call of duty modern warfare takılma

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Beyler sistemim şu temmuzun 2 sinde aldım yepyeni sistem.Daha yeni format atıldı.Bütün güncelleme ve driverlar yüklü.Daha iyi yardımcı olun diye en ince ayrıntısıyla aşağıda paylaştım.Benim sorunum cod oyununu açarken ilklerde hafif donma oluyor ekran kartı fanı devreye girdikten 5-10 dakika sonra daha hiç donmuyor.Sadece cod oyununda oluyor.Bu işlemci ekran kartı ısısı 69-65 arası sebebi nedir en düşük ayarlara alsam bile donma yaşanıyor.Oyunum orjinaldir.Bu durum normal mi?Garantiye vermem gerekir mi pcyi?

1 X SEAGATE 1TB Barracuda 64MB 7200rpm 3.5" SATA 3.0 Harddisk
1 X MSI Radeon RX 570 ARMOR 4G OC 4GB GDDR5 256Bit Ekran Kartı
1 X MSI A320M BAZOOKA 3200MHz(OC) DDR4 Soket AM4 HDMI DVI VGA mATX Anakart
1 X Sistem Montaj Hizmeti
1 X ADATA 480GB SU630 SATA 3.0 2.5" SSD (520MB Okuma / 450MB Yazma)
1 X GSKILL 8GB Ripjaws V Kırmızı 3000MHz CL16 DDR4 Single Kit Ram
1 X POWER BOOST VK-G3403S 650W 80+ Tempered Glass Mesh Panel USB 3.0 Mid Tower Kasa
1 X AMD Ryzen 5 2600 AM4 3.4GHz 19MB Önbellek 6 Çekirdek İşlemci (fan dahildir) - Tray

Son düzenleme:

dante1086

Torrent-Oyun.com
muhtemelen ram azlığından dolayı fps drop yaşıyorsun. rami 16 gb yaparsan problem büyük ölçüde çözülecektir.

MuratTamer

Dutch always has a plan..
Ramden kaynaklansa sürekli donmaz mı?Bazen story modunda sinematik kısımlarda da ara ara donuyor?4k verdim sisteme üzücü bir durumya :(
Hayırlı olsun sisteminiz.

Maalesef 8 gb günümüz AAA oyunlarında hele hele high ve üzeri grafik kaltesi seçildiğinde çok yeterli olamıyor. Artık 16gb şart gibi oldu.

dante1086

Torrent-Oyun.com
Ramden kaynaklansa sürekli donmaz mı?Bazen story modunda sinematik kısımlarda da ara ara donuyor?4k verdim sisteme üzücü bir durumya :(
ne yazikki öyle. oyunlarda ayarları full hd medium ayarlarda oynamanızı tavsiye ederim.böylece e.kartının vram miktarını hemde, normal ram miktarınızı aşmamış olursunuz..

FakeDamage

Torrent-Oyun.com
oyunun genel problemi bu rx5700xt ile bu sorunu yaşadım sonradan çözülmüştü senlik bişey yok

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt