Call of Duty WW: II Digital Deluxe Edition [REPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

TuranT

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call of Duty WW: II Digital Deluxe Edition [REPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı

Kaldırır mı ?

Ynt: Call of Duty WW: II Digital Deluxe Edition [REPACK] FULL | Torrent İndir | Hızlı

TuranT' Alıntı:
Kaldırır mı, çalıştırır mı gibi sorular için ana konu mevcuttur oraya yazarsanız daha iyi olur.
http://www.torrent-oyun.com/index.php?topic=504010.1970

onrcmr

Torrent-Oyun.com

oyuna acil update lazım grafikler sapıtıyor yada oyunda kırık olduğu için böyle ölen adamlar lastik gibi uzuyor oynanmaz hale geliyor oyun

adem berke

Torrent-Oyun.com

bu oyunun tr yaması çıktımı nette var mı yada oyunun içinde

Dr.Lecter

Chesapeake Matadoru
Emektar

adem berke' Alıntı:
bu oyunun tr yaması çıktımı nette var mı yada oyunun içinde
TR yaması çıkmadı. Oyunun içinde de TR yama yok.

Blazko34

Torrent-Oyun.com

Kasma sorunu olan var mı?

return26

Programlama ile ilgili PM atabilirsiniz
100 GB olan sürümden farkı nedir bunun tam olarak arkadaşlar?

geniusm

Torrent-Oyun.com
merhaba arkadaşlar

ben oyunu bitirdim biraz kısaymış :(

dlc paketlerini gördüm nette ama kırık olarak indirmemiz mümkünmü oyunun üstüne teşekkürler

mehmet_can1985

Torrent-Oyun.com
internette Call of Duty®: WWII nazi zombies diye bir dlc gördüm araştırdım ama tam anlayamadim acaba bu deluxe edition içerisinde mevcut mudur o dlc yoksa oyunu indirip nazi zombieside ayrı mı indireceğiz çünkü o bölümünü oynamak istediğim için oyunu indirmek istiyorum. teşekkürler

internette Call of Duty®: WWII nazi zombies diye bir dlc gördüm araştırdım ama tam anlayamadim acaba bu deluxe edition içerisinde mevcut mudur o dlc yoksa oyunu indirip nazi zombieside ayrı mı indireceğiz çünkü o bölümünü oynamak istediğim için oyunu indirmek istiyorum. teşekkürler
DLC olarak değil de oyunun ana sürümünde zombi modu var diye biliyorum. Arkadaşlarınla oynamak istiyorsan sana dodi Repack sürümünü atayım istersen, onda multiplayer crack da bulunuyor.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt