Captain Tsubasa: Rise of New Champions – Deluxe Month One Edition [DODI Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
oyunu kurdum fakat joystik kullanamıyorum. logitech f710 var . kol için program kurdum ama yıne görmüyor. oğlum oynamak ıstıyor yardım edebilecek var mı
Hocam Windows 10 sürümünüz 2004 ise gamepad çalışmama sorunu ondan kaynaklanıyor.Yeni güncellemeden sonra böyle bir sorun oluşmuş.Çözümünü aşağıdaki konuda bulabilirsin hocam.Şimdiden iyi oyunlar.

https://www.torrent-oyun.com/thread...-ise-kesin-coezuem-geldi.536574/#post-4601483

Oyun öncelikle tam ekran oluyor
bu oyunda full ekran sorunu var steam dekinde öylede :D
Oyunu dün akşam itibariyle kurdum.Oyun tam ekran oluyor.Bunu sen ve herkes bilmesi iyi olur.
Bunun dışında videodaki gamepad ayarlarını yapmama rağmen çalışmadı.
Oyun çok yeni bir oyun ..Taaaa japonyalardan gelen tsubasa huysuzluk yapması normal :)
Çizgi dizisi çıkaçağı gün sabırla beklemiştim :cool:Sabretçez güncellemeler gelicektir...;):)

Hocam Windows 10 sürümünüz 2004 ise gamepad çalışmama sorunu ondan kaynaklanıyor.Yeni güncellemeden sonra böyle bir sorun oluşmuş.Çözümünü aşağıdaki konuda bulabilirsin hocam.Şimdiden iyi oyunlar.

https://www.torrent-oyun.com/thread...-ise-kesin-coezuem-geldi.536574/#post-4601483
Sorunu hallettik xbox prgramı ile burda verilen dodi repack 1.01 sürümü güncellemeleri yükledim sırası ile kurulumu yapın sürüm 1.4 olucak arkadaşlar

Simon87

Torrent-Oyun.com
Oyun öncelikle tam ekran oluyor

Oyunu dün akşam itibariyle kurdum.Oyun tam ekran oluyor.Bunu sen ve herkes bilmesi iyi olur.
Bunun dışında videodaki gamepad ayarlarını yapmama rağmen çalışmadı.
Oyun çok yeni bir oyun ..Taaaa japonyalardan gelen tsubasa huysuzluk yapması normal :)
Çizgi dizisi çıkaçağı gün sabırla beklemiştim :cool:Sabretçez güncellemeler gelicektir...;):)

enteresan benim ekran 2k çözünürlükte ama 1080p lerde sorun yokmuş senin ekran nedir acaba ?
gamepad olarak f710 kullanıyorum gayet sorunsuz bir şekilde windows 10 - 2004 updateli haliyle sadece oyunda şuan tam ekran sonu var ve çok oynayıncada bir anda çökme yaşıyor ada oyun elbet güncellemelerde düzeltecekler 1.04 şuan güncel durumu tsubasanın ama tık yok :)

enteresan benim ekran 2k çözünürlükte ama 1080p lerde sorun yokmuş senin ekran nedir acaba ?
gamepad olarak f710 kullanıyorum gayet sorunsuz bir şekilde windows 10 - 2004 updateli haliyle sadece oyunda şuan tam ekran sonu var ve çok oynayıncada bir anda çökme yaşıyor ada oyun elbet güncellemelerde düzeltecekler 1.04 şuan güncel durumu tsubasanın ama tık yok :)
Ben özel bir şey yapmadım dostum.diğer oyunlarda karşılaştığım sorunlar gibi.Options tan full screen yaptım oyunda buna cevap verdi.Oyun açılırken tam ekran açılmıyor.Onda haklısın.

versus modda maç yapmak için kendi tarafımı seçiyorum kotroller olarak . fakat sonra devam edemiyorum. bilgisayara karşı maç yapılamıyor mu ??

1,04 sururmu var ama tsubasa kariyerinde oyundan atıyor tsubasaya gelince 1,05 yamasını bulamadım link var mı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt