Call of duty modern warfare 2019 hesabı olan varsa benimle paylaşabilir mi?

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

LΛWLER

Siz ağır takılan hafif insanlarsınız.
Dostlar merhaba

geçenlerde rdr2 için aynı şeyi yapmıştım, sağolsun buradan bir arkadaş steam üzerinden verdi, kullanıcı adını biliyorum ama ayıp olmasın ona karşı tekrar teşekkür ediyorum.

benimle cod oyununu paylaşır mısınız, kimse yapmaz demeyin dostlarım yapanı da gördük, ben de yaptım geçen nfs2015 oyununu ıstedı arkadaş buradan, onun da adını bılıyorum ama ayıp olmasın, elimde vardı, ben de verdim tabii herkes böyle düşünmeye bilir saygı duyarım, ben sadece sormak istedim, hayırlı akşamlar

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Forum Yetkilisi
Kanka kendimi övmek için söylemiyorum ama ben istisnaydım o konuda.:rolleyes:
Varsa öyle bir hayırsever ben de isterim valla.Ciddiyim bu arada.O:-)

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Son düzenleme:

LΛWLER

Maalesef tek seferlikti dostum, kusura bakma.Zaten hesabın asıl sahibi ben değilim, hesabı bana veren arkadaşın izniyle vermiştim.

Eyvallah dostum.Bu arada merak ettim sende yeni oyunlardan herhangi biri var mı?
Ya da eskilerden The Division 1 ya da 2 varsa alabilirim. @beni.bastankaybettin
Forza 4 vardı microsoft hesabımda onun ıcın aylık premıum a gecmıstım sonra odeme yapmadım ıptal olmustur :) bir kaç gün sonra aktıve eder senınle paylasırım kanak @Transient Ghost

Transient Ghost

Forum Yetkilisi
Forza 4 vardı microsoft hesabımda onun ıcın aylık premıum a gecmıstım sonra odeme yapmadım ıptal olmustur :) bir kaç gün sonra aktıve eder senınle paylasırım kanak @Transient Ghost
Eyvallah dostum sağolasın.Playstation'ın PSN kardeşliği varsa bizim de torrent-oyun kardeşliğimiz var, bu da böyle biline. ;D

GREY

[Get Schwifty]
Dostlar merhaba

geçenlerde rdr2 için aynı şeyi yapmıştım, sağolsun buradan bir arkadaş steam üzerinden verdi, kullanıcı adını biliyorum ama ayıp olmasın ona karşı tekrar teşekkür ediyorum.

benimle cod oyununu paylaşır mısınız, kimse yapmaz demeyin dostlarım yapanı da gördük, ben de yaptım geçen nfs2015 oyununu ıstedı arkadaş buradan, onun da adını bılıyorum ama ayıp olmasın, elimde vardı, ben de verdim tabii herkes böyle düşünmeye bilir saygı duyarım, ben sadece sormak istedim, hayırlı akşamlar
instagram'da bayram mesajları altına iban atan sensin değil mi? :D

O'kadar küçük oynamıyorum dostum ya :) şaka maka bir yana destek olmak varken neden köstek olur insan :)
Kanka yanlış anlama ama forumlarda insanlardan oyun istemek sosyal medyada iban atıp para istemek gibi para istemek ise gerçek hayatta dilenmek gibi aralarındaki tek fark mecraları farklı para vermeyip rica edip oyun istemek yerde oturarak kenarda rica edip para istemek gibi yanlış anlama "bence" diyorum sence öyle olmayabilir

LΛWLER

Kanka yanlış anlama ama forumlarda insanlardan oyun istemek sosyal medyada iban atıp para istemek gibi para istemek ise gerçek hayatta dilenmek gibi aralarındaki tek fark mecraları farklı para vermeyip rica edip oyun istemek yerde oturarak kenarda rica edip para istemek gibi yanlış anlama "bence" diyorum sence öyle olmayabilir
Tam olarak ''Sence'' konu başlığı evet, yardım severliği ön yargılarınız yüzünden göremiyorsunuz, tanıdığım 3 5 arkadaş var burada bu şekilde oyun paylaştığımız, ps4 kardeşliği var bilir misin bilmem, oyun paylaşıyorlar kendi aralarında ps sahipleri, bizimkisi de o hesap, çok oyun oynadım bu şekilde, çok da oyun oynattım fakat böyle işin içinde olmadan yorum yapanı ilk defa gördüm. @Transient Ghost dostum rdr2 sini verdi bir sorun olmadı çok şükür, @melihbass nfs mi verdim yine bir sorun olmadı, şu ön yargınızı bi çekin de hayata dönün be

melihbass

Torrent-Oyun.com
elimde crew 2 mecut division 1 ile takas edebilirim
Tam olarak ''Sence'' konu başlığı evet, yardım severliği ön yargılarınız yüzünden göremiyorsunuz, tanıdığım 3 5 arkadaş var burada bu şekilde oyun paylaştığımız, ps4 kardeşliği var bilir misin bilmem, oyun paylaşıyorlar kendi aralarında ps sahipleri, bizimkisi de o hesap, çok oyun oynadım bu şekilde, çok da oyun oynattım fakat böyle işin içinde olmadan yorum yapanı ilk defa gördüm. @Transient Ghost dostum rdr2 sini verdi bir sorun olmadı çok şükür, @melihbass nfs mi verdim yine bir sorun olmadı, şu ön yargınızı bi çekin de hayata dönün be
aynen katılıyorum sayende nfs 2015 gibi bir oyun içimde kalmıştı ve oynuyorum şuan;tek şartımız vardı onu da konuştuk ki zaten dediğimin arkasındayım standart edition da gece akıyoruz driftlere.

T-O NiCoLaPeLtZ

Torrent-Oyun.com
Maalesef tek seferlikti dostum, kusura bakma.Zaten hesabın asıl sahibi ben değilim, hesabı bana veren arkadaşın izniyle vermiştim.

Eyvallah dostum.Bu arada merak ettim sende yeni oyunlardan herhangi biri var mı?
Ya da eskilerden The Division 1 ya da 2 varsa alabilirim. @beni.bastankaybettin
elimde uplay hesapalrı var güncel oyunların hepsi mevcut ac sersi rainbow divison ghost recon far cry varsa istek özelden atabilirim

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt