çevirdiğimiz 1 oyunumuz olan konumuz : http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=518168.0 ' vardır.

Yeni oyunlara ve şuan'ki oyunumuza yardım edecek arkadaşlarımızı arıyoruz. Şimdilik bir kaç oyun için gönüllü olarak ilerki zamanlar da ise her yamamız için ekibimize pay sağlanacaktır.

"Zamanım yok :/" demeyin her gün olmasa da 2 günde 1 ve ya 3 gün de 1 de çeviriye yardım etseniz yine de baya yol yürümüş oluruz bunu unutmayın.

Şunu da belirtmek isterim şu an da çok önemli bir yama üzerin de çalışmaktayız ve bir çok insanın beklediği oyunlar dan biri olduğunu söylemek istiyorum.

Bağlantıya tıklayarak kayıt formunu doldurmanız yeterlidir : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeGjgYmLKtoOgEx41AX--dsUnxY6hA1LgZjsBKge6d6J8iiIA/viewform

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.
Ynt: Çevirdiğimiz ve Çevireceğimiz Oyunlar İçin Alım Var !

Ne iş olsa yaparım :D

Dostum daha önce hiç türkçe yama çalışmasında yer almadım ama ingilizcem iyi sayılır. Zamanım pek yok ama yardımcı olmak isterim.

00mert00' Alıntı:
Dostum daha önce hiç türkçe yama çalışmasında yer almadım ama ingilizcem iyi sayılır. Zamanım pek yok ama yardımcı olmak isterim.
PM gelir misin

Kaan.Bora

Torrent-Oyun.com

Zamanım var sayılır ingilizcemin de iyi olduğunu düşünüyorum ben varım :thumbup:

Konu hala güncel , özel bir yama için bizimle çalışmak ister misiniz ?

mudun

Her Türlü Sorununuz için P.M.!!!

Mesajım bulunsun, uygun bir zamanda formu doldurabilirim.

fbozi41

Bizi Bilen Bilir.

A2 seviye ingilizce belgem var :D

Strongbomb

Torrent-Oyun.com

Kodlamadan Anlıyorum Çogu Oyunun Dil Dosyalarını Ulaştım Fakat İngilizcem Olmadıgından Çeviremedim Size Projelerinizde Başarılar Diliyorum :thumbup:

Şimdi zamanım ve bilgisayarım yok ama 2 ay sonra olunca size katılmayı çok isterim.

ISKA

Seviye 13

Strongbomb' Alıntı:
Kodlamadan Anlıyorum Çogu Oyunun Dil Dosyalarını Ulaştım Fakat İngilizcem Olmadıgından Çeviremedim Size Projelerinizde Başarılar Diliyorum :thumbup:
Buyur bakalım watch dogs dil dosyası.Ayıklayabilecek misin hex editör ile ?

Ekli dosyalar

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Bence Metal Gear Rising: Revegeance veya Metal Gear Solid V The Phantom Pain bu 2 oyundan birine kesinlikle yapılmalı TR yama yanlış anlaşılmasın bu benim düşüncem

ISKA

Seviye 13

KingHayran' Alıntı:
Bence Metal Gear Rising: Revegeance veya Metal Gear Solid V The Phantom Pain bu 2 oyundan birine kesinlikle yapılmalı TR yama yanlış anlaşılmasın bu benim düşüncem
Metal Gear Solid V The Phantom çevirecek adam çıkarsa çevrilir.Bu oyuna girişmeyeceğiz malesef.Toolsları vs herşeyi var fakat oyuna hakim olmak lazım.Mgs serisine hakim olan yok malesef grupta.Ve oyunda 50 bin satır var.

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

ISKA' Alıntı:
Metal Gear Solid V The Phantom çevirecek adam çıkarsa çevrilir.Bu oyuna girişmeyeceğiz malesef.Toolsları vs herşeyi var fakat oyuna hakim olmak lazım.Mgs serisine hakim olan yok malesef grupta.Ve oyunda 50 bin satır var.

Peki Prototype 1 ve Prototype 2 çevrilebilir mi ? Birde Metal Gear Rising: Revegeance çevirebilir misiniz ?

KingHayran' Alıntı:
Peki Prototype 1 ve Prototype 2 çevrilebilir mi ? Birde Metal Gear Rising: Revegeance çevirebilir misiniz ?
Prototype 1 ve Prototype 2 de zaten yama yapılmamış mıydı ?

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

Mr.MirAlay' Alıntı:
Prototype 1 ve Prototype 2 de zaten yama yapılmamış mıydı ?
Hayır, 2 oyununda yaması yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt