Captain Tsubasa: Rise of New Champions – Deluxe Month One Edition [DODI Repack] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
coverr.png

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – Deluxe Month One Edition [DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Repack

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.9GB

:pccikistarihi: 30.08.2020

:pcnot: DLC'leri dahildir. Kurulum notlarını okumayı unutmayın..

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gereklidir...

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Captain Tsubasa: Rise of New Champions heyecan verici aksiyonu ve olağanüstü şutlarıyla futbol oyunlarına yepyeni bir görünüm getiren bir arcade futbol oyunu.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-650 | AMD Phenom II X4 965
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 6970, 2 GB
Bellek: 4 GB RAM
Boş Alan: 37 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-6100 | AMD Ryzen 3 1300X
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
Bellek: 8 GB

:pckurulumaciklamasi:

İhtiyaç duymadığınız dilleri iptal ederek kurun.
Seçmeli indirme için dosyaların bir listesi:

English.doi (gerekli)

• Arabic.doi

• French.doi

• German.doi

• İtalyanca.doi

• Spanish.doi

• Chinese.doi

• Brazilian.doi

• Latin-İspanyolca.doi​

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ EKTEDİR.

Ekli dosyalar

OMAR

15 Ağustos 2004∞
Ekli dosyayı görüntüle 239548

Captain Tsubasa: Rise of New Champions – Deluxe Month One Edition [DODI Repack]
FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

:pcindirmeturu: Torrent

:pcdosyaturu: ISO

:pcplatform: PC

:pcsurum: DODI Repack

:pccrack: Mevcut

:pcboyut: 11.9GB

:pccikistarihi: 30.08.2020

:pcnot: DLC'leri dahildir. Kurulum notlarını okumayı unutmayın..

:pcnot: 64 bit işletim sistemi gereklidir...

:pcoyungoruntuleri:

:pcoyunhakkinda:

Captain Tsubasa: Rise of New Champions heyecan verici aksiyonu ve olağanüstü şutlarıyla futbol oyunlarına yepyeni bir görünüm getiren bir arcade futbol oyunu.

:sistem_gereksinimleri:
Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-650 | AMD Phenom II X4 965
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTS 450, 1 GB | AMD Radeon HD 6970, 2 GB
Bellek: 4 GB RAM

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i3-6100 | AMD Ryzen 3 1300X
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 750 Ti, 2 GB | AMD Radeon HD 7870, 2 GB
Bellek: 8 GB

:pckurulumaciklamasi:

İhtiyaç duymadığınız dilleri iptal ederek kurun.
Seçmeli indirme için dosyaların bir listesi:

English.doi (gerekli)

• Arabic.doi

• French.doi

• German.doi

• İtalyanca.doi

• Spanish.doi

• Chinese.doi

• Brazilian.doi

• Latin-İspanyolca.doi​

:pcoyunfragmani:

TORRENT İNDİRME LİNKİ EKTEDİR.
Bunun için @NightFury26 e tşeekkürler.

Simon87

Torrent-Oyun.com
bu oyunda full ekran sorunu var steam dekinde öylede :D

OMAR

15 Ağustos 2004∞
pencere ekranında oynayacaksın :) orijinalinde o sorun varsa korsanın da düşünemiyom :) pencerede sorun olmuyor

ama oyun beş para etmez :D boşuna aldım
Bana göre onlıne oyunlar dışında ki oyunlar alınmaz. Ama istisnalar var mesela onlıne zorunluluk gerektirdiği için MW 2019 fln. ya da kırılmayan oyunlar alınır da bu oyuna 250 TL'yi nasıl verdin? Mesela RDR2 ve diğer sürümlerini alınır buna nasıl 250 TL verdin ? :D

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
pencere ekranında oynayacaksın :) orijinalinde o sorun varsa korsanın da düşünemiyom :) pencerede sorun olmuyor

ama oyun beş para etmez :D boşuna aldım
DODI sürümünü yazmamış fakat, FitGirlde 1.02 sürümünde Borderless oynanışında problem olmadığını söylemişler. 1.03 sürümünde ise FullScreen olayını çözmüşler fakat o sürüm henüz çıkmamış.

Simon87

Torrent-Oyun.com
DODI sürümünü yazmamış fakat, FitGirlde 1.02 sürümünde Borderless oynanışında problem olmadığını söylemişler. 1.03 sürümünde ise FullScreen olayını çözmüşler fakat o sürüm henüz çıkmamış.
yalan inanma :D ben steam den 349 tl aldım full sorunlu oyun :D 1.03 geldi de 2 bölümde tsubasaya top gittiğinde oyundan atmıyor artık :) onu düzeltmişler

OMAR

15 Ağustos 2004∞
yalan inanma :D ben steam den 349 tl aldım full sorunlu oyun :D 1.03 geldi de 2 bölümde tsubasaya top gittiğinde oyundan atmıyor artık :) onu düzeltmişler
Şakasız merak ettiğim şey potansiyeli büyük olmayan ve hemen kırılabilecek bir oyuna neden 350 TL verdin ? Merak ettim yoksa herkesin fikri farklıdır. Sadece oyunu alınca ek bir şey gelmediğine göre neden insanlar bu oyuna o kadar para veriyor onu merak ettim ? :)

Simon87

Torrent-Oyun.com
Şakasız merak ettiğim şey potansiyeli büyük olmayan ve hemen kırılabilecek bir oyuna neden 350 TL verdin ? Merak ettim yoksa herkesin fikri farklıdır. Sadece oyunu alınca ek bir şey gelmediğine göre neden insanlar bu oyuna o kadar para veriyor onu merak ettim ? :)
Ben Captan Tsubasa - Dream team Mobil Oyunuyorum genelde hep orada efektler filan hoşuma gitti ve online ortamı güzel bunu da online diye aldık almaz olaydık :D böyle çöp bir oyun görmedim resmen bu oyunun değeri 20 tl filan yani bakalım ilerleyen günlerde inş iyileştirirler oyunu bu oyunda skilleri eklemeyi daha öğrenemedim :D veya nasıl bir kurguya sahip onuda çözemedim :D sadece basit şutlar çekip gol efektleri güzel sadece gerisi berbat tsubasa drive shot çektimi kuş çıkması lazım ken normal bir oyuncu gibi düz şut çekiyor hyuga tiger şutu çektimi saçma sapan kaplan koymuşlar yani demek istediğim Captan Tsubasa - Dream team Mobil kat kat daha iyi efektleride muhteşem ötesi bişe bu oyun beş para etmez :D daha oyun çıkar çıkmaz bozuk çıktı :D

cıhee

Torrent-Oyun.com
takımlarda eksik. almanya görünüyor mesela kapakta değil mi? hatta oyunu ilk oynadığınızda almanya ile karşılaşıyoruz. EE?? turnuva yada VS yapacağım zaman almanya yok mesela. Galiba güncellemeyle gelirler. Oyuna berbat demişsiniz ama bence güzel ,sardı. Fifa- Pes ten daha çok eylendim.

takımlarda eksik. almanya görünüyor mesela kapakta değil mi? hatta oyunu ilk oynadığınızda almanya ile karşılaşıyoruz. EE?? turnuva yada VS yapacağım zaman almanya yok mesela. Galiba güncellemeyle gelirler. Oyuna berbat demişsiniz ama bence güzel ,sardı. Fifa- Pes ten daha çok eylendim.
New Hero da almanya arjantin uruguay senegal filan var :)

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
New Hero da almanya arjantin uruguay senegal filan var :)
Oyunu oynayarak kilitlerini açmak gerekiyor galiba, New Hero'da bir türlü Friendship's kısmını geçemedim henüz. 4 tane karakter seçtiriyor fakat sonrasında bir devam et butonu bulamadım.

Oyunu oynayarak kilitlerini açmak gerekiyor galiba, New Hero'da bir türlü Friendship's kısmını geçemedim henüz. 4 tane karakter seçtiriyor fakat sonrasında bir devam et butonu bulamadım.
joystick X tuşuna basıyorum klavyede ne desem bilemedim okey tuşu hangisi ise ona basıcan

Veirelis

Night Owl.
Yönetici Yardımcısı
Üst-Yönetim
joystick X tuşuna basıyorum klavyede ne desem bilemedim okey tuşu hangisi ise ona basıcan
Girdiğim zaman bir de joystick ile deneyeyim.
Klavyede oynarken cidden zevk alamadım, ilk bir kaç saat güzeldi ama sonrasında acayip baymaya başladı. Tadımlık bir oyun olmuş açıkçası.

Journey oynarken hikaye maçlarının yükleme ekranından sonra tam maça başlarken oyundan atması da sinir bozuyor.

Kalecinin atılan Super Shotları random yemesi de ayrı bi muhabbet. Journeyde en fazla 2 3 gol atabildiğim yerde Versus modda oynarken 16-2 bitti maç. Ne kadar Super Shot denediysem hepsi girdi şaka gibi.
Mekanik olarak 4/10 veririm. Hikaye To be Continued olarak kaldı inşallah devamı gelir. Muhtemelen onu da DLC olarak satacaklardır.

Oyunun fiyatı olarak cidden hiç bir şekilde hak etmiyor. 50TL civarında belki alınabilir çerezlik oyun olmuş bence. Diğer Naruto vs. tarzında yapmaya çalışmışlar fakat eksik kalmış, üzerinde biraz daha ekleme yapılsaymış belki fiyat konusunda düşünülebilirdi. Alan arkadaşlar 2 saati doldurmadıysa iade etsin, cidden uzun süreli oynanacak bir oyun değil.

joystick X ile seçim yaptıktan sonra start tuşu ile tamamlıyorsun klavyede enter sanrım start tuşu

oyun hoşuma gitti new hero 3 farklı okul var toho fruno filan karekter geliştiriyorsun her okulun farklı sitilleri var edit kısmında kart filan cıkartıyorsun birde new heroda takımları gectikte sectiğin kartlardaki oyuncuların yetenekleri alıyor
şuna kadar oyunda atma olmadı bende oyun sürümü 1.4

oyunu kurdum fakat joystik kullanamıyorum. logitech f710 var . kol için program kurdum ama yıne görmüyor. oğlum oynamak ıstıyor yardım edebilecek var mı

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt