Call Of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered [Razor1911] FULL | Torrent İndir | Hızlı İndir | Download | PC

GO TO ADMIN PANEL > ADD-ONS AND INSTALL VERTIFORO SIDEBAR TO SEE FORUMS AND SIDEBAR

Transient Ghost

Sehmus Talay __| Ghøst ΛssassiÑ |
Dostum ben sevmek zorunda demedim zaten. Sinirimi bozan şey, saçma sapan argümanlar ile oyunu eleştirmesi. ki, söylediği şeyler oyunun iyi yaptığı şeyler. vuruş hissiyatı, patlama efekti, grafikler vesayre.
Oyunun ilk 15-20 dakikasına baktım ama arkadaşın da dediği gibi ne 2020 ne de 2018 seviyesinde grafikleri var.Daha da oynayacağım, belki devamında iyileşiyordur grafikleri.2016'da çıkan ilk MW Remastered bile daha etkileyici grafiklerle karşılıyordu bizi.Umarım bu daha geri değildir.

iyibirisi

Darbeli Matkap
Vallaha ben çok beğendim. Grafikleride hiç sırıtmadı. Biçok 2020 oyunuyum diyen oyunla kapışır. Kan efektleri bazı bolumlerdeki kar izleri animasyonları, ışık gölge efektleri kaplamalar gayet guzel duruyor. Oyuna zaten laf yok efsanelerdendir fps aksiyon turunde. No russian bolumu neydi oyle yau. Yıllar oncesine gittim..

Oyun meeeh işte çok iyi değiş remastered versiyonu ama maziyi anmış olduk

Sessizkartal

I dont trust words, I trust actions.
Oyunda problem var diyen arkadaşlarıma, bir sıkıntı olmadan standart setup & crack olarak kurup oynayabiliyorum.

Oyun yeniden oynamak isteyenler için mükemmel bir fırsat sunuyor. Bence güzel olmuş fakat diğer arkadaşlar beklentiyi baya yüksekte tutmuş. Herkesin kendi fikridir karışamayız ama mw remastereddan daha iyi olduğunu açıkça söyleyebilirim.

eylül

Maksimum Östrojen
Oyun çok başarılı bir remastered yapım olmuş.
Harika bir oyun. Müthiş bir oyun. 144 Hz de oynayınca 60'a kıyasla çok daha iyi oluyor.

Oyunu kurduktan sonra, oyunun yüklü olduğu dosya içerisindeki simgeye tıklayarak açın. Yönetici olarak çalıştırın aksi taktirde açılmıyor. Oyunu yükledikten sonra başta masaüstüne gelen simgesi ile açılmıyor. Oyunun yüklü olduğu yerdeki kendi simgesini gerekirse masaüstü kısayol oluşturabilirsiniz. Fakat dediğim gibi, her halükarda yönetici olarak çalıştır'a tıklayarak oyunu açın.

emir1892

Torrent-Oyun.com
bilgisayarda yer problemim var, oyunun kurulu hali kaç GB birisi söyleyebilir mi?
kurulum dosyaları + oyun = ?

Transient Ghost

teşekkürler :) fitgirl den indiricem, orda bi tık daha az setup dosyalarının boyutu
Aynen, Fitgirl'ün setup dosyası yanlış hatırlamıyorsam bi' 10 GB daha azdı ama yükleme sonrası daha fazla dosyayı çıkartabilir, bilgin olsun.Yükleme süresi de aynı oranda fazla olacaktır büyük ihtimal.Ben de genelde Fitgirl indiriyordum fakat artık yükleme sürelerine zamanım yetmediği için zamanı, depolama alanına tercih ettim.Zaten maksimum 5-6 saatlik oyun, bitirir bitirmez sileceğim.

Kaya_58

Torrent-Oyun.com
Usta Oyunu indirdim oynadım bitti 58 gb lik gibi değildi bir kaç günde bitti eski oyunla pek farkı yokduki veya farklı bir bölümüne giriş yapılıyorda benmi bulamadım yoksa eski serisiyle aynı gibi

Transient Ghost

Usta Oyunu indirdim oynadım bitti 58 gb lik gibi değildi bir kaç günde bitti eski oyunla pek farkı yokduki veya farklı bir bölümüne giriş yapılıyorda benmi bulamadım yoksa eski serisiyle aynı gibi
Tek farkı grafiklerin daha iyi hale getirilmesi, bazı animasyon ve seslerin elden geçirilmesiydi.Bölümler arasında herhangi bir değişiklik yapmadılar.Ha grafikler açısından da bir fark hissedemedim diyorsan, o büyük ihtimal ayarlardaki colorblind filter'ın açık (enable) olmasından dolayıdır.Mesela etrafta çokça mor renk görüyorsan o ayar açık demektir.Maalesef ben de son 1-1,5 saati hariç öyle oynamıştım ve kötü gözükmüştü.

Torrent-Oyun Discord

Oyunlar

Yasal Uyarı

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan "yer sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz "uyar ve kaldır" prensibini benimsemiştir.

Yasal Uyarı

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, sikayet@torrent-oyun.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Bizle iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
Üst Alt