Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD [RELOADED] - Torrent - İndir

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Ynt: Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD [RELOADED] - Torrent - İndir

Teşekkürler :thumbup:

SendenÖnceBen

Torrent-Oyun.com
Ynt: Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD [RELOADED] - Torrent - İndir

Assassin's Creed III 'ü kasmadan oynayabilir miyim . Benim Laptop ama . Yardımcı olursanız. Bide sistemin kaldırabilceği . hiç kasmadan oynayabilceğim grafikleri en iyi oyunlardan örnek verebilir misiniz ?

ZekiPasha

Tek Silahı Canı Olana Kurşun Atmak Basit

iyi paylaşım fakat ben oyunu beğenmedim genede emeğe saygı

CeeSar

P.M İLE DESTEK VERİYORUM

Bildigin God Of War

Arkadaşlar.bu oyunda act 2 alucard kısmını oynuyorum ama ekran belli periyotlarla kararma geçiriyor ama o sırada oyun akışı devam ediyor yani düşman varsa yakında hasar alıyorum ve 6 sn sonra falan düzeliyor bu böyle devam mı edecek var mı bilen?

Mirror of fate i bitirdim arkadaşlar.başlarda oyun kendini tekrar etse de 3 karakteri oynuyorsunuz.ve sonu biraz dramatik bitti açıkçası.bu oyunu bitirenler sadece benim gibi castlevania sevenlerdir eminim.ve alucard nasıl doğuyor onu öğrenmiş oldum bu hikayeden.son kısmında bazı dialoglar ilgibi çekti.aile içi ilişkilerde biraz kafam karıştı.vampirlerin akrabalık ilişkileride karışıkmış:))))neyse iyi oyunlar..

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt