Torrent-Oyun | Captain Tsubasa: Rise of New Champions – Deluxe Month One Edition [DODI Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Oyun öncelikle tam ekran oluyor

Oyunu dün akşam itibariyle kurdum.Oyun tam ekran oluyor.Bunu sen ve herkes bilmesi iyi olur.
Bunun dışında videodaki gamepad ayarlarını yapmama rağmen çalışmadı.
Oyun çok yeni bir oyun ..Taaaa japonyalardan gelen tsubasa huysuzluk yapması normal :)
Çizgi dizisi çıkaçağı gün sabırla beklemiştim :cool:Sabretçez güncellemeler gelicektir...;):)

oyunu kuramıyorum baslamıyor kurulum
Oyunu indirdikten sonra kurulum setup tıkladıgında çıkan ekrana ok işaretleriyle yukarı aşağı tuşlarına bas.Yeni install sayfan açılacak dostum..Sonrada crack dosyasını değiştir.Ben oyunu kaldırdım resimli yardımcı olurdumda olamıyom

backofsamsun

Torrent-Oyun.com
oyunu kurarken hata veriyor sadece bir dil kuruyorum kurmuyor hata oluyoşuyor kurulum yapmıyor

neocreed12

Torrent-Oyun.com
İki gündür uğraşıyorum ama deydi sonunda. Tam ekran sorununu çözdüm, gamepad ile oynama sorunun çözdüm. artık full ekran ve kolla oynuyorum ayrıca fazla kurcalamayanlar için bir bilgi vereyim oyuna ilk girdiğinizde küçük bir demo maç yapıp tusubasa ile gol atmanız gerekiyor, bu bölümü geçtikten sonra artık menü açılıyor iki kişilik veya tek kişilik maçlar seçmeniz mümkün hale geliyor. ben iki kişilik maç açıp arkadaşımla iki kol takıp bire bir biraz oynadım.

İki gündür uğraşıyorum ama deydi sonunda. Tam ekran sorununu çözdüm, gamepad ile oynama sorunun çözdüm. artık full ekran ve kolla oynuyorum ayrıca fazla kurcalamayanlar için bir bilgi vereyim oyuna ilk girdiğinizde küçük bir demo maç yapıp tusubasa ile gol atmanız gerekiyor, bu bölümü geçtikten sonra artık menü açılıyor iki kişilik veya tek kişilik maçlar seçmeniz mümkün hale geliyor. ben iki kişilik maç açıp arkadaşımla iki kol takıp bire bir biraz oynadım.
Dostum gamepad nasıl çözdün. interrnetten 50 video izledim yapamadım.

neocreed12

Torrent-Oyun.com
Dostum gamepad nasıl çözdün. interrnetten 50 video izledim yapamadım.
bende aynı senin gibi çok video izledim çok uğraştım olmadı en son yabancı bi videoda bişeyler denedim oldu. sanırım şöyleydi. xbox 360 kontroller indirmişsidir zaten. onu oyunun olduğu yere atmadan önce bir kaç ayar yapman gerekiyor. bir yerde oyunun kısa yolunu programa tanıtma var orayı yapacaksın. birde 64 bit kullanıyorsan 32 ve 64 bülümlerinde tik olan bir yer var oradaki tüm 32 leri kaldırıp 64 olanlara tik koymalısın. sanırım böyleydi. bir dene olmazsa ben tekrar kaldırıp baştan denerim daha ayrıntılı yazarım

bende aynı senin gibi çok video izledim çok uğraştım olmadı en son yabancı bi videoda bişeyler denedim oldu. sanırım şöyleydi. xbox 360 kontroller indirmişsidir zaten. onu oyunun olduğu yere atmadan önce bir kaç ayar yapman gerekiyor. bir yerde oyunun kısa yolunu programa tanıtma var orayı yapacaksın. birde 64 bit kullanıyorsan 32 ve 64 bülümlerinde tik olan bir yer var oradaki tüm 32 leri kaldırıp 64 olanlara tik koymalısın. sanırım böyleydi. bir dene olmazsa ben tekrar kaldırıp baştan denerim daha ayrıntılı yazarım
Hocam yaapamadım ya :// Hangi video söyleyebilir misin? Ya da hatırlıyosan anlatabilirsin.

neocreed12

Torrent-Oyun.com
Hocam yaapamadım ya :// Hangi video söyleyebilir misin? Ya da hatırlıyosan anlatabilirsin.
https://www.x360ce.com/
adresinde 64 bit kullanıyorsan en sağdaki 'Download For 64 Bit Games' Yazan yere tıklayıp
xbox 360 controller indirip masa üstünde boş bir klasöre at.
x360ce_x64 yazan programımıza sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.
programı çaıştırınca senden dll indirmeni istemesi gerekiyor. olmazsa bir kaç kez programı açıp kapatmayı dene bazen takılıyor.
create ye asıp indirdikten sonra bir kaç ayar yapmamız gerekecek
1) controller 1 yazan yere basıp. tuşları kendine göre ayarlamalısın. yada aşağıda auto ya basıp otomotik olarak ayarlayabilirsin.
ayarlardan sonra altta save yazan yere bas.
2) Game setting yazan yere geçiyoruz. Sağ ortalarda 5 tene 32 bit 5 tane 64 bit bölümü var 32 bitlerdeki tikleri kaldırıp 64 lerin tümüne tik koymalısın.
3) aynı ekranda yeşil arı olan add bölününe tıklayıp oyunun kurulu olduğu yere gidip oyunun başlatma uygulaması olan CAPTAIN TSUBASA RISE OF NEW CHAMPIONS ı secip aç tıklıyoruz.
4) saveye basıp çıkıyoruz ve tüm dosyaları oyunu baştatma kısa yoluna sağ tıklayıp özelliklere tıklıyoruz ve dosya konumunu aça basıoruz ve tüm dosyaları buraya yapıştırıyoruz.
artık kol çalışması gerekiyor. çalışmazsa 3. adımı tekrarla. sorunsuz çalışması gerekiyor.

https://www.x360ce.com/
adresinde 64 bit kullanıyorsan en sağdaki 'Download For 64 Bit Games' Yazan yere tıklayıp
xbox 360 controller indirip masa üstünde boş bir klasöre at.
x360ce_x64 yazan programımıza sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.
programı çaıştırınca senden dll indirmeni istemesi gerekiyor. olmazsa bir kaç kez programı açıp kapatmayı dene bazen takılıyor.
create ye asıp indirdikten sonra bir kaç ayar yapmamız gerekecek
1) controller 1 yazan yere basıp. tuşları kendine göre ayarlamalısın. yada aşağıda auto ya basıp otomotik olarak ayarlayabilirsin.
ayarlardan sonra altta save yazan yere bas.
2) Game setting yazan yere geçiyoruz. Sağ ortalarda 5 tene 32 bit 5 tane 64 bit bölümü var 32 bitlerdeki tikleri kaldırıp 64 lerin tümüne tik koymalısın.
3) aynı ekranda yeşil arı olan add bölününe tıklayıp oyunun kurulu olduğu yere gidip oyunun başlatma uygulaması olan CAPTAIN TSUBASA RISE OF NEW CHAMPIONS ı secip aç tıklıyoruz.
4) saveye basıp çıkıyoruz ve tüm dosyaları oyunu baştatma kısa yoluna sağ tıklayıp özelliklere tıklıyoruz ve dosya konumunu aça basıoruz ve tüm dosyaları buraya yapıştırıyoruz.
artık kol çalışması gerekiyor. çalışmazsa 3. adımı tekrarla. sorunsuz çalışması gerekiyor.
Olmadı hocam ya ://

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt