Call of Duty: Modern Warfare 3 [RELOADED] - FULL - Zamunda Torrent - indir - PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR
Sorunun kaynağını bilmiyorum fakat sürüm eski olduğu için sorun yaratıyor olabilir (özellikle Win10'larda).İstersen aşağıdaki daha güncel sürümü indirip deneyebilirsin.
Dostum bu attığın linktekini indirdim oyun rusça ingilizce olmuyor nette ingilizce dosylarını da bulamadım kaldı öyle oyun ne yapmalıyım?

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İngilizce dosyaları lazım hiçbir yerde yok indiremiyorum o yüzden olmuyor videolarda da link yok olanda eski nasıl bulabilirim ki ingilizce dosyalarını kurmak için başka düzgün çalışan torrent linki varmıdır onu indireyim windows 10 da codex hata veriyor 3. bölüme geçerken düzeltemedim hatayı kimsenin başına da gelmemiş sorun araştırdım da.

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
İngilizce dosyaları lazım hiçbir yerde yok indiremiyorum o yüzden olmuyor videolarda da link yok olanda eski nasıl bulabilirim ki ingilizce dosyalarını kurmak için başka düzgün çalışan torrent linki varmıdır onu indireyim windows 10 da codex hata veriyor 3. bölüme geçerken düzeltemedim hatayı kimsenin başına da gelmemiş sorun araştırdım da.
Windows 10 sorunu için güncel sürüme yükseltemeyi dene.Ya da özelliklerden uyumluluğu Win7 yapmayı deneyebilirsin.Alternatif torrent olarak aşağıdaki 2 torrent'ten birini indirebilirsin, Canek77 olan en güncel sürümdür.

Ekli dosyalar

Windows 10 sorunu için güncel sürüme yükseltemeyi dene.Ya da özelliklerden uyumluluğu Win7 yapmayı deneyebilirsin.Alternatif torrent olarak aşağıdaki 2 torrent'ten birini indirebilirsin, Canek77 olan en güncel sürümdür.
hocam canek77 indirdim ama singleplayer için tıkladığımda steamapi dll hatası alıyorum nasıl yapabilirim? codex versiyonu olsa süper olacak zaten offline oynayacağım canek teknomw3 vs gereksiz benim için :)

Son düzenleme:

Transient Ghost

Ekip Lideri
Üst-Yönetim
hocam canek77 indirdim ama singleplayer için tıkladığımda steamapi dll hatası alıyorum nasıl yapabilirim? codex versiyonu olsa süper olacak zaten offline oynayacağım canek teknomw3 vs gereksiz benim için :)
En günceli repack'ler olduğu için onları eklemiştim, sorunla alakalı bir bilgim yok açıkçası.Repack'siz sürümün güncel halini göremedim, istersen aşağıdaki DODI Repack'i indirebilirsin, Canek77 kadar olmasa bu da güncel sürüm sayılır.Repack sürümleri update'leri tek bir sürümde topladığı için güncel sürümler oluyorlar bu arada.Bunda öyle bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum, DODI sağlam bir repacker'dır.

[12,8 GB_DODI] Call of Duty Modern Warfare 3 (v1.9.461 + DLC'ler).torrent

Ekli dosyalar

En günceli repack'ler olduğu için onları eklemiştim, sorunla alakalı bir bilgim yok açıkçası.Repack'siz sürümün güncel halini göremedim, istersen aşağıdaki DODI Repack'i indirebilirsin, Canek77 kadar olmasa bu da güncel sürüm sayılır.Repack sürümleri update'leri tek bir sürümde topladığı için güncel sürümler oluyorlar bu arada.Bunda öyle bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum, DODI sağlam bir repacker'dır.

[12,8 GB_DODI] Call of Duty Modern Warfare 3 (v1.9.461 + DLC'ler).torrent
hocam çok teşekkür ederim süpersin

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt