Call of Duty: Modern Warfare Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Download

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

filojistoN

technogame.net
Ynt: Call of Duty: Modern Warfare Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Download

Teşekkürler.

kencebey

Torrent-Oyun.com
Ynt: Call of Duty: Modern Warfare Remastered [CODEX] FULL | Torrent İndir | Download

arkadaşlar multiplayer oynamak için orjinal sürüm mü olmalı ?

Lúthien

Gazi Üni - BM

Neden bu remasteredı yeni gördüm ben. Videosunda o kadar fark yok ama boyun 6 katı. Neyse indirip görelim. Gelmiş geçmiş en iyi fps yi bir daha bitirmekten bi zarar gelmez :D

captainblack106

Torrent-Oyun.com

h1_sp64_ship.exe-uygulama hatası
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0x000007b).

Crack dosyasını oyun dizinine kopyaladım, yinede aynı hatayı veriyor. bilen arkadaşlar yardım ederbilir mi?

Gamepasstv

Torrent-Oyun.com

captainblack106' Alıntı:
h1_sp64_ship.exe-uygulama hatası
Uygulama düzgün olarak başlatılamadı (0x000007b).

Crack dosyasını oyun dizinine kopyaladım, yinede aynı hatayı veriyor. bilen arkadaşlar yardım ederbilir mi?
Yeni konu aç yardım ede bilirler.
https://uzmanim.net/soru/uygulama-duzgun-olarak-baslatilamadi-0xc00007b-hatasi/3883
Buraya baka bilirsin.

ouzqan

Lütfen Teşekkürler butonuna basmayı unutmayın. Şim
Çalısma falan varmı acaba

sözde bir grup açmış dosyaları ama ne kendi sitesinde ne de başka yerde öyle bir bilgi görmedim hocam. Kısaca ona türkçe dil gelmesi için baya bir zaman geçmesi gerekiyor.

adminim bu versiyonun da gemi görevindeki hata var mı acaba. İlk görevde gemi batarken kurtulamıyor ölüyorduk. Bir de mw3 yeniden yapımı var mı acaba ?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
adminim bu versiyonun da gemi görevindeki hata var mı acaba. İlk görevde gemi batarken kurtulamıyor ölüyorduk. Bir de mw3 yeniden yapımı var mı acaba ?
MW 3'ün remastered'ı henüz yapılmadı maalesef.ilerde yapılır diye tahmin ediyorum (MW 2'nin var).
Gemi batarken ölme olayını da ilk defa senden duyuyorum, şahsen bu remastered versiyonunu oynarken böyle bir sorunla karşılaşmadım.

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
güncel codex var mı indirmeye başlayamadım
Bilgilendirme için teşekkürler, aşağıdaki daha güncel versiyonlardan birini indirebilirsin.Eski torrent'e oranla GB'ı biraz daha fazla.Bu yüzden sadece boyut olarak fark yaratan repack versiyonunu da ekledim, iyi oyunlar.

>> [62,3 GB] (v 1.13.982399.0) Call of Duty Modern Warfare - Remastered-CODEX.torrent
>> [39,6 GB_nemos] (v 1.13.982399.0) Call of Duty Modern Warfare - Remastered-CODEX.torrent

Bu arada eski versiyonu indirmek istersen yukarıdaki ilk eklediğim torrent'in tracker'larını kopyalayıp eski versiyonun torrent izleyicilerine ekleyebilirsin, işe yarayabilir.

Ekli dosyalar

Bilgilendirme için teşekkürler, aşağıdaki daha güncel versiyonlardan birini indirebilirsin.Eski torrent'e oranla GB'ı biraz daha fazla.Bu yüzden sadece boyut olarak fark yaratan repack versiyonunu da ekledim, iyi oyunlar.

>> [62,3 GB] (v 1.13.982399.0) Call of Duty Modern Warfare - Remastered-CODEX.torrent
>> [39,6 GB_nemos] (v 1.13.982399.0) Call of Duty Modern Warfare - Remastered-CODEX.torrent

Bu arada eski versiyonu indirmek istersen yukarıdaki ilk eklediğim torrent'in tracker'larını kopyalayıp eski versiyonun torrent izleyicilerine ekleyebilirsin, işe yarayabilir.
tanıdığım en iyi ve hızlı admin teşekkürler

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt